Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony przeprasza za DriveClub PS Plus Edition

10 postów w tym temacie

Evolution Studios dało ciała na całej linii. Banda amatorów bo w dzisiejszych czasach przy takiej infrastrukturze i doświadczeniu nie powinno mieć miejsca takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Evolution Studios po cichu planuje dodatek" - do niestabilnej gry zamiast zrobić porządek z serwerami.. Od jakiegoś czasu się zastanawiam cży to nie jest przypadkiem skok na kase... Nahypowana gra.. Ogromna ilość graczy nie mogąca się doczekac premiery.. Nagle okazuje się że są problemy z wersja ps plus i co bardziej niecierpliwi konsumenci kupią pełną wersję i jak hajs się będzie zgadzał to Evo Studios da nam znać że udało się naprawić serwery...
ale to tylko moje zdanie bo nie wierzę że w dzisiejszych czasach przez miesiąc nie można rozwiązać takiego problemu... Bungie sobie poradzilo bez problemów z bardziej ambitnym projektem więc dla mnie coś tu śmierdzi drodzy gamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jutro beta the Crew, więc DrajwKlu (nabijam się z literówki w tekście, czemu nie ma tu osoby odpowiedzialnej za korektę?) może się gilać, na pewno nie kupię. A miałem składać pre-order, geez, jak to dobrze, że mnie coś tknęło, żeby poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem po pewnym czasie i z DC jestem bardzo zadowolony. Natomiast pierwsza beta The Crew była dla mnie rozczarowaniem pod każdym względem. Może teraz będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jutro beta the Crew, więc DrajwKlu (nabijam się z literówki w tekście, czemu nie ma
> tu osoby odpowiedzialnej za korektę?) może się gilać, na pewno nie kupię. A miałem składać
> pre-order, geez, jak to dobrze, że mnie coś tknęło, żeby poczekać :D

To zależy od punktu widzenia. Od ostatnich NFS ta gra jest lepsza, ale Forza ją zgniata.
Głosy są podzielone nie zmienia to jednak faktu że na premierę ponoć wszystkiego nie udostępnili no i jeszcze kłopoty sieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Evolution Studios po cichu planuje dodatek" - do niestabilnej gry zamiast zrobić porządek
> z serwerami.. Od jakiegoś czasu się zastanawiam cży to nie jest przypadkiem skok na kase...
> Nahypowana gra.. Ogromna ilość graczy nie mogąca się doczekac premiery.. Nagle okazuje
> się że są problemy z wersja ps plus i co bardziej niecierpliwi konsumenci kupią pełną
> wersję i jak hajs się będzie zgadzał to Evo Studios da nam znać że udało się naprawić
> serwery...
> ale to tylko moje zdanie bo nie wierzę że w dzisiejszych czasach przez miesiąc nie można
> rozwiązać takiego problemu... Bungie sobie poradzilo bez problemów z bardziej ambitnym
> projektem więc dla mnie coś tu śmierdzi drodzy gamerzy

Nie pierwsza taka gra i nie ostatnia, to samo z podejściem korporacji za nią odpowiedzialną. Że przytoczę tylko BF4. Ale i Bungie nie daje rady, albo po prostu nic w sieci Sony nie może działać bez problemów. Destiny ciągle sypie błędami, wywala na orbitę albo wylogowuje gracza, a lagi na PvE są tylko nieznacznie mniej wkurzające niż takie same cztero-sekundowe w PVP. No i jeszcze wieść o tym, że już robią Destiny 2... A ja coś o wspieraniu obecnej gry przez dziesięć lat słyszałem. Ciekawe jakimi kłamstwami teraz spróbują nas przekonać do zakupu?
Ale wracając do tematu, Evolution Studios, amatorzy, zwalić kod gry? Mając prawie rok dodatkowego czasu? Gdzie byli testerzy? A Sony ze swoją obligatoryjną opłatą do sieci. która równie często nie działa jak działa, amatorzy, na Livie nie miałem takich problemów przez całe dziewięć lat katowania X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 23:27, AnthorLord napisał:

może działać bez problemów. Destiny ciągle sypie błędami, wywala na orbitę albo wylogowuje
gracza, a lagi na PvE są tylko nieznacznie mniej wkurzające niż takie same cztero-sekundowe
w PVP. No i jeszcze wieść o tym, że już robią Destiny 2


Nie przesadzasz trochę? To mi brzmi jak problemy z bety. Gram w Destiny od premiery i łączność z serwerami straciłem może ze trzy razy, a te 3 sekundowe lagi to chyba jakiś ekstremalny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować