Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Włączasz GG u kolegi, w okienku w którym jest lista użytkowników klikasz "Nowy...", "Dalej", "Dalej", zaznaczasz opcję "Mam już swój numer" i dalej poradzisz sobie sam :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:56, choper napisał:

Mam problem z GG więc muszę przeinstalować. Ale mam tak, że tylko na moim kompie mogę
mieć swoje gg. Jak się robi tak, że np u kolegi włączę gg wpiszę swój numer hasło i mam
swoje gg, a nie tylko na moim kompie? Gdzie to ustawić?


Po protu instalując gg u kolegi lub jeśli kolega ma zainstalowane gg to utwórz nowego użytkownika wybierając opcje, że masz już numer gg i podaj dane wszystkie o które prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam obu :) Jeszcze pytanko: mogę zrobić reinstalację GG i przy tworzeniu kliknąć ,,mam już numer,, i wpisać dane tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:06, choper napisał:

Dzięki wam obu :) Jeszcze pytanko: mogę zrobić reinstalację GG i przy tworzeniu kliknąć
,,mam już numer,, i wpisać dane tak?


Tak jeśli przeinstalujesz gg to tak możesz zrobić :) [Chyba dobrze zrozumiałem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:08, wdowiakm napisał:

> Dzięki wam obu :) Jeszcze pytanko: mogę zrobić reinstalację GG i przy tworzeniu
kliknąć
> ,,mam już numer,, i wpisać dane tak?

Tak jeśli przeinstalujesz gg to tak możesz zrobić :) [Chyba dobrze zrozumiałem]

Tak dobrze zrozumiałeś, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy mają plik archives.dat mogę jakoś odczytac archiwum, które jest tam zapisane jeśli na nowo np. wgram cały program gg ? Zapisałem kiedyś plik właśnie od archiwum i przeinstalowałem system i myślałem, że jeśli go skopiuje normalnie do katalogu gdzie zainstalowałem nowe gg, archiwum w programie się odtworzy, ale tak się nie dzieje, TERAZ, bo kiedyś tak chyba robiłem.. wiec mam pytanie czy jest jakaś inna możliwośc przywrócenia archiwum z tego pliku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ;). O Infobocie więcej przeczytać możesz tutaj: www.infobot.pl, natomiast ta funkcja, o której mówisz, służy do anonimowego pytania znajomych o przedmiot, który chciałyby dostać :). Na w/w stronie możesz przeczytać, jak wysłać komuś taką wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:15, Thalanthas napisał:

Czy spotkaliście się z czymś takim jak infobot wysłany przez kogoś pytający o prezenty?

Tak, po prostu dajesz odpowiednią komendę do infobota, i odpisujesz tej osobie. Niby bez sensu, ale z drugiej strony nawet zmyślne. NA stornie infobota, pewnie więcej i dokładniej o tym pisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:19, Thalanthas napisał:

A jest sposób na wykrycie kto te pytanie wysłał? ;-)

Z tym się nie spotkalem i raczej moim zdaniem jest to nie do wykrycia. Nie bez przyczyny pyta infobot i to jeszcze anoniomowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc,

Chce zainstalowac gg na komórce. jestem w sieci Era i mam opcje mobilnego gadu gadu. Jest tez druga opcja, sciągnąc normalne gg na komórke. I nie wiem co lepsze. Nie chce duzo placic. Wyjezdzam na 10 dni i w tym czasie chcialbym gadac przez gg, ale tylko oz jedna osoba. Co jest bardziej oplacalne?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym najnowszym GG 8.0, raz gdy mialem je wlaczony to mi sie komp zresetowal
a jak juz mi sie znow wlaczyl to wyskoczyl komunikat "profil **** jest uszkodzony" (czy jakos tak)
juz nawet usuwalem je i instalowalem na nowo kilka razy ale co chwile wyskakiwalo mi to samo
i teraz nie wiem co mam zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij najnowszą betę i gg będzie działało bez żadnych problemów przynajmniej u mnie tak jest a aktualizowałem wczoraj więc możliwe, że Ty instalowałeś starszą wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować