Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przepustka sezonowa do The Crew - szczegóły

10 postów w tym temacie

Nie jestem fanem season passa, poza tym daruje sobie tą grę. Ogrywałem dziś betę i szczerze? Wole sięgnąć po którąś z części NFS-a niż zagrywać się w ten twór. Więcej czasu spędziłem oglądając te nudne przerywniki filmowe i durne samouczki, niż grając. Sterowanie chaotyczne, mało intuicyjne, a sama rozgrywka robi się monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra moim zdaniem to straszny szmelc. Model jazdy po prostu na poziomie Watch Dogs i poniżej poziomu GTA V. Wielka aczkolwiek nudna mapa, nudne wyścigu, irytujące przerywniki filmowe. Grałem dziś w Betę i już po godzinie mam dosyć tej gry. NFS Rivals o wiele lepszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 08:46, IIErdo napisał:

Mam key na betę na PS4, od 6 do bodajże 11 listopada. Ktoś chętny? Bo ja nie mam konsoli
:P


moge przygarnac jak jeszcze masz jack.kaszewski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm całkiem obszerna przepustka według mnie, dająca więcej niż niektóre od innych developerów,
> może się skuszę.
Kilka nowych aut i gadżetów do modyfikacji auta za ponad 100zł? To ma być obszerna pzepustka? To wszystko powinno być w podstawce a nie dodatkowo ponad 100 płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 12:24, Yurop napisał:

> Hmm całkiem obszerna przepustka według mnie, dająca więcej niż niektóre od innych
developerów,
> może się skuszę.
Kilka nowych aut i gadżetów do modyfikacji auta za ponad 100zł? To ma być obszerna pzepustka?
To wszystko powinno być w podstawce a nie dodatkowo ponad 100 płacić.

Lepsze to niź powiedzmy skiny do broni za 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować