Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 21:25, lordfett napisał:


Wydawało mi się, że Interia porzuciła ten projekt... Czyżbym się mylił i jest on stale
rozwijany?


Hm, mi się wydaje że nadal jest rozwijany.
Na ich stronie internetowej nic takiego nie ma. Co prawda nadal mamy tylko wersję BETA, ale ja tam żadnych kłopotów z nią nie mam - wszystko śmiga aż miło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z GyGy,otóż czasami gdy loguje się na konto,i klikam Dostępny to słoneczko miga,raz żółty,raz czerwony,to nie problem z netem,lecz z samym GG,może ktoś mi doradzić jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Mam pytanie gdzie mogę znaleźć skin do gg w wersji 7.7 o motywach Wisły Kraków?

EDIT:

Przeszukałem już chyba z 30 stron internetowych i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem, się, że nowe gg w wersji 8.0 nawet wersja beta okaże się bardzo udane wygląd bardzo mi się podoba ;) Tylko dlaczego nie mam dźwięku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 19:11, wdowiakm napisał:

Nie spodziewałem, się, że nowe gg w wersji 8.0 nawet wersja beta okaże się bardzo udane
wygląd bardzo mi się podoba ;) Tylko dlaczego nie mam dźwięku?

No niestety nikt nie ma dźwięku bo to jeszcze wersja beta gadu i wyłączono możliwość. Ale na pewno w ostatecznej wersji 8.0 wszystko się zmieni.
Mi póki co nowe gadu zbytnio się nie podoba zbyt cukierkowe, ale zobacyzmy ostateczne 8.0 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 19:16, Carl92 napisał:

No niestety nikt nie ma dźwięku bo to jeszcze wersja beta gadu i wyłączono możliwość.
Ale na pewno w ostatecznej wersji 8.0 wszystko się zmieni.
Mi póki co nowe gadu zbytnio się nie podoba zbyt cukierkowe, ale zobacyzmy ostateczne
8.0 :]


Właśnie przed Twoją odpowiedzią na mojego posta pojawił się dźwięk ale znów znikł. Co do wyglądu to mnie się podoba jest dużo lepiej niż w wersji 7.7 a w dodatku nie ma bałaganu z okienkami rozmów ;) Jak na razie mogę to gg ocenić w skali 1-10 na 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 19:19, wdowiakm napisał:


Właśnie przed Twoją odpowiedzią na mojego posta pojawił się dźwięk ale znów znikł. Co
do wyglądu to mnie się podoba jest dużo lepiej niż w wersji 7.7 a w dodatku nie ma bałaganu
z okienkami rozmów ;) Jak na razie mogę to gg ocenić w skali 1-10 na 8 ;)


Dźwięku pojawią się różnie jak im się podoba. Na stronie GG są niektóre problemy wyjaśnione jak sami napisali to narazie początek. Po wakacjach nastąpią kolejne zmiany a na końcową wersje długo poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:18, Kolumb95 napisał:

Mam taki problem. Kiedy próbuje założyć nowe konto na GG, bo stare mi sie skasowało,
to jest takie coś:

Hmm, to już musi być jakiś problem po stronie serwera. A w takim wypadku, nikt z nas nic nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:53, mobtel napisał:

Eh co jest chce napisac kumplowi na gg i sie nie da, wyłącza sie i wyskakuje okienko
z błędem!

Hmm, mam to samo. I strasznie mnie to denerwuje. Bo potrafi się tak zawieszać 5-6 razy pod rząd. Już myślałam, że gadu gryzie się z jakimś programem, ale powyłączałam wszystko zbędne i jest bez zmian. A skoro u innych ten błąd też występuje, to musi to być coś z gadu jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:18, Kolumb95 napisał:

Mam taki problem. Kiedy próbuje założyć nowe konto na GG, bo stare mi sie skasowało,
to jest takie coś:


Może po prostu jakiś program, taki jak Firewall blokuje połączenie GG z serwerem zewnętrznym? Jeżeli masz taki program, to zobacz w jego opcjach czy aby nie blokuje Gadu Gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to Gadu-Gadu coraz bardziej denerwuje od jakiegoś czasu :/
Już od około miesiąca mam problemy z zalogowaniem się ;| No ile można? ;/ ...
Czasami się zaloguję, czasami nie...
Czasami to już w ogóle muszę od nowa zakładać konto użytkownika na moim PC, bo inaczej to w ogóle nie pójdzie :/ ...
W zasadzie to już coraz częściej ''siadam'' na Web GG ( to przez stronę www - jakby ktoś nie wiedział ;p ) - przynajmniej ta wersja nie zawodzi...
Hm.. może dzisiejsze formatowanie dysku coś da... może... mimo, że mam syf na kompie ( :D ) to jakoś wątpię, żeby przeszkadzało to w logowaniu się na Gadu, jak wszystko inne chodzi w jak najlepszym porządku ;)

... no chyba, że servery padają ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam nowy problem. Ściągłem wersje beta v8 i jak chce założyć nowe konto to należy przepisać kod. Tylko że u mnie cały czas pisze "trwa ładowanie..." Czekałem już pół godziny i nic. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł co zrobić, jeśli GG nie reaguje mi w ogóle na próby zmiany statusu? Tak jakbym wcale nie przełączała na np. dostępny, zero jakiejkolwiek reakcji, nie podświetla się, nie wybiera, nie wyskakuje okienko przy statusie opisowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wy też macie problem z opisami ? Raz wszyscy na mojej liscie kontaktow ich nie mają ,drugim razem tylko połowa, innym razem wszystko jest okej (Bardzo rzadko) - Wybaczcie jezeli temat był juz poruszany :) O ile mi wiadomo to trochę już ten problem trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować