Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Wyszukiwarka - czy ten temat już istnieje?

74 postów w tym temacie

Wyszukiwarka w tematach mi nie działa. Na przykład szukałem w temacie o gothic 3 ,,niezbadane krainy''''. Odmieniłem jak sie da, a tu nic. A jestem pewien, że coś być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 09:21, tomoliop napisał:

Wyszukiwarka w tematach mi nie działa. Na przykład szukałem w temacie o gothic 3 ,,niezbadane
krainy''''. Odmieniłem jak sie da, a tu nic. A jestem pewien, że coś być powinno.


Nie wpisuj całych słów w wyszukiwarkę... im więcej wpiszesz tym większe prawdopodobieństwo, że wyszukiwarka się "zatnie". Przy wyszukiwaniu jakiegoś tematu wystarczy wpisać nie całe, pół słowa.
Szukałeś Gothic 3 "niezbadane krainy", wpisałem w wyszukiwarce "niezdaba" i się temat wyszukał, w taki sposób nie próbowałeś... Ten temat został zamknięty (nawet dobrze, bo o Gothic''u 3 są już wątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko...
Jak szukać w tematach/wątkach? Chodzi mi o różnego rodzaju gry i quizy gramowiczów. Są np. gry "Jaki to film", "Skąd ten cytat" itp. Jeśli temat ma kilkadziesiąt/kilkaset stron, to jak mam wyszukiwać tytuły, które już padły? Wciskam Ctrl+F i wpisuje wyraz, ale znajduje go tylko na stronie, na której aktualnie jestem. Jak sprawdzać czy wyraz (gra, film, książka, itp.) znajduje się w temacie i na której stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to bez sensu bo dajmy na przykład:Chce zrobic temat dobra zrobilem ale nagle modek oskarża mnie o zrobienie tego samego tematu chciarz popatrzylem w wyszukiwarke ale nic nie było bo tamten zrobil temat pod inna nazwa.


Czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie moderatorzy. Chciałbym oskarżyć naszą wyszukajke że nas oszukuje :p. A tak poważnie. Wklepuje w klawiaturę parę razy frazę nie znajduje. Podjarany klikam załóż temat (myśląc jupi ale będzie tu postów siedziało) temat sobie jest, a tu nagle wpada kochany [ M ] i mówi że ten temat już istnieje. OMG ? :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie jak admin op****sza jakies forumowicza,za to ze zalozyl post ktory istnieje(no za to rozumiem ale..)jezeli ktos zakladajacy temat o tym samym zle sprecyzowal nazwe przy jego zakladaniu,i potem kots szuka czy jest taki temat,i niby nie ma a jednak jest :(
NP:
1.Kącik pracy domowej
2(ten co nie znalazl zalozyl)Problem z zadaniem domowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 23:05, balduran2 napisał:

Czy Wam też podczas wyszukiwania postów w tematach ciągle wyskakuje błąd - patrzcie screen?
Po prostu nic nie da się wyszukać...

Mi też to często wyskakuje, próbuje nawet po kilka razy i nic. Po jakimś czasie może załapie i zlituje się ta "nie nazwę" wyszukiwarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:39, przemek102983 napisał:

nie moge sie podlaczyc do rzadnego serwera pomurz mi


1. Żadnego
2. Pomóż
3. Chyba wątki pomyliłeś? Jak nie to... o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka jest słaba i tyle. nie reaguje na znaki "..." ; *pa itp. wpisujesz "Pierwszy Komputer", masz wynik 0. Wyszukiwarka powinna być nieco inteligentniejsza od młotka :P Jak wpiszę komp, to wyświetli mi się sto tematów z kompotem, komputerem, komponentem itd. Więc muszę i tak wyszukiwać Sam... Malkontenctwo? Tak oczywiście, ale z dużą dozą rozsądku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować