Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Mi zadali pytanie jakieś 5 razy. Znalazłem genialny sposób na zapewnienie sobie 1 miejsca, właśnie wczoraj, przy latpopie. I co? Za późno wróciłem do domu ;( Ale jutro też jest dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 18:06, pan m. napisał:

Mi teraz wysłali ale za późno.Bo dostałem o 18:01:44 a na komentarzach MG News piszą
że dostali 18:01:07...Zależy gdzie kto mieszka,i tyle...

Dostałeś? ;P No nic - powalczymy później, możesz zdradzić pytanie, ew. powiedz jakiego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 ostatnie pytania były:

Które urodziny obchodzi dziś Gadu-Gadu?

Sądzę,że następne będzie takie samo,ale 2 ostatnie były o MP3,a teraz,o 19:00,będzie o laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam idzie?Dziś ostatni dzień;) Ja pytania wczoraj nie dostałem w ogóle,a w piątek dostałem za każdym razem:/

Ale dzisiejsze pytanie mnie przeraziło:

Jakie jest największe radio w necie?

Wg.Google to RadioPolska ale wątpię:/ Co za pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...Zapewne chodzi o Gadu Radio,ale gdy tak wpiszemy to:

"Gadu-Gadu jest spółką oferującą nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, telekomunikacyjne, projekty medialne oraz społecznościowe: komunikator internetowy Gadu-Gadu, telefonię internetową www.GadunaGłos.pl, polskie radio internetowe www.GaduRadio.pl oraz serwis społecznościowy www.MojaGeneracja.pl"

Coś mi się wydaje że GG wpadło bo to na bank chodzi o Gadu Radio przecież to Gadu zadaje zagadkę a tak się tym radiem chwalą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 17:27, pan m. napisał:

Nie wiem...Zapewne chodzi o Gadu Radio,ale gdy tak wpiszemy to:

"Gadu-Gadu jest spółką oferującą nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, telekomunikacyjne,
projekty medialne oraz społecznościowe: komunikator internetowy Gadu-Gadu, telefonię
internetową www.GadunaGłos.pl, polskie radio internetowe www.GaduRadio.pl oraz serwis
społecznościowy www.MojaGeneracja.pl"

Coś mi się wydaje że GG wpadło bo to na bank chodzi o Gadu Radio przecież to Gadu zadaje
zagadkę a tak się tym radiem chwalą:/


Wszyscy taką odpowiedź dostają, coś zapewne u bota nie tak bo IMO na 99% chodzi o Gadu Radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że teraz pytanie będzie inne albo to poprawią...bo to nie sprawiedliwe...Ale się GG wkopało:D Co nie wpiszesz,to ci wyświetli info o gg.

GaduGadu Radio
GG Radio
Gadu Radio
Radio Internetowe Gadu Radio
Gadu-Gadu Radio
www.gaduradio.pl

Jak napiszemy każde z tych to wyświetli nam te same info o gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo :/

Wygląda na to, że wszystkie odpowiedzi typu Gadu Radio, gaduradio gaduradio.pl są prawidłowe, tylko coś system im nawalił. Mam nadzieję że przyznają te nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG byłoby dobre gdyby nie łańcuszki i opis na pół listy (zrymowało się :P). Jednak to nie wina gg to wina użytkowników :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować