Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

A co, jeżeli jednak nie chodzi o Gadu Radio? Wiem wiem, niemożliwe, każde pytanie jest związane z gadu-gadu. Ale powinni się pokapować, skoro nikt nie wygrał z powodu błędu bota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to GG się przeliczyło z tym radiem i tyle a to poprawna odpowiedź,przecież konkurencji takiej jak np.PolskieRadio by nie reklamowali.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:25, 332 napisał:

GG byłoby dobre gdyby nie łańcuszki

No to fakt, na to nic nie poradzisz. Chociaz... ja po zmianie numeru (nowego nie puscilem nigdzie do Sieci) otrzymuje znacznie mniej tego badziewia.

Dnia 17.08.2008 o 18:25, 332 napisał:

i opis na pół listy (zrymowało się :P).

Tu polecam Tlena - automatycznie ucina opisy do czterech linijek (po najechaniu kursorem na dany kontakt wyswietla calosc opisu). Zreszta Tlen roxxx nie tylko z tego powodu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:16, Damian14BO napisał:

> GG byłoby dobre gdyby nie łańcuszki
No to fakt, na to nic nie poradzisz. Chociaz... ja po zmianie numeru (nowego nie puscilem
nigdzie do Sieci) otrzymuje znacznie mniej tego badziewia.
> i opis na pół listy (zrymowało się :P).
Tu polecam Tlena - automatycznie ucina opisy do czterech linijek (po najechaniu kursorem
na dany kontakt wyswietla calosc opisu). Zreszta Tlen roxxx nie tylko z tego powodu...
;]



Ale ja nigdzie po sieci go nie puszczałam :P Znaczy no może na Sajcie podałam. Ale i tak często piszą do mnie nieznane numer z jakimiś tam darmowymi grami... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:39, WorldWar3PL napisał:

Ktoś wie, czy naprawili już ten problem z gadu-radio?

Przy losowaniu o 19 było to samo, czyli dalej nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z Gadu-Gadu,
po otwarciu okienka rozmowy wyskakują mi dwa okienka (załącznik)

próbowałem przeinstalować (po uprzednim kompletnym usunięciu + czyszczenie rejestru)
wersja 7.7 oraz 8 beta - to samo
zaktualizowałem IE - bo to chyba ma coś wspólnego z tymi reklamami w okienkach rozmowy
i nadal nic.. ktoś ma jakieś pomysły?

20080817195815

20080817195827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po konkursach z GG.

Ostatni dzień był niesprawiedliwy,ponieważ nie uwzględniano dobrej odpowiedzi!Chcemy dodatkowy 1 dzień!

Napiszmy to do nich na e-maila:
"Konkurs nie działa. Wpisując "Gadu Radio" zamiast informacji czy odpowiedź jest prawidłowa, otrzymuję informacje o spółce Gadu-Gadu. Jeśli to możliwe proszę o poprawienie błędu i o przedłużenie terminu zakończenia konkursu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wysłałem tą wiadomość.

Co do przedłużenia: możliwe że zaliczą nam tamte odpowiedzi i ci co wygrają zostaną poinformowani. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że nasze "Gadu Radio"nawet do nich nie doszły.Jestem za wznowieniem konkursu.

Jakby ktoś nie wiedział ich e-mail to generacja@gadu-gadu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadu-Gadu poinformowało o wydaniu kolejnej wersji testowej Nowego Gadu-Gadu beta (build 6001). Wydanie to powstało w oparciu o liczne sugestie i opinie użytkowników komunikatora.

W najnowszej wersji Gadu-Gadu beta (build 6001) dostępna jest już możliwość ustawiania hasła do profilu, import/export kontaktów do i z pliku czy szyfrowanie profilu (także zawartości archiwum rozmów). Warto wspomnieć, że zmianie uległ sposób powiadomienia o nadchodzącej wiadomości (koperta) oraz okno wyboru emotikonek. Teraz dostęp do nich jest łatwiejszy i szybszy.

Usunięte błędy: błąd w zamykaniu aplikacji przy wyłączaniu komputera, błąd w zapisywaniu listy kontaktów, błąd w obsłudze socketów w warstwie komunikacji z serwerem GG, błąd w przesyłaniu plików, błąd w aktualizacji, itd.

Nowe opcje w konfiguracji: opcja wyłączenia wyświetlania pionowych opisów, opcja pokazywania listy kontaktów zawsze na wierzchu, opcja nie archiwizuj wiadomości, opcja automatycznie usuwaj wiadomości starsze niż ..., itd.

Zmiany i poprawki: możliwość przejścia do własnego konta w MojejGeneracji, przy użyciu menu które pojawia się po kliknięciu na własny awatar, możliwość doładowania konta Gadu Nagłos z okna rozmowy, pokazywanie czasu rozmowy audio w trakcie trwania rozmowy, podsumowania na zakończenie rozmowy audio (czas trwania i dostępne środki na koncie), nowy status (trwa logowanie, w trakcie logowania do serwera GG), poprawne rozpoznawanie płci na podstawie imion, zmiana domyślnego awatara na liście kontaktów i w oknie rozmowy na mniejszego i mniej agresywnego, zmiana czcionki w oknie rozmowy na większą o jeden punkt, szybsze uaktualnianie listy kanałów radia, itd.

Dodano również na dole listy kontaktów pasek powiadomień o nowościach w Gadu-Gadu (konkursy, nagrody, nowe możliwości). Nie są to oczywiście wszystkie zmiany w Nowym Gadu-Gadu (beta). Pełna lista dostępna jest na stronie NOWE GADU-GADU Beta.

Gadu-Gadu przypomina, że w dalszym ciągu jest to wersja testowa, która będzie poprawiana i udoskonalana, tak by jak najlepiej dopasować ją do potrzeb użytkowników. Nie zaleca się więc usuwania z komputera dotychczasowej wersji GG np. Classic 7.7.

instalki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie wprowadzili możliwość zabezpieczenia wejścia na GG hasłem ;] Tego mi brakowało w Becie. Ogólnie to wreszcie GG wygląda i działa jak porządny komunikator. Na moje oko to ta beta chodzi lepiej od wersji 7.7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: czy w nowej wersji jest możliwość ustawienia, żeby GG NIGDY nie widniało na pasku Start? Ciągle muszę je usuwać z listy i jest to dla mnie bardzo uciążliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z programów gg podobnych używam tylko AQQ, i kadu, no i xfire :), czemu, bo te programy są lepsze, ale polska inteligencja, wie lepiej i jest za bardzo przyzwyczajona do tego super gg, której każda kolejna wersja jest coraz lepsza, ale i tak jest to przeciętny komunikator, czemu? przez liczne dziury w oprogramowaniu, możliwości przejęcia zdalnej kontroli nad komputerem, możliwością ściągania cudzych archiwów, wiec nie wiem czemu ludzie korzystają z samego gg, nie lepiej (i bezpieczniej) korzystać z jakiegoś komunikatora obsługującego sieć gg?, nic może jednak cieszyć że sam klient gg nie został rzucony na pastwę losu, IMO przez te 8 lat to powinien być już troszkę bardziej dopracowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to dawno odinstalowałem ale od czasu do czasu mi się pojawiał dźwięk, i avatary, nawet jak kumpel pisał ze starego, ale się to ciągle wyłącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:25, zerohunter napisał:

Ja to dawno odinstalowałem ale od czasu do czasu mi się pojawiał dźwięk, i avatary, nawet
jak kumpel pisał ze starego, ale się to ciągle wyłącza...


Zainstalowałem tą nową betę i dźwięk jest nawet się mi nie wyłącza jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:09, wdowiakm napisał:

A te nowe gg znaczy nowa wersja testowa wydaje już z siebie dźwięki przychodzących rozmów?


Tak, niestety wydaje...

Jak dla mnie ten dźwięk jest okropny ;-) Dzisiaj pobrałem wersję beta Nowego Gadu Gadu i co tu dużo pisać - rozczarowała mnie. Spodziewałem się dużych zmian w stosunku do poprzedniej odsłony, a poza nowym wyglądem i kilkoma usprawnieniami nie dostaliśmy nic nowego. Wszystko to stare rozwiązania w nowej oprawie... miałem nadzieję, że będzie lepiej, a niestety tak nie jest. Jedynie co to podobają mi się awatary przy kontaktach, chociaż i tak samemu ich ustawić się nie da - zczytują się z Mojej Generacji.

Ja jednak nadal pozostanę przy Stefanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię Gadu-Gadu. Nie dość, że zżera wielkie zasoby pamięci, jak na komunikator (+20 MB przy czym beta +60 MB), to jeszcze przy wielu okienkach rozmów staje się powolny. Używałem AQQ i był świetny (wersja 1.4.8, o ile się nie mylę - zjadał 2 MB pamięci), ale długo łączył z siecią GG... Za to Konnekt też jest dobry, ale po jakimś czasie zaczyna sypać błędami. Tak więc niestety, jak już chce pogadać z kimś, to GG. Szkoda, że tylko gracze (przynajmniej w większości) używają xFire, a nie wszyscy. Ale w końcu został on zaprojektowany z myślą o nas - graczach, więc nie można tak narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować