Zaloguj się, aby obserwować  
exilem

gry przyszłości...

75 postów w tym temacie

Ciekawe co się czuje gdy np kamienny golem uderza mnie, a ja przelatuje 5m nad ziemią i spadam ;) Takiego bólu by się nie przeżyło :) Ciekawe czy coś takiego w przyszłości będzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grął przyszłości będą oczywiście dalsze część Gothica.Tylko zajdą pewne zmiany m.in. kiedy walniesz orka w ręke to ona mu odleci i jeśli będziesz strzelaci we wroga lub potwora z łuku to strzaly będą sterczeci na jego martwym ciele a jeśli strzelisz go w ręke w której trzyma broni to ją upuści i nie będzie mógł walczyci tą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie jest potrzebna gra przyszłości, mnie jest potrzebna gra którą się będzie wspominać, jak Heroes 3, Myst itp. Zresztą, przecież w takim Myst 4 czuję się jakbym był w filmie, albo jakbym widział wszystko przez kamerę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekaw jak wyglądałby Ork jak byś mu obie ręce przyciął hahaha musiałby cię zagryść na śmierć :) ale w grach przyszłości bedą obowiązkowe szczypionki więc jak Ci nie przegryzie tętnicy to masz szanse na przeżycie hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:16, erwinl15 napisał:

Grął przyszłości będą oczywiście dalsze część Gothica.Tylko zajdą pewne zmiany m.in. kiedy
walniesz orka w ręke to ona mu odleci i jeśli będziesz strzelaci we wroga lub potwora z łuku
to strzaly będą sterczeci na jego martwym ciele a jeśli strzelisz go w ręke w której trzyma
broni to ją upuści i nie będzie mógł walczyci tą ręką.


Ha, kumpel mi mówił, że jak grał w Trespassera, to mu np. dinozaur z ręki pistolet wytrącił! W żadnej współczesnej grze się to nie zdarza, a Trespasser to gra z 1998 roku! Tyle że model fizyki w niej zaimplementoany to wyprzedził epokę chyba... Muszę sam kiedyś zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy gra taka jak Splinter Cell albo SWAT 4 i będzie wszystko git :P
A wracając do tematu to moim zdaniem gra przyszłości musi być ultra realistyczna, czyli AI jak prawdziwe itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:10, BlackBomb napisał:

Ciekawe co się czuje gdy np kamienny golem uderza mnie, a ja przelatuje 5m nad ziemią i spadam
;) Takiego bólu by się nie przeżyło :) Ciekawe czy coś takiego w przyszłości będzie......

Człowiek wytrzyma każdy ból, na tym polega życie. A umieranie nie jest wynikiem bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:18, hans olo napisał:

> Ciekawe co się czuje gdy np kamienny golem uderza mnie, a ja przelatuje 5m nad ziemią
i spadam
> ;) Takiego bólu by się nie przeżyło :) Ciekawe czy coś takiego w przyszłości będzie......

Człowiek wytrzyma każdy ból, na tym polega życie. A umieranie nie jest wynikiem bólu.

Słyszałem że można dostać zawału z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:40, Sanguineus napisał:

Ha, kumpel mi mówił, że jak grał w Trespassera, to mu np. dinozaur z ręki pistolet wytrącił!
W żadnej współczesnej grze się to nie zdarza, a Trespasser to gra z 1998 roku! Tyle że model
fizyki w niej zaimplementoany to wyprzedził epokę chyba... Muszę sam kiedyś zagrać...

No Tresspaser to była genialna gierka a jakie toto miało wymagania. Nie było na nią kompa. Kumpel po dwóch latach jak sobie kupił dwa Vodoo 3 to misię wreszcie przyszedł pochwalić, ze mu płynnie tresspaser chodzi, ale na jego nieszczęście ja już miałem GF2 MX i takie przechwałki wywoływaly u mnie tylko lekki uśmieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:40, SD4HJ napisał:

> > mi sie wydaje, ze wejdziesz albo zalozyc cos na siebie i jak bedziesz gral to bedziesz

> czul
> > bal sie i wogle jakbys byl w prawdziwym swiecie, wszystko 3d grafika nieziemsko realna-cena

>
> > komputer ok 200 00$
> tylko 200 dolców?? hmm no niezła wizja :)

sorka mialem na mysli 200tys

Niby czemu? Jak wejdzie nowa technologia to stanieje tak jak np: technologia plazmowa czy inne tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować