Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Just Cause 3 - temat ogólny

12 postów w tym temacie

Do sieci trafiły screeny (które poniżej są) z rzekomo wczesnej wersji Just Cause 3 na Xklocka One. Oczywiście nic nie jest potwierdzone i każdy snuje domysły, ale czas pokaże. Ja bym się nie obraził, gdyby zaserwowali mi trzecią część, bo przy dwójce bawiłem się świetnie.
I przy okazji: w komentarz do tychże screenów na niektórych serwisach można znaleźć głosy oburzenia, że będą mikrotransakcje (czwarty obrazek). Jak dla mnie to wygląda na zwykłą walutę wewnątrz gry i tyle. :P

20141105122507

20141105122512

20141105122515

20141105122518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli da mi tyle nieskrępowanej odmóżdżającej zabawy co JC2 (które mam cały czas na dysku i co kilka dni pogrywam sobie z godzinkę, dwie), to będzie dobrze.
Screeny, o ile prawdziwe, sugerują że jeszcze dużo pracy nad grą by wyglądała przynajmniej na poziomie JC2.

Co do mikropłatności, to raczej aż takiego parcia na kasę Avalanche nie ma, ale przypomne że do JC2 bbyły DLC z dodatkowymi broniami i pojazdami, więc wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na łamach serwisu Game Informer, Avalanche Studios oficjalnie potwierdziło, że od 3 lat pracuje nad Just Cause 3 i gra ukaże się w przyszłym roku na PC oraz konsole nowej generacji (przy okazji zaprzeczyli, jakoby gra miała być F2P). Akcja gry ma toczyć się - można by rzec, że już klasycznie dla serii - na fikcyjnej wyspie (tym razem na zbiorniku wodnym, który Rzymianie określali jako Mare Nostrum) rządzonej przez dyktatora. Więcej info ma się pojawić w grudniowym numerze wspomnianego magazynu.
Nie powiem, jestem zadowolony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@meryphillia, Polygamia pisze, że Avalanche zaprzeczyło plotkom o mikropłatnościach, ale DLC mają jednak być. Nie wiem czy można tu linkować do konkurencji, ale news jest jeszcze na ich głównej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości: w jedynce wzorowali się na Kubie. Na Morzu Śródziemnym jest sporo wysp, ale z tego co pamiętam, to żadna nie miała dyktatora w czasach nowożytnych. Niemniej, obstawiam Cypr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem neta i znalazłem coś takiego:
http://www.gameinformer.com/p/justcause3.aspx
Z tego co widać, jest to swego rodzaju kompendium nt. Just Cause 3. Ujawionia została nazwa wyspy - Medici - oraz dlaczego Rico akurat się tam znalazł - wedle tego, co wyczytałem, są to jego rodzinne strony, więc sprawa jest osobista.
Jeśli chodzi o mnie, to nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować