Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX otrzyma edycję kolekcjonerską

7 postów w tym temacie

Cały SE. Zawsze wszystko robi na złość ;) . Po raz kolejny EK ich produktu dostępna tylko w ich sklepie, który nadal jest gdzieś na poziomie epoki kamienia łupanego i nie odkrył jak wysyłać paczki z UK/Francji do całej reszty Europy. No cóż. Chciałbym napisać, że ich strata, ale pewnie i tak to się sprzeda. SE może się wypchać (mam lekkie deja vu, no tak, chyba już to napisałem przy okazji Drakensanga 3).
PS. Ponoć kosztuje 80 funtów. Hmm to i tak o jakieś 20-30 za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak dostać to cudo nie będąc mieszkańcem Francji/UK ?
Jedyne co przychodzi mi do głowy, to poprosić kogoś z UK aby zamówił dla nas kolekcjonerkę, a potem wysłał ją na nasz adres. Są jakieś inne być może prostsze metody ? Już raz przegapiłem okazję przy Drakengard 3(które było po prostu świetne) i nie zamierzam popełnić tego błędu drugi raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś wie jak dostać to cudo nie będąc mieszkańcem Francji/UK ?
> Jedyne co przychodzi mi do głowy, to poprosić kogoś z UK aby zamówił dla nas kolekcjonerkę,
> a potem wysłał ją na nasz adres. Są jakieś inne być może prostsze metody ? Już raz przegapiłem
> okazję przy Drakengard 3(które było po prostu świetne) i nie zamierzam popełnić tego
> błędu drugi raz :/
Przed premierą nie wiem jak jeszcze inaczej można zamówić, ale po premierze to pewnie edycja kolekcjonerska będzie dostępna na ebayu, tak udało mi się na przykład zamówić Drakengard 3 i Tears to Tiara 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przed premierą nie wiem jak jeszcze inaczej można zamówić, ale po premierze to pewnie
> edycja kolekcjonerska będzie dostępna na ebayu, tak udało mi się na przykład zamówić
> Drakengard 3 i Tears to Tiara 2.
Ebay też opcja, ale zastanawiam się czy będzie tam kosztowało te 80 funtów czy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 21:19, Ksywiarz napisał:

Ktoś wie jak dostać to cudo nie będąc mieszkańcem Francji/UK ?


Normalnie zamówić? Ostatnio zamawiałem w ich sklepie coś do Polski w pre-orderze i wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ktoś wie jak dostać to cudo nie będąc mieszkańcem Francji/UK ?
>
> Normalnie zamówić? Ostatnio zamawiałem w ich sklepie coś do Polski w pre-orderze i wysłali.
To tak nie działa. Zauważ, że na stronie z pre-orderem kolekcjonerki masz też edycje limitowaną, którą można dostać w znacznie większej ilości krajów EU niż tylko Francja i UK. Niestety mi zależy na kolekcjonerskiej, którą musieli dać tylko dwóm krajom EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować