Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdom Come: Deliverance - pierwsze wrażenia

9 postów w tym temacie

A ja powiem tylko tyle, że ciężko, by Deliverance NIE wyglądało imponująco, skoro hula na najbardziej zaawansowanym silniku graficznym jaki został do tej pory użyty w grach. Mam nadzieję, że gameplayowo będzie równie soczyście, choć tutaj problemem może okazać się wspomniany "realizm". Jeśli w kwestii tej powie się "A", to trzeba będzie powiedzieć i "B", w przeciwnym razie szkoda zachodu, ale niestety prawdziwa średniowieczna walka nie polegała na widowiskowym wywijaniu orężem, a zadawaniu skutecznych, acz niespecjalnie widowiskowych cięć oraz pchnięć. Do tego miłośnicy "dual wieldingu", czy mieczy dwuręcznych mogliby się srodze zdziwić, jak niewiele znaczą w starciu z kimś dzierżącym tarczę, czy - nie daj bóg - łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sławku, zawsze już od niepamiętnych czasów musisz wrzucić jakiś tekst od siebie typu "maki, nie na Monte cassino, ale maki" byłu tak na gamecornerze i jest tak jak widzę na gram.pl. Mi to nie przeszkadza, ale jak ktoś jest poprawny politycznie i ma na czole napisane poprawność to od razu Cię będzie chciał zjeść.

Co do samej gry, no pięknie nie wygląda jeszcze, bo to dopiero alfa, ale już coś na zasadzie nieoszlifowanego diamentu. Mam jedno ważne pytanie, czy ta gra będzie mieć fabułę w stylu "od zera do bohatera" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię ten klimat. Dawniej miałem go w Gothicu, teraz mogę liczyć tylko na Wiedźmina 3. Mam nadzieję, że panowie z Czech podołają i wyjdzie porządna produkcja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak ja lubię ten klimat. Dawniej miałem go w Gothicu, teraz mogę liczyć tylko na Wiedźmina
> 3. Mam nadzieję, że panowie z Czech podołają i wyjdzie porządna produkcja ;).

Oj taaak... Gothic <3 Coś pięknego jeśli chodzi o klimat i fabułę, co prawda grafika nie szaleje, ale i tak 1 część podoba mi się najbardziej i często do niej wracam a jak się wciągnę to spędzam na nim dłuuugie godziny :)

Jeśli znajdę "to coś" w Kingdom Come... to będzie awesome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sławku, zawsze już od niepamiętnych czasów musisz wrzucić jakiś tekst od siebie typu
> "maki, nie na Monte cassino, ale maki" byłu tak na gamecornerze i jest tak jak widzę
> na gram.pl. Mi to nie przeszkadza, ale jak ktoś jest poprawny politycznie i ma na czole
> napisane poprawność to od razu Cię będzie chciał zjeść.

eee, ale co niepoprawnego politycznie jest w czerwonych makach na Monte Cassino?

> Co do samej gry, no pięknie nie wygląda jeszcze, bo to dopiero alfa, ale już coś na zasadzie
> nieoszlifowanego diamentu. Mam jedno ważne pytanie, czy ta gra będzie mieć fabułę w stylu
> "od zera do bohatera" ?

Cuś w ten deseń, z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja powiem tylko tyle, że ciężko, by Deliverance NIE wyglądało imponująco, skoro hula
> na najbardziej zaawansowanym silniku graficznym jaki został do tej pory użyty w grach.
> Mam nadzieję, że gameplayowo będzie równie soczyście, choć tutaj problemem może okazać

Jakoś Sniperowi od CI się udało :P

> się wspomniany "realizm". Jeśli w kwestii tej powie się "A", to trzeba będzie powiedzieć
> i "B", w przeciwnym razie szkoda zachodu, ale niestety prawdziwa średniowieczna walka
> nie polegała na widowiskowym wywijaniu orężem, a zadawaniu skutecznych, acz niespecjalnie
> widowiskowych cięć oraz pchnięć. Do tego miłośnicy "dual wieldingu", czy mieczy dwuręcznych
> mogliby się srodze zdziwić, jak niewiele znaczą w starciu z kimś dzierżącym tarczę, czy
> - nie daj bóg - łuk.

tak, Skallagrim zrobił kilka materiałów na ten temat
https://www.youtube.com/watch?v=GjZ6qWSenqI&list=PLE6058E5F6967E5B8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra rozgromi Skyrima graficznie, do tego niech fabularnie będzie dobrze oraz długość gry ze 160h jak Skyrim i mamy RPG doskonały, wtedy pobije go tylko nowa gra Bethesdy z serii TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować