Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Wyszukiwarka - czy ten temat już istnieje?

74 postów w tym temacie

Temat założony w dobrej wierze z myślą o uporządkowanym forum.

Jak zapewne wiele osób już zauważyło, są forumowicze którzy nie wiedzą jak znaleźć temat i zakładają drugi identyczny lub bardzo podobny, w efekcie na forum w ciągu tygodnia kilka tematów zostaje zamkniętych, ale pozostaje jako "śmieć".
Dlatego proponuje temat w którym można bez żadnych obaw zapytać się, czy temat który macie zamiar założyć już istnieje, czy też nie.
Ale pamiętajcie!! W 3/4strony po prawej stronie jest wyszukiwarka.

Nie wiem do jakiej kategorii przypisać ten temat dlatego trafia do "Pomocy Technicznej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat zupełnie niepotrzebny. Bo skoro ktoś nie umie wpisać w wyszukiwarce np. jakiegoś tytułu gry, to jak znajdzie ten temat, używając wyszukwiarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry. Chociaż ja myślę że problem z bezsensownymi tematami nie leży w braku umiejętności posługiwania się wyszukiwarką, a w lenistwie i nie myśleniu "autorow" takich głupich tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim-> może i to nie jest najlepszy pomysł, ale 1. od czegoś trzeba zacząć, 2. co szkodzi spróbować? 3. masz lepszy pomysł na poprawe sytuacji na forum?? 4. trzeba oświecić nieoświeconych i zacząć uczyć korzystania z wyszukiwarki

PsychoMan-> jeśli zaznaczysz temat to będziesz go miał przypiętego, przypiąć jeden temat to nie problem, jeśli z lenistwa nie chcą korzsytać z wyszukiwarki to po to jest ten temat (będzie mniejszy bałagan na forum, a w takim temacie to bez większej różnicy).

Ludziom trzeba uświadomić że wpisanie jednego słowa do wyszukiwarki trwa krócej niż założenie tamatu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:02, T4KEDA napisał:

PsychoMan-> jeśli zaznaczysz temat to będziesz go miał przypiętego, przypiąć jeden temat
to nie problem, jeśli z lenistwa nie chcą korzsytać z wyszukiwarki to po to jest ten temat
(będzie mniejszy bałagan na forum, a w takim temacie to bez większej różnicy).


Wiem że można przypiąć temat (mam takich z 10 :)), ale nowi na forum nie wiedzą, i nie sądzę że skoro teraz niechce im się kożystać z wyszukiwarki, to nagle będzie im się chciało. A już napewno nie wpiszą w wyszukiwarce słowa wyszukiwarka :). Jednyną szansą na powodzenie tego, jest to aby ten temat cały czas utrzymywał się na stronie głownej forum. Aczkolwiek zawsze warto sprobować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:06, mikim napisał:

Przecież jeśli ktoś nie umie korzystać z tego forum ma przypięty wątek: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=979
:P.


Teraz powiedz mi ile procent forumowiczów zajrzało tam chociaż raz??


PsychoMan->to trzeba nowicjuszy nauczyć rozsądnego korzystania z tego co zostało im ofiarowane i nauczyć ich paru praktycznych rzeczy, aby był porządek i harmonia na... forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestyańcie siekłucić T4KEDA stara się a wy mu chłopaki dogadujecie mi ten pomysł nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie niezły pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby zaczęto z tego tematu korzystać, bo jeśli padnie to będzie kolejny śmieć.

Pamiętajcie przed założeniem tematu można się spytać czy dany temat już istnieje, albo skorzystać z wyszukiwarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy KTOŚ mi pomoże aby mozna było grać w NIBIRU na komputerze Duron 1200 i karcie Radeon 9550?
Bardzo prosze o radę.Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam problem. Może to jednak się przyda. Czy jest jakiś temat o k2? Bowyszukiwarka min 3 litery przyjmuje i się nie da wpisać k2 :/. Jeśli ktoś mnie nie zrozumiał, to powiem, że firma jest związana z Mu Online. Jest o niej jakiś temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 09:33, mikim napisał:

Dobra, mam problem. Może to jednak się przyda. Czy jest jakiś temat o k2? Bowyszukiwarka min
3 litery przyjmuje i się nie da wpisać k2 :/. Jeśli ktoś mnie nie zrozumiał, to powiem, że
firma jest związana z Mu Online. Jest o niej jakiś temat?


k2 nie ma na forum zapisanego w żaden sposób, ale może w tym temacie coś będzie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1138&u=117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzięki, do Mu nie chce. Chciałem pogadać o k2 network. Pamiętam, że taki temat był. Coż, pozostaje mi poczekać, aż ktoś sobie przypomni linka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:41, T4KEDA napisał:

Jak zapewne wiele osób już zauważyło, są forumowicze którzy nie wiedzą jak znaleźć temat i
zakładają drugi identyczny lub bardzo podobny, w efekcie na forum w ciągu tygodnia kilka tematów
zostaje zamkniętych, ale pozostaje jako "śmieć".
Dlatego proponuje temat w którym można bez żadnych obaw zapytać się, czy temat który macie
zamiar założyć już istnieje, czy też nie.


intencje miałeś dobre, ale....

wyjaśnij mi skąd nowi forumowicze będą wiedzieli aby wpierw wejść do tego spośród tysięcy wątków i spytać czy jakiś tam temat istnieje? skąd będą wiedzieć że mają tu wpierw wejść zanim założą temat?

10 razy większa sznasa zę wcześniej ktoś użyje wyszukiwarki niż trafi tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:39, Ciastuś napisał:

> Jak zapewne wiele osób już zauważyło, są forumowicze którzy nie wiedzą jak znaleźć temat
i
> zakładają drugi identyczny lub bardzo podobny, w efekcie na forum w ciągu tygodnia kilka
tematów
> zostaje zamkniętych, ale pozostaje jako "śmieć".
> Dlatego proponuje temat w którym można bez żadnych obaw zapytać się, czy temat który macie

> zamiar założyć już istnieje, czy też nie.

intencje miałeś dobre, ale....

wyjaśnij mi skąd nowi forumowicze będą wiedzieli aby wpierw wejść do tego spośród tysięcy wątków
i spytać czy jakiś tam temat istnieje? skąd będą wiedzieć że mają tu wpierw wejść zanim założą
temat?

10 razy większa sznasa zę wcześniej ktoś użyje wyszukiwarki niż trafi tutaj :)


Masz rację, na to nie ma gwarancji, ale przy odrobinie szczęścia temat trafi do tych co trzeba w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować