Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Wyszukiwarka - czy ten temat już istnieje?

74 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2011 o 08:31, PepsiCola napisał:

> a dla czego czasami nie moge znależć tematu którego dodałem 5 minut temu?
mam to samo ale potem jest

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale odpowiedziałaś na posta sprzed 4 lat więc ^^ ]:-> Niezły pasztet co ??
Następnym razem patrz na datę postu na który masz zamiar odpowiedzieć ;]... bo np ów użytkownik może już dawno nie istnieć na forum, albo wcale do nie go nie zaglądać. Wertowanie tematów wstecz i odpowiadanie w taki sposób jak Twój nie jest warte zachodu... Taka mała rada.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 12:29, Braveheart napisał:

> > a dla czego czasami nie moge znależć tematu którego dodałem 5 minut temu?

> mam to samo ale potem jest
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale odpowiedziałaś na posta sprzed 4 lat więc
^^ ]:-> Niezły pasztet co ??
Następnym razem patrz na datę postu na który masz zamiar odpowiedzieć ;]... bo np ów
użytkownik może już dawno nie istnieć na forum, albo wcale do nie go nie zaglądać. Wertowanie
tematów wstecz i odpowiadanie w taki sposób jak Twój nie jest warte zachodu... Taka mała
rada.
Pozdrawiam.

haha, mi nie chodziło o date koleś , tylko o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 12:45, PepsiCola napisał:

haha, mi nie chodziło o date koleś , tylko o odpowiedź.

Po pierwsze nie koleś. Po drugie Ty chyba nie zrozumiałaś tego o co mi chodziło w moim poście więc czytanie ze zrozumieniem się kłania.. i to na prawdę =.=. Powtarzać się nie mam zamiaru... z mojej strony w tym temacie
EOT
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 12:59, Braveheart napisał:

(...)

To ty chyba nie zrozumiałeś o co chodziło Pepsi. Ma ten sam problem co kolega sprzed kilku lat, więc odpowiedziała, może ktoś się tym zajmie skoro trwa to tyle lat.

Lepiej uważaj, pewnie Wojman ma już cię na oku (sprawdź wątek o moderatorach jak nie wiesz o co chodzi ;PP) :)

Edit: Ja z wyszukiwarką mam taki problem, że czasem wyszuka mi temat dopiero po drugim czy trzecim razie - w przeciwnym wypadku strona się tylko odświeża mimo, że słowo kluczowe jest poprawnie wpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 13:07, PepsiCola napisał:

Ale ta przeglądarka jest nadal zepsuta i ten problem jest nadal, od 4 lat. Więc pisze.
Sayo narka!

Hmmm.....
Ty serio czy tak specjalnie ?? :D
Dla Twojej wiadomości. Wyszukiwarka na forum miała swoje wzloty i upadki. Po pierwsze nie jest [jak to określiłaś] zepsuta, tylko jak już wadliwa [czasami po prostu nie działa, ale to się zdarza żadko] Grupa/osobnik od gram.pl cały czas jak zdarzają się usterki próbują to naprawiać jak coś szwankować zaczyna. Po drugie primo: Nie wiem co jest w jej obsłudze takiego trudnego, wyszukując dany temat wpisujesz daną kombinację słów, może pojedynczych też wyrazów odmieniając dany wyraz i po kłopocie. Czy prawidłowe używanie sprawia aż taki kłopot niektórym ludziom ??. Osobiście jak się tu zarejestrowałem [Będąc świeżakiem i newbie] tego forum nie miałem takowych problemów a trochę na forum już jestem.
Pozdrawiam.

EDIT:
@Traitor
Wiem o co Ci chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale ja jestem tu od kilku dni,a wcześniej korzystałam z innych forów i nie miałam takich problemów ,a skoro ta ekipa techniczna sprawdza i poprawia co jakiś czas to ja tu zasygnalizowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 13:21, PepsiCola napisał:

Ok. Ale ja jestem tu od kilku dni,a wcześniej korzystałam z innych forów i nie miałam
takich problemów ,a skoro ta ekipa techniczna sprawdza i poprawia co jakiś czas to ja
tu zasygnalizowałam .

Spoko wiem o tym :D. Co do sygnalizacji usterek i błędów... Hmmmmmm prędzej jakbyś napisała swój ból dotyczący strony w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=4355 prędzej byś uzyskała odpowiedź typu co i jak i dlaczego. Głownym "Zielonym", że tak można go nazwać adminem tego forum jest Laid_Back więc on regularnie [chyba w sumie ma obowiązek tak przypuszczam] zagląda w ten temat jeśli tylko pojawi się świeży tam post. Zazwyczaj on wszystko prostuje i tłumaczy co i jak :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 21:27, Tyler_D napisał:

Hm?


No właśnie, wydawało mi się, że byłem już kiedyś w tym wątku.
Wpisywałem Classics i EA Classics, a miało być Classic, czyli było o "s" za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zawsze jak czegoś szukaj to wpisuj niepełną frazę tego czego szukasz. Zresztą w przypiętym poście masz "Najlepiej wpisac rdzeń słowa, najmniej zmienną część która się nie odmienia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można przeszukiwać forum?

1. Instrukcja korzystania z funkcji Szukaj.

Popularne nazwy: szukajka, wyszukiwarka.
Gdzie jest: sprawdź na screenie. - http://i.imgur.com/H2SWfXk.png
Co można znaleźć? Można szukać wątków=tematów jeśli korzystasz z Szukaj przebywając na stronie z listą wątków. Można szukać postów jeśli wszedłeś do jakiegoś tematu - wyświetlą się posty z tematu w którym się obecnie znajdujesz zawierające słowo kluczowe.
Jakie słowo kluczowe wpisać? Najlepiej wpisać rdzeń słowa, najmniej zmienną część która się nie odmienia. Muszą to być przynajmniej 3 znaki. Sprawdzaj synonimy (różne określenia tego samego), sprawdzaj też wersję polską i angielską tytułów gier/filmów. Spróbuj wersji bez polskich liter.
Dlaczego nie widze żadnego wyniku? - możliwe przyczyny:
a) masz odznaczoną Kategorię do której akurat należy wątek, więc się nie wyświetla
b) nie zastosowałeś się do wszystkich rad z Jakie słowo kluczowe wpisać?
c) przerzuciłeś wcześniej stronę wyników a potem zmieniłeś słowo kluczowe które dało mniej wyników i znajdujesz się na pustej stronie - sprawdź, czy jesteś na (1)
d) może faktycznie nie ma takiego wątku

2. Charakterystyczne posty
- Kliknięcie na szczególny znaczek w Twoim poście "Ja"/ odpowiedzi na Twojego posta "odp" wyświetli wszystkie Twoje posty i odpowiedzi na nie z tego wątku w którym jesteś.
- Kliknięcie na "W" wyświetli wszystkie posty, danego użytkownika w danym temacie.
- Kliknięcie na chmurkę z wykrzyknikiem pojawiającą się przy tytule wątku wyświetli odpowiedzi na Twoje posty z tego wątku oraz Twoje własne posty.
- Kliknięcie na znaczek głowy w kapeluszu przy danym wątku wyświetli wszystkie wypowiedzi osób o statusie Konsula z tego wątku.

3. Kolory czcionek
- Zielony tym kolorem posługują się Konsule.
- Niebieski tym kolorem posługują się Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować