Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze wyniki sprzedaży Lords of the Fallen. CI Games zadowolone

28 postów w tym temacie

No i fajnie. Dobrze wiedzieć, że Polska ma twórców na światowym poziomie (nawet jeśli Deck 13 nie jest polskim studiem ;P ).
Oby więcej rodzimych studiów stawało się rozpoznawalnymi i cenionymi na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, przy okazji zapowiedzieli też fabularny dodatek (zapewne płatny) - pewnie będzie ich więcej. Coś mi się wydaje, że jednak poczekam na jakieś zbiorcze wydanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Udowodniliśmy, że tytuł, który tworzymy jest na światowym poziomie, nie tylko pod względem technologicznym, ale również artystycznym."
Artystycznym może bo gra wygląda ciekawie, ale technologią to się raczej nie popisali jak się czyta fora po 40 tematów na stronę o błędach i zwiechach :D Do tego dochodzi jeszcze to zabezpieczenie, które bije na wymagania tej gry (prawdopodobnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Udowodniliśmy, że tytuł, który tworzymy jest na światowym poziomie, nie tylko pod względem
> technologicznym, ale również artystycznym."
> Artystycznym może bo gra wygląda ciekawie, ale technologią to się raczej nie popisali
> jak się czyta fora po 40 tematów na stronę o błędach i zwiechach :D Do tego dochodzi
> jeszcze to zabezpieczenie, które bije na wymagania tej gry (prawdopodobnie).
Wprawdzie gram na PS4, mam jakieś 10h przegrane, ale na razie ani jednego błędu i ani jednej "zwiechy" nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra produkcja po tych nie udanych od CI. Gratuluję. Też grając (nie u siebie) nie trafiłem na żadne błędy. Jak się gra na badziewiu tak to jest. Wtedy lepiej wybrać konsole i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:10, Kafar napisał:

Jak się gra na badziewiu tak to jest. Wtedy lepiej wybrać
konsole i jest ok ;)


Większość problemów z wydajnością itp. wynika z badziewnego DRMu zastosowanego w Lordsach. Podobnego do starego SecuROma, który też sprawiał problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dobra produkcja po tych nie udanych od CI. Gratuluję. Też grając (nie u siebie)
> nie trafiłem na żadne błędy. Jak się gra na badziewiu tak to jest. Wtedy lepiej wybrać
> konsole i jest ok ;)

I po co takie komentarze? :( Sam mam PC od lat i nie dissuję konsolowców, co więcej - kupiłem sobie PS4. Taki trash talk jest bez sensu...

... bo przecież każdy wie, że najgorsze badziewie to Xbone xD

Żartuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 15:38, Naimad-PL napisał:

Szkoda tylko że mechanika zgapiona od Dark Souls


Szkoda tylko, że niezupełnie. Wielokrotnie była już o tym mowa, ale widzę, że niektórzy lubią powtarzać w kółko tę samą mantrę (mającą mniej więcej tyle samo sensu, jak "hej, kałasznikow to bezczelna kopia Stg44" czy "trylogia Władca Pierścieni"). Patrząc na to w ten sposób, zapewne uważasz, że Call of Duty "zgapiło" mechanikę od Battlefielda, WarCraft z Dune II i tak dalej? A, no i nie zapominajmy, że Lancer Evo "zgapia mechanikę" od dużego Fiata... :/

A twórcom gratuluję sukcesu, naprawdę sobie na to zasłużyli, wydając kawał solidnej i bardzo przyjemnej gry. Nie mogę się już doczekać, kiedy lapek wróci z serwisu i będę mógł znowu grać :) A teraz może jakiś solidny dodatek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, że nie zwróciłem uwagi, że chodzi mi o wersję PC . To się akurat mnie nie tyczy bo nie kupuje gier w ciemno, zawsze czekam na wersje demo. A problemy z grą miało bardzo dużo ludzi z o wiele za mocnymi PCtami na tego typu grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, liczą sie tylko najwyzsze oceny serwisow i tylko one są obiektywne... setki negatywnych opinii graczy są mniej wazne bo to tylko ciemna masa ktora moze podskoczyc lordom sukcesu. Ta branza juz dawno zeszla na psy, chyba tylko CDPRed mówi tak jak jest...

"Bardzo starannie przygotowywaliśmy się do premiery" ha ha ha, i stąd tyle crashów i patchowania na wszystkie platformy panie Tymiński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak świetne recenzje" - eee, bardzo dobre co najwyżej. Na przymiotnik "świetne" LotF zasłużyłby dopiero od 9/10. Ale to i tak świetny wynik jak na CI Games - na to czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 16:30, rpgus napisał:

Ta branza juz dawno zeszla na psy, chyba tylko CDPRed mówi tak jak jest...


A kolega to, przepraszam, z CDPR czy mowi o jakiejs innej firmie? Bo moje dotychczasowe doswiadczenia z ta firma wygladaja mniej wiecej tak:
- premiera Wiedzmina 1: wtopa z kolekcjonerka, brakujace elementy, komunikat "wyciagniemy wnioski i nie popelnimy tego bledu w przyszlosci";
- w ramach "nagrody", dodrukowane zostaje kilkaset sztuk kolekcjonerki, bo przeciez po co trzymac sie zapewnien o jej unikatowosci;
- premiera Wiedzmina 2: wtopa z kolekcjonerka (zniszczone pyszczki Geralta), wtopa z DRMem, komunikat "wyciagniemy wnioski i nie popelnimy tego bledu w przyszlosci);
- nadchodzaca premiera Wiedzmina 3: strach sie bac co tym razem wymysla, ale cokolwkek by to nie bylo, na pewno wyciagna wnioski i nie popelnia tego bledu w przyszlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 14:51, Urungulu napisał:

I po co takie komentarze? :( Sam mam PC od lat i nie dissuję konsolowców, co więcej -
kupiłem sobie PS4. Taki trash talk jest bez sensu...


Normalny komentarz. Sam grałem w wersje na PC i nie miałem żadnych wiekszych problemów z grą. Mówie jak jest. ludzie na starych maszynach odpalają i pultają się że im sprawia to problemy. Tylko PC zapominają że raz na te 2-3 lata trzeba coś zaktualizować w PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować