Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 17:37, Bobek94 napisał:

Nie uważacie, że najnowsza wersja gg jest gorsza od poprzedniej? Ja tam wolałem tę starszą...

Po pierwsze jest to wersja beta. Po drugie jest dużo lepsza od poprzednich wersji mimo, że jeszcze nie stabilna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 17:37, Bobek94 napisał:

Nie uważacie, że najnowsza wersja gg jest gorsza od poprzedniej? Ja tam wolałem tę starszą...


Wiesz, to jest na razie beta, ale mimo wszystko i tak można już ją po części ocenić.

Ja z Gadu-Gadu 8 Beta korzystałem tylko kilka dni i powiem szczerze, że w ogóle nie podeszło mi do gustu. Nowa wersja w stosunku do poprzednich wydań nie wnosi prawie nic, oprócz drobnych zmian. Pomijam tu oczywiście zmianę szaty graficznej, choć i tak dziwię się, że następuje to dopiero teraz. O wiele za późno, nowy design powinien być już od początku "siódemki". Mi osobiście nowe GG nie podeszło do gustu, nadal pozostanę przy Stefanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 18:21, BoloMaster napisał:

jest to jeszcze wersja beta.mnie osobiście nowe gg przypadło do gustu i wersja 7.7 wygląda już nieco archaicznie


A to od kiedy komunikator musi błyszczeć? Wersje 7.x wyglądają schludnie i czytelnie, czyli dokładnie tak, jak powinny. Jeśli komuś jednak zależy na wyglądzie, pokombinuje i będzie miał, co chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:03, lama123 napisał:

Dzisiaj padu padu padło 4-5 razy ;)
Gratulacje ;)

gg to syf, przelazłbym na cokolwiek innego najlepiej jabbero tlenowatego , ale taki sam jeste powód tego że nie przełażę jak w przypadku kilku milionów innych userów - nikogo tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza nowym wyglądem podoba mi się to że informacje o naszym, statusie znajdują się na górze programu. Jeśli nie chcesz, nie musisz instalować nowej wersji;) jedyny minus jaki zauważyłem to spory apetyt na zasoby komputera, ale to dopiero beta więc w finalnej wersji zostanie to pewnie poprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:16, Raziel93 napisał:

Eh, znowu serwery padły... -_-" a jako tako gadu gadu nawet się przydaje - nieraz ratuje
mi d*pę, gdy nie mam kasy na koncie.


Właśnie podszedłem do kompa by pogadać z kumplem na gg i jak zwykle gg siedzi ;/
Chyba czas zbojkotować to całe gg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:21, wdowiakm napisał:

Właśnie podszedłem do kompa by pogadać z kumplem na gg i jak zwykle gg siedzi ;/
Chyba czas zbojkotować to całe gg ;/


komuś potrzebna była wtyczka do odkurzacza :D a poważnie mówiąc to stwierdzam - gg sucks, ale jednak to z niego korzysta paru milionów userów -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup, Gadu gadu to ścierwo wśród komunikatorów, a ciemny lud nie wie nawet, że inne, lepsze. Teraz już wiem, dlaczego nie mogę się połączyć z serwerem gg przez AQQ. No, ale dobre po polskie. Jak nasza-k-klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:52, lama123 napisał:

A wie ktoś może jak w tym nowym GG8 beta ustawić tak żeby nieznajomi nie mogli widzieć
opisu ani pisać do Ciebie ?


Prawy przycisk na słoneczku gg i klikasz --> "Nie pokazuj wiadomości o nieznajomych" i "Pokazuj status jedynie znajomym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

równe 6 minut po napisaniu posta, po wyłączeniu forum sam na to wpadłem ;)
Dlatego właśnie używam GG, bo na AQQ nie można tego włączyć, a to jest przydatna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale ludzie przyzwyczajają się do tego co popularne nie wiedząc o tym, że istnieją lepsze rzeczy. Próbujesz coś polecić - "nie chce mi się zmieniać...". OMG!
Przykłady:
- Właśnie GG - lepszy Tlen, Jabber; BTW, jak kumpel przysłał mi link do pewnego tematu na forum pokemonogennego portalu Fotka.pl, w którym gość opisywał możliwość integracji wiadomości prywatnych z Jabberem (podał linki, w których było opisane, czym jest Jabber i co trzeba zrobić, żeby taką integracyjność uzyskać), to po zobaczeniu tego tylko utwierdziłem się w przekonaniu, dla kogo jest ten portal... Przez prawie 50 stron tematu (nie postów, stron!) 99% wypowiedzi to "ale o ciom chodzi???? (tu proszę sobie wstawić jeszcze kilka [tysięcy] znaków zapytania, wykrzykników i innych znaków kończących zdanie)"...
- WinRAR - i jego konkurent, dużo lepszy, jeśli chodzi o kompresję plików, 7Zip,
- Kodowanie ISO 8859-2 tudzież Windows-1250 vs. UTF-8. ISO 8859-2 jest dużo częściej używane przez webmasterów, podczas gdy z UTF-8 jest o wiele mniej problemów...
- Windows vs. Linux, ale tu nie porównuję, bo przecież musimy na czymś grać. :D Anyway, to twórcy gier przyzwyczaili się do tworzenia aplikacji działających pod Microshitowy DirectX...
- Google na szczęście nie ma konkurenta i pozostaje dobre. ;]
- Spamogenna, posiadająca nie wiadomo jakie, nic nie dające filtry antyspamowe, poczta na o2, WP, interii i innych badziewiach vs. GMail (Google Mail)

Mógłbym jeszcze wymieniać... To samo jest z GG vs. inne komunikatory. Niestety. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z gadu gadu z Linuxem? Zamierzam przejść na ten system i nie wiem jak to będzie się miało z gg czy mi będzie działało bez żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować