Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 19:55, szypek26 napisał:

spróbuj ustawić, żeby FF sprawdzało, czy jest domyślną przeglądarką na starcie


Jest tak ustawione, ale mój komp od dawna załluguje na porządny format ;) Może w majówkę...

Dnia 27.04.2008 o 19:55, szypek26 napisał:

ktoś mi powie, czy wam też się gg cholernie długo łączy z serwerem?


Zależy od pory, u mnie często zdarza się, że po prostu nie chce zmienić statusu z niedostępnego na niewidoczny z opisem (a na takim bywam najczęściej). Ot uroki najpopularniejszego komunikatora w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:03, Wintesun napisał:

> U mnie z tym moim gg jest trochę dziwnie piszę piszę sobie z kimś i tu nagle błąd
mi
> wyskakuje i tak przynajmniej z 5 razy dziennie ;/ Ale sie już przynajmniej przyzwyczaiłem

> :P

Nie lepiej zapisać adresy i zrobić reinstalke?

Wiem mam to zrobione zawsze sie może przydać :) ale dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:05, Ray 14 napisał:

GG to syf jakich mało. Zainstalujcie sobie Konnekta z wtyczką obsługującą sieć GG



gg to nie taki syf, to najpopularniejszy komunikator w Polsce, sam korzystam chociaż też często mam z nim kłopoty. Używam również aqq jak gg mi nie śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:26, nekromanta7 napisał:

gg to nie taki syf, to najpopularniejszy komunikator w Polsce

Mezo to nie syf, Mezo to jeden z najpopularniejszych "raperow" w Polsce. FIFA to nie syf, FIFA to najpopularniejszy pilkarski "symulator" na swiecie.

;]

Akurat GG to syf, tylko ze ludzie sie do niego przyzwyczaili... Ja olalem GG jakis rok temu, jade na Tlenie i nie zaluje. Obsluguje on protokol GG, wiec nie stracilem z nikim kontaktu via Internet. Polecam! Przez ten czas Tlen krzaczyl sie rzadziej niz GG przez dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:04, HiroshiTakubo napisał:

Mam drobne pytanie. Korzystam z Firefoxa normalnie, ale kiedy chce zobaczyć jakiś link
podany mi przez gadugadu to zawsze strona otwiera się w IE. Jak sprawić aby z GG linki
otwierały sie w FF???


trzeba ustawić FF jako glówną przeglądarkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czemu wszystkim to gg przeszkadza. Ja mam je od jakiegoś pół roku i sie nie skarżę. Raz mi sie zdarzyło, że nie chciało sie właczyć, ale takto nic nadzwyczajnego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 22:13, blue flower napisał:

Ja nie rozumiem czemu wszystkim to gg przeszkadza. Ja mam je od jakiegoś pół roku i sie
nie skarżę. Raz mi sie zdarzyło, że nie chciało sie właczyć, ale takto nic nadzwyczajnego
się nie dzieje.

No tak szczerze to i ja nie miałem już dawno a praktycznie w ogóle problemów i nawet dobrze jeśli akurat o mnie chodzi to nic nie mam do gg :P może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:37, Damian14BO napisał:

Mezo to nie syf, Mezo to jeden z najpopularniejszych "raperow" w Polsce. FIFA to nie
syf, FIFA to najpopularniejszy pilkarski "symulator" na swiecie.


Dokładnie.
Jak już wcześniej pisałem, używam Konnekta od około pół roku, i jeszcze ani razu nie stracił połączenia z siecią GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc jak uważacie? Który komunikator jest wg Was najlepszy? Ja używam GG lecz przymierzam się do zamiany na jakiś inny lecz właśnie nie wiem na jaki. Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:36, kavior15 napisał:

No więc jak uważacie? Który komunikator jest wg Was najlepszy? Ja używam GG lecz przymierzam
się do zamiany na jakiś inny lecz właśnie nie wiem na jaki. Co proponujecie?

Ja proponuje MSN, albo Xfire.


Mam mały problem ze skinem w gg pobrałem wrzuciłem do folderu ze skinami ustawiam i nie działa;/ Nie wiecie co jest z tym nie tak?
http://gg.wiadomosc.info/images/upload/4420.jpg - skin powinien wyglądać tak, a nie ma go wcale ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:36, kavior15 napisał:

No więc jak uważacie? Który komunikator jest wg Was najlepszy? Ja używam GG lecz przymierzam
się do zamiany na jakiś inny lecz właśnie nie wiem na jaki. Co proponujecie?


konnekt, chyba najbardziej konfigurowalny komunikator jaki widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:40, pendejo napisał:

konnekt, chyba najbardziej konfigurowalny komunikator jaki widziałem


Pobrałem i przypadł mi do gustu. :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konnekt jest fajny, w ogóle większość tych komunikatorów o których rozmawiacie jest fajna, ale też nie rozumiem o co chodzi z tymi problemami z GG. Ja korzystam już od dawna (wcześniej korzystałem z GG, później Konnekt, Miranda, teraz wróciłem do GG) i nie czuję różnicy między poszczególnymi komunikatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:36, kavior15 napisał:

No więc jak uważacie? Który komunikator jest wg Was najlepszy? Ja używam GG lecz przymierzam
się do zamiany na jakiś inny lecz właśnie nie wiem na jaki. Co proponujecie?

ja korzystam z Mirandy IM i mi ona pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:05, Ray 14 napisał:

GG to syf jakich mało. Zainstalujcie sobie Konnekta z wtyczką obsługującą sieć GG


Nie no bez przesady :P Nie jest tak źle. Ja rzadko korzystam... tylko w wyjątkowych sytuacjach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować