Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 20:46, Lord Andre 1 napisał:

AAA musiałaś mocno trzymać ponieważ już działa :)


Mówiłem, że trzeba być cierpliwym? :)
Po prostu nie wszystkie serwery gg ruszyły od razu równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boż...nie wiem czy w GG jest taka mozliwość, ale wystarczy połaczyć sie z innym serwerem i bedzie działało. W taki sposób byłem tylko ja i mój kolega dostępni z ok 30 wcześniej dostępnych z mojej listy osób. Jak? Otóż wchodzicie na strnę http://kadu.net/monitor/ i zobaczyć które serwery są w danym czasie aktywne, które nie i połaczyć sie z działającym. Proste :F
P.S A jak w GG nie ma mozlwiosci łaczenia z innym serwerem, to no cóż, czas zmienić komunikator, bądź skończyć z narzekaniem i pogodzić sie z tym ze jeżeli komunikatora sie nie zmieni to dziać sie tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:52, wip_01 napisał:

Boż...nie wiem czy w GG jest taka mozliwość, ale wystarczy połaczyć sie z innym serwerem
i bedzie działało. W taki sposób byłem tylko ja i mój kolega dostępni z ok 30 wcześniej
dostępnych z mojej listy osób. Jak? Otóż wchodzicie na strnę http://kadu.net/monitor/
i zobaczyć które serwery są w danym czasie aktywne, które nie i połaczyć sie z działającym.
Proste :F
P.S A jak w GG nie ma mozlwiosci łaczenia z innym serwerem, to no cóż, czas zmienić komunikator,
bądź skończyć z narzekaniem i pogodzić sie z tym ze jeżeli komunikatora sie nie zmieni
to dziać sie tak bedzie.

A gdzie sie zmienia w gg ten serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:58, Lukas813 napisał:

A gdzie sie zmienia w gg ten serwer?


W gg takiej opcji nie masz jedynie tlen ma taką ale pewny nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:58, Lukas813 napisał:

A gdzie sie zmienia w gg ten serwer?

Rozumiem ze szutka czytania i czytania ze zrozumieniem jest ci obca...rozumiem. "...nie wiemczy w GG jest taka mozliwość, ale wystarczy połaczyć sie z innym serwerem"

@wdowiakm
Chyba tlen, Konnekt ma na pewno i na pewno są inne komunikatory które też, tylko GG nie ma myslacych pracowników :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:06, wip_01 napisał:

@wdowiakm
Chyba tlen, Konnekt ma na pewno i na pewno są inne komunikatory które też, tylko GG nie
ma myslacych pracowników :F


Ja jedynie korzystam z gg i jak nie działa to akurat mi to lata bo mało go używam praktycznie w ogóle a z inny komunikatorów nie korzystałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:54, Ecko09 napisał:

Jak dodać nową osobe do listy w gg8?


Przy wyszukiwarce masz taki plusik tam dodajesz nowe osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 07:24, Keymil napisał:

Znikło mi okienko do zmiany opisów w GG8
Możecie pomóc ?


A jaką masz wersje beta?
Jeśli ta najnowszą to lepiej ściągnij poprzednią działała stabilniej i nie było z nią problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też GG się "uszkodziło"? Nie chce się w ogóle włączyć, jakiś błąd MFS02... Kilka razy ściągnąłem na nowo, zainstalowałem, ale znów to samo utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:15, mefiperes napisał:

Czy Wam też GG się "uszkodziło"? Nie chce się w ogóle włączyć, jakiś błąd MFS02... Kilka
razy ściągnąłem na nowo, zainstalowałem, ale znów to samo utrapienie.


Mi wszystko działa bez najmniejszych problemów... Pewnie masz coś uszkodzone w systemie albo nie wiem co jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować