Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwartki z Assassin`s Creed: Dlaczego warto wrócić do serii wraz z Unity?

12 postów w tym temacie

Sama otoczka fabularna oraz czas akcji jest znakomity, rewolucja francuska jest jednym z najbardziej ciekawych elementów historii moim zdaniem. Wszystko wskazuje na to, że to będzie bardzo dobra część w odróżnieniu do III i Black Flag imo. Nie tykam tematu optymizacji, bo jeszcze nikt w to nie grał więc ciężko się wypowiedzieć w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać na recenzję i opinie odnośnie PC, bo z tym może być rożnie, same wymagania świadczą o tym "zastanów się , zanim kupisz" . Nie hejtuję gry, sam przeszedłem kilka części i lubię serię, ale nie zamawiałem preordera, poczekam z tym na recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To ciąg wydarzeń, który ukształtował Europę, jaką znamy dzisiaj. Przyniosła początek końca rządów arystokracji, tworząc z nich klasę bogaczy, ludzi wykształconych, w miejsce klasy panów i dozorców. Przyniosła cały szereg zmian i nowych standardów w prawie."

Brakuje wypunktowania chyba najważniejszego czyli powstania Deklaracji Praw Człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 5 powodów jakoś mnie nie przekonuje, by znów dać się nabrać Ubisoftowi. Po takim niewypale jakim był Watch Dogs powinni się cieszyć, że w ogóle ktokolwiek im jeszcze ufa ;p. Trudniejsza walka? Nie uwierzę, póki się nie przekonam. Teraz to po AC warto sięgać, ale tylko wtedy jak cena zejdzie dosyć w dół i dorzucą bajery, które powycinali z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na swoją EK ( tym razem Empik.com raczej nie spisze się tak dobrze, jak w przypadku EE " Pustkowia Smauga ", które dostałem dwa dni przed premierą, gdyż 11 jest święto i na pewno wyślą pre order w środę ) oraz na art book z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos wyjaśnić kiedy lub kto lub gdzie sa te kody przedsprzedazowe??? Kupiłem pre-order na gram.pl czy dostanę gdzieś ten kod?? Dzięki za odpowiedz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam czekam na swoją EK ( tym razem Empik.com raczej nie spisze się tak dobrze, jak
> w przypadku EE " Pustkowia Smauga ", które dostałem dwa dni przed premierą, gdyż 11 jest
> święto i na pewno wyślą pre order w środę ) oraz na art book z UK.
ile kosztowała 550zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować