Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze wyniki sprzedaży Lords of the Fallen. CI Games zadowolone

28 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2014 o 16:30, rpgus napisał:

chyba tylko CDPRed mówi tak jak jest...


Tyle samo kłamstw mają co inne firmy, tak samo się sprzedają korporacją typu Microsoft (wersja na PS4 nie będzie lepsza bo Microsoft posmarował by Sony nie miało lepszej wersji chociaż technologicznie może mieć). Tylko że oni to zakrywają tym że rzucą newsa że 16 dlc będzie i każdy happy. Dobrze że dają darmowe DLC ale że zacytuje film Miś trochę zmieniając.

Może CDPR ma tam jakieś swoje plusy, ale ważne aby te plusy nie przysłoniły wam minusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało to w jakiś sposób udowodnione, że problemy z wydajnością są spowodowane DRMem, czy jest to tylko oskarżenie na DRM, bo to DRM? Tak swoją drogą, GTAV będzie miało takie samo zabezpieczenie.


Spoiler

Co jest chłopaki, macie takie słabe komputery, że DRM wam PCty zamula? :E :V :D - taki joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 12:27, Henrar napisał:

Zostało to w jakiś sposób udowodnione, że problemy z wydajnością są spowodowane DRMem,
czy jest to tylko oskarżenie na DRM, bo to DRM? Tak swoją drogą, GTAV będzie miało takie
samo zabezpieczenie.


Lordsy nie zostały jeszcze złamane, jak i chyba nie ma wersji bez zabezpieczeń (jak w przypadku W2) żeby porównać wydajność. Więc jak na razie są to przypuszczenia. Lecz znając życie Denuvo nie jest bez winy. :)

Dnia 07.11.2014 o 12:27, Henrar napisał:

Co jest chłopaki, macie takie słabe komputery, że DRM wam PCty zamula? :E :V :D -
taki joke


Nie wiem... dopóki sprawa z crashami i wydajnością się nie rozwiąże, to nie zamierzam kupować Lordsów. A w ogóle to nie dostałem od CI laptopa z Lordasmi więc mogą mnie pocałować w... wiadomo co. :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dsogaming.com/news/grand-theft-auto-v-may-use-denuvo-drm-fifa-15-lords-of-the-fallen-still-not-cracked/

Powinni do tego jeszcze ze trzy DRMy dołożyć, w końcu przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Jak już opieramy się na plotkach, to kolejna związana z GTAV:

https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/2liggs/new_drm_for_gta_v/clv5bjx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 12:27, Henrar napisał:

Zostało to w jakiś sposób udowodnione, że problemy z wydajnością są spowodowane DRMem,
czy jest to tylko oskarżenie na DRM, bo to DRM?


Oczywiście, że są to słowa rzucane na wiatr. FIFA 15 nie miała podobnych problemów (miała inne, związane bardziej z mechaniką rozgrywki), a DRM zastosowano ten sam.
Żeby było ciekawiej, Denuvo jest zupełnie niewidoczne dla użytkownika (nikt więc nie miał o jego istnieniu pojęcia), ponoć nie instaluje nawet żadnych sterowników w sytemie (co było wadą SecuROM). Na całkowite potwierdzenie/ zdementowanie tych informacji pewnie jednak jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, chyba się samo CI tego nie spodziewało takich wyników po pierwszych dniach. Oby tak dalej, trzymam kciuki żeby się utrzymali na takim poziomie:) I żeby kolejne i dodatki i projekty pozbawione były błędów albo miały ich bardzo mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Nic dziwnego że gra nawet dobrze się sprzedaje bo przecież recenzje czy to recenzentów czy też graczy są bardzo pozytywne. Sam mam swój wkład w tej sprzedaży bo jedna z tych sprzedanych kopii gier jest u mnie. Miejmy nadzieję że Lods of the Fallen będzie wielkim krokiem w przód jeśli chodzi o gry tworzone przez CI Games. Na początek 200tysięcy z 700tys, które trafiły do sprzedaży to nawet dobry wynik, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować