Zaloguj się, aby obserwować  
exilem

gry przyszłości...

75 postów w tym temacie

Mnie to się ostatnio śniła mieszanka Hitmana(filmu) z Crysisem, tzn zdolności , lokacje przeciwnicy rodem z Crysisa, jednak fabuła i postać Z Hitmana. CIekawy sen to był i sieczka jakich mało.. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:55, el-coyote napisał:

> jak sie nie myle to czwarty wymiar jest związany z czasem ..
Tak. Chodziło o to, że sześcian poruszał się w czasie :).


No to mamy już grę w której kontrolujemy czas. Max Payne 2 lub Most Wantedi efekt zwolnionego czasu albo jak chcesz, to Time Shift :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ludzki mózg to najszybszy komputer na świecie.

2. Mam nadzieję, że nikt nie dopuści do czegoś takiego, jak wszczepianie sobie jakiś chipów do mózgu. To byłoby co najmniej nienormalne.. :/

3. Ciekawe pomysły masz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście komputery nie dorównują ludzkiemu mózgowi, ale w tej wizji przyszłości gier może wyznacznikiem "wymagań sprzętowych" byoby IQ. Już widzę tę rozmowę między kumplami:
K1-Grałeś w Medievala Total War 58 ? Zaje** gierka!
K2- Nie , mój sprzęt tego nie udźwignie , tu trzeba IQ co najmniej 158 a ja mam tylko 100 xD
No i dochodzą teraz producenci chipów IQ z cenami z kosmosu, ale czego nie zrobią zapaleni gracze dla swoich ulubionych tytułów ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowo reklamy typu: Twój sprzęt nie udźwignie tej gry ? Masz za mało IQ ?Jesteś za głupi żeby grać w produkcje z wysokich pułek ? JUż teraz za jedyne 1999 euro możesz zakupic rozszerzenie IQ typu SRAM. Nie czekaj!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:26, Rumcajs52 napisał:

>
A wyobraź sobie co by było gdyby tymi chipami w naszych głowach sterował Windows ^^
"Czekaj mamo bo mi się mózg zawiesił!" xD

xD A potem okazuje się , że system trzeba od nowa instalować i traci się wszystkie najważniejsze pliki. I potem nie byłoby mamy tylko " KIm ty jesteś ?" . Albo grasz sobie w mmo jakieś i nagle neostrada odłącza ci internet no i kicha. Nie dość , że nie ukończyłeś misji , a byłeś tak blisko, to jeszcze te itemy , które tak na tobie fajnie wyglądały też straciłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:37, exilem napisał:


I żeby rozmawiać z innymi ludźmi, albo grać w piłkę będziesz musiał kupić roczny abonament XBOX Live :D
Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie by było gdyby reklamy w czasie gry się pojawiały.Chcesz ubić jakiegoś monstera, a tu przed oczami biegną piękne kobiety w bikini w zwolnionym tempie , że aż możemy zobaczyć jak delikatnie piersi im falują ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znalazłem info, że wynalezione "soczewkę kontaktową ze "zintegrowanym" wirtualnym monitorem." Ponoć ma się przydać w grach.. to stawia je w zupełnie nowym świetle. Najważniejsze informacje przychodzą bezpośrednio do oka lub obraz pokazuje się w trójwymiarze.;}
http://uwnews.org/photos.asp?articleID=39094&spid=39104
http://www.cybersport.pl/?news:2233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować