Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V z trybem pierwszoosobowym na XOne, PS4 i PC

37 postów w tym temacie

> Ja oglądając gameplay zastanawiałem się, czemu cross w trybie FPP nie miał liczników?
> Przecież te motocykle również je mają prawda?
Nope, liczniki mają motocykle typu enduro, w crossach jest to zależne raczej od właściciela.
Patent świetny, dobrze, że nie trzeba będzie modów aby to osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja oglądając gameplay zastanawiałem się, czemu cross w trybie FPP nie miał liczników?
> Przecież te motocykle również je mają prawda?


Zależy które. Może akurat "Sanchez" to wersja bez liczników. Chociaż to tylko moje domysły na "logikę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 20:21, monu0 napisał:

> Ja oglądając gameplay zastanawiałem się, czemu cross w trybie FPP nie miał liczników?

> Przecież te motocykle również je mają prawda?


Zależy które. Może akurat "Sanchez" to wersja bez liczników. Chociaż to tylko moje domysły
na "logikę".

Jest w tym sens, fajnie by było jakby można było tuningować samochód lub motocykl w ten sposób by zmienić licznik z analogowego na cyfrowy (jak mają choćby samochody WRC) i na odwrót. Co do kokpitu w samolotach, helikopterach jakiś taki kanciasty mi się wydawał jakby w ogóle antyaliasingu tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 20:59, mbmbmb napisał:

Jakim cudem ten koleś jadąc z taką prędkością nigdy się nie [m] :O


Ostrzeżenie za za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne, do tego grafika i fizyka euphoria, no to robi po prostu robotę. Nie grałem w grę, która miałaby fajniejszy zaimplementowany system fizyki. Red Alert? Nieee. Tylko GTA zaczynając od 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że oprócz tego bajeru, pobawią się modelem jazdy, żeby był bliższy temu z czwartej części. Nie wzgardziłbym również taką opcją w menu, żeby czas leciał tak jak rzeczywisty, a nie godzina to minuta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w styczniu mam zostać tatą i miałem rezygnować z GTA V. Teraz jednak pozostaje się modlić, żeby dzidziuś był spokojny hehe :) A tak całkiem serio to chyba mi wróci system spania po 2-3 godziny dziennie, żeby choć liznąć edycji PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 08:19, lastmanstanding666 napisał:

mam nadzieję że oprócz tego bajeru, pobawią się modelem jazdy, żeby był bliższy temu
z czwartej części. Nie wzgardziłbym również taką opcją w menu, żeby czas leciał tak jak
rzeczywisty, a nie godzina to minuta;)


Od tego to już będziesz miał mody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować