Zaloguj się, aby obserwować  
exilem

gry przyszłości...

75 postów w tym temacie

czy zastanawialiście sie kiedyś jak będą wyglądały gry za 20-30lat? z jakiego sprzętu będą korzystac? moze w przyszłości będziemy grali na czymś rodem z matrixa,a to by bylo ciekawe nawalac się z innymi w rpg,fps itp. co o tym myślicie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze wejdziesz albo zalozyc cos na siebie i jak bedziesz gral to bedziesz czul bal sie i wogle jakbys byl w prawdziwym swiecie, wszystko 3d grafika nieziemsko realna-cena komputer ok 200 00$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ja nie rozumie jak moze byc jeszcze lepsza grafika niz ta co ejst w oblivionie kiedy BEDZIE STOP w rozwijaniu sie gier? i ich wymagan sprzetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:38, SD4HJ napisał:

mi sie wydaje, ze wejdziesz albo zalozyc cos na siebie i jak bedziesz gral to bedziesz czul
bal sie i wogle jakbys byl w prawdziwym swiecie, wszystko 3d grafika nieziemsko realna-cena
komputer ok 200 00$

tylko 200 dolców?? hmm no niezła wizja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:39, Dark SMG napisał:

> mi sie wydaje, ze wejdziesz albo zalozyc cos na siebie i jak bedziesz gral to bedziesz
czul
> bal sie i wogle jakbys byl w prawdziwym swiecie, wszystko 3d grafika nieziemsko realna-cena

> komputer ok 200 00$
tylko 200 dolców?? hmm no niezła wizja :)


sorka mialem na mysli 200tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:39, SD4HJ napisał:

aha ja nie rozumie jak moze byc jeszcze lepsza grafika niz ta co ejst w oblivionie kiedy BEDZIE
STOP w rozwijaniu sie gier? i ich wymagan sprzetowych

odp NIGDY :P i sorka za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:40, Dark SMG napisał:

> aha ja nie rozumie jak moze byc jeszcze lepsza grafika niz ta co ejst w oblivionie kiedy
BEDZIE
> STOP w rozwijaniu sie gier? i ich wymagan sprzetowych
odp NIGDY :P i sorka za spam


dlaczego spam?
no to jaka jeszcze moze byc lepsza grafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:40, SD4HJ napisał:

> > mi sie wydaje, ze wejdziesz albo zalozyc cos na siebie i jak bedziesz gral to bedziesz

> czul
> > bal sie i wogle jakbys byl w prawdziwym swiecie, wszystko 3d grafika nieziemsko realna-cena

>
> > komputer ok 200 00$
> tylko 200 dolców?? hmm no niezła wizja :)

sorka mialem na mysli 200tys

no a teraz przesadzasz w drógą stronę :) nie więcej niż 8000-15000 więcej już portfele nie udźwigną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:41, SD4HJ napisał:

> > aha ja nie rozumie jak moze byc jeszcze lepsza grafika niz ta co ejst w oblivionie
kiedy
> BEDZIE
> > STOP w rozwijaniu sie gier? i ich wymagan sprzetowych
> odp NIGDY :P i sorka za spam

dlaczego spam?
no to jaka jeszcze moze byc lepsza grafa?

bo jak pisałem posta to ostatni był mój :)
a jeśli chodzi o grafę to ona będzie jeszcze lepsza a jak już będzie tak realistyczna jak za oknem to będą grzebać przy fizyce "ej aj" i efektach super specjalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az tak realistyczna jak "za oknem" chyba nie bedzie. Mozna osiagnac grafike rzedu efektow graficznych w filmach (patrz: lotr) i do tego daza ludzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:36, Cossack777 napisał:

No cóz, wydaje mi się, ze w przyszłości bardzo popularne będzie granie w gry przy użyciu wirtualnych
hełmów (znacznie lepszych niż obecne).


Jeszcze taka opcja w tych hełmach - PRAWDZIWY BÓL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:41, SD4HJ napisał:

> > aha ja nie rozumie jak moze byc jeszcze lepsza grafika niz ta co ejst w oblivionie
kiedy
> BEDZIE
> > STOP w rozwijaniu sie gier? i ich wymagan sprzetowych
> odp NIGDY :P i sorka za spam

dlaczego spam?
no to jaka jeszcze moze byc lepsza grafa?


No wiesz, jak wyszedł quake 1 też mowiono że fotorealistyczny, Max Payne to samo, FarCry też, Oblivion następny, a za rogiem (oprocz żubra :)) jest Unreal 3. To się będzie ciągnąć jescze dłuuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:31, BlackBomb napisał:

> No cóz, wydaje mi się, ze w przyszłości bardzo popularne będzie granie w gry przy użyciu
wirtualnych
> hełmów (znacznie lepszych niż obecne).

Jeszcze taka opcja w tych hełmach - PRAWDZIWY BÓL :)



No cóż myśl, że nigdy tak się nie stanie poznieważ ludzie o słabej psychice poprostu przyzgonili by przy takiej rogrywce odczówając ból :/ A po za tym nie czerpalibyśmy przyjemności takiej z gry jak byś się skupiał, że Cię coś boli hehe :P zero przyjemności z grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawie świat komputerowy bedzie wyglądał za 20 lat , tym bardziej że technika komputerowa strasznie szybko się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:44, Filip92 napisał:

eee. tam sie rozwinie w 2012 bedzie koniec swiata


Hahaha może daj sobie ksywe Nostadamus, ja uważam, że za ok 10 lat już będzie taki przełom, że będzie nam się zdawało, że jesteśmy w filmie hehe :P:D:D za techniką nigdy nie nadążymy dziś kupisz nowiutki procek, a jutro będzie jeszcze lepszy :P I o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę R. Ziemkiewicza "Pieprzony los kataryniarza" - ciekawa wizja wirtualnej rzeczywistości w niedalekiej przyszłości. No i oczywiście "Ubik" Dicka.
Mnie samego zastanawia co się stanie jak człowiekowi uda się wykorzystywaćmózg w więcej niż tych kilku procentach... To dopiero może być przełom - gry nie będą potrzebne, taki będzie szał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa 2156 (w kosmosie), Unreal Tournament 3k, Warcraft XXII, Sims 165 (kupujesz sobie ufoki i różne takie), Duke Nuke 3D (rofl), Heroes XXX...nuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować