Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkiemu winien Intel!

79 postów w tym temacie

Intel napewno się niewycofa a szkoda bo to narpawde ma sens. Dlatego wole AMD. A co do gorszej grafiki to na konsoalch nowej generacji przecież gry wyglądają cudnie!(ale fakt tracą pecetowcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Według Reina, Intel powinien jak najszybciej wycofać się z rynku - przynajmniej kart graficznych...//ciach/ " - Uwaga, bo się wycofają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudnie nie wyglądają...Teraz się bedą wszyscy podniecać konsolami 3-gen.,a za 2 lata(lub wczesniej) Piece znów będą górą(w kwesti grafiki,bo ogólnie to tak czy siak są GÓRĄ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Intel swoimi zagraniami (najpierw z Pentium 4), a teraz z zintegrowanymi kartami, tylko potwierdza, że ma społeczność graczy głęboko w du... Liczy się tylko kasa. Dlatego wolę AMD (Athlon 64 - cudo!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Markiem Reinem. Intel może i jest całkiem niezły w tworzeniu procesorów (choć AMD jest lepsze), ale tworzenie kart graficznych powinien pozostawić ATI oraz Nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za denne komentarze... czytajcie ze zrozumieniem... piszecie, że wolicie AMD?? A jakie to AMD produkuje zintegrowane układy kart graficznych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:56, ziptofaf napisał:

Muszę się zgodzić z Markiem Reinem. Intel może i jest całkiem niezły w tworzeniu procesorów
(choć AMD jest lepsze), ale tworzenie kart graficznych powinien pozostawić ATI oraz Nvidii.


nie zgadzasz się z nim?? Przecierz on właśnie to napisał...

"Według Reina, Intel powinien jak najszybciej wycofać się z rynku - przynajmniej kart graficznych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje płytę główną ze zintegrowaną kartą graficzną do komputera na którym chce grać? Kto kupuje laptopa za 2900 zł myśląc, że na nim pogra w gry 3D? Przed zakupem wystarczy się tylko trochę wysilić i przeszukać sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co Intel ma z tym wspólnego? Nikt nie zmusza producentów płyt do wkładania zintegrowanych chipsetów (ATI i nVidia też mają w ofercie chipsety z grafiką zintegrowaną). Ceny kart graficznych zabijają rynek gier PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD wymiata a INTEL niech zobaczy jak kończą ci co chcą żerować na graczach,no i jak dla mnie pecety wymiatają a te konsole nowej generacji mogą się schować zresztą za około rok pecety znów będą sto razy lepsze od konsol to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zintegrowane układy mają sens i możliwości dalszej rozbudowy.
Od 10 lat gram i pracuję na kompach z procesorem Intel.
AMD miałem dwa razy ze względu na niższą cenę, niestety ta cena to słaba wydajność ;-(
Nie zawsze stać człwieka na lepszą kartę a pracować musi zawsze.
Nikt nie zmusza do kupowania słabych układów to my wybieramy konfigurację...
Przeciętny komp dziś kosztuję jakieś 5000 zł, ciekawi mnie ilu moich przedmówców taki posiada?
Powody do narzekania zawsze się znajdą, to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiuście mam AMD Athlon i jestem zadowolony jest bardziej wydajniejszy od procesorów Intel. Intel bardziej tak do pracy a AMD do gier lepiej sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:35, Tepest napisał:

Przeciętny komp dziś kosztuję jakieś 5000 zł, ciekawi mnie ilu moich przedmówców taki posiada?


Przeciętny komp za 5 tysięcy? W sensie "PC"? Bardzo dziwna kalkulacja, możesz proszę wymienić co w skład takiego "przeciętnego" kompa za 5 tysięcy wchodzi? Bom bardzo ciekaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:35, Tepest napisał:

Przeciętny komp dziś kosztuję jakieś 5000 zł, ciekawi mnie ilu moich przedmówców taki posiada?

Przęcietny komp kosztuje 2.5tys zł za 5tys. zł kupi sie dobrego kompa wydajnego w przyszłych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chodzilo mu o konfiguracje z wyzszej polki.

Choc...

procesor ~1.000zl
grafika ~1.000-1.500zl
pamiec ~500zl
dyski ~400zl
plyta ~500zl
dvd ~200zl
monitor lcd ~1.500zl

w sumie daje to okolo 5k zl, za nie taki super hi tech komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:44, grah napisał:

w sumie daje to okolo 5k zl, za nie taki super hi tech komputer...


Z procesorem za tysiąc i kartą za 1-1,5? To ja już chyba nie znam definicji słowa "przeciętny"...
Ja kupiłem 1,5 roku temu kompa w sumie za ~2 tyś. (ok, bez monitora) i bez problemu grywam w najnowsze gry do teraz (może nie w najwyższych detalach, ale jest git). Przeciętnym w dniu kupowania na pewno bym go nie nazwał, ktoś tu zdrowo przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować