Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Wyszukiwarka - czy ten temat już istnieje?

74 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 11:59, T4KEDA napisał:

> może każdemu przy rejestracji dawać to http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
> do obejrzenia
> > > tylko trzeba przerobić na forum gram, bo tamto jest to phpbb

Niezłe, pomysł całkiem dobry, teraz zgłoś to Adminowi/Adminom/Moderatorom

jest jeszcze jedna cześć http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 18:25, Maker3 napisał:

> > może każdemu przy rejestracji dawać to http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

> > do obejrzenia
> > > > tylko trzeba przerobić na forum gram, bo tamto jest to phpbb
>
> Niezłe, pomysł całkiem dobry, teraz zgłoś to Adminowi/Adminom/Moderatorom
jest jeszcze jedna cześć http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf


Ale na tym forum nie ma czegoś takeigo jak opcja edytuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:17, gloody napisał:

Już widzę jak Admin/Moderator zgadza się na filmik instuktażowy z bluzgiem w środku...



Ale to nie moja propozycja,czytaj uważniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 20:24, T4KEDA napisał:

Ale to nie moja propozycja,czytaj uważniej :P


Czytam uważnie. A, ze nie jestem w stanie odpowiedziec dówm osobom uznałem, że to Tobie jako komuś kto uważa, że to dobry pomysł powinienem odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 20:55, gloody napisał:

> Ale to nie moja propozycja,czytaj uważniej :P

Czytam uważnie. A, ze nie jestem w stanie odpowiedziec dówm osobom uznałem, że to Tobie jako
komuś kto uważa, że to dobry pomysł powinienem odpowiedziec.


Można i tak. W między czasie była już mowa o dostosowaniu tego pod forum gram.pl, czyli było by to objete cenzurą i ugrzecznione. Trzeba jednak zauważyć że ten filmik ma na celu zachowanie porządku na forum i dlatego musiał być baaardzo dosłownie wyrażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można przeszukiwać forum?

1. Instrukcja korzystania z funkcji Szukaj.

Popularne nazwy: szukajka, wyszukiwarka.
Gdzie jest: sprawdź na screenie.
Co można znaleźć? Można szukać wątków=tematów jeśli korzystasz z Szukaj przebywając na stronie z listą wątków. Można szukac postów jeśli wszedłeś do jakiegoś tematu - wyświetlą się posty z tematu w którym się obecnie znajdujesz zawierające słowo kluczowe.
Jakie słowo kluczowe wpisać? Najlepiej wpisac rdzeń słowa, najmniej zmienną część która się nie odmienia. Muszą to być przynajmniej 3 znaki. Sprawdzaj synonimy (różne określenia tego samego), sprawdzaj też wersję polską i angielską tytułów gier/filmów. Spróbuj wersji bez polskich liter.
Dlaczego nie widze żadnego wyniku? - możliwe przyczyny:
a) masz odznaczoną Kategorię do której akurat należy wątek, więc się nie wyświetla
b) nie zastosowałeś się do wszystkich rad z Jakie słowo kluczowe wpisać?
c) przerzuciłeś wcześniej stronę wyników a potem zmieniłeś słowo kluczowe które dało mniej wyników i znajdujesz się na pustej stronie - sprawdź, czy jesteś na (1)
d) może faktycznie nie ma takiego wątku

2. Charakterystyczne posty
- Kliknięcie na szczególny znaczek w Twoim poście / odpowiedzi na Twojego posta wyświetli wszystkie Twoje posty i odpowiedzi na nie z tego wątku w którym jesteś.
- Kliknięcie na chmurkę z wykrzyknikiem pojawiającą się przy tytule wątku wyświetli odpowiedzi na Twoje posty z tego wątku oraz Twoje własne posty.
- Kliknięcie na znaczek CDP przy danym wątku wyświetli wszystkie wypowiedzi osób o statusie CD Projekt z tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:29, TYHE napisał:

Jak można przeszukiwać forum?

1. Instrukcja korzystania z funkcji Szukaj.

Nie no świetny pomysł. Oby tak dalej pani TYHE. Jak tak adalej pójdzie to moze zlikwidujemy spam na tym forum, który mimo doswiadczonych moderatorów jest liczny. Tylko takie pytanie mam. Czy i kiedy zostanie ten temat przypiety u góry ekranu, bo naprawdę warto. Zapewne wszyscy nowi by tam nie zagladali, ale zawsze coś.
Jeszcze raz gratulacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym założyc temat o dobrych programach w tv.
Forumowicze by sobie podawali kiedy na jakim i o której [żeby nie przegapic]
Ale nie wiem jakie hasło wpisac w wyszukiwarce.
Zna ktoś taki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:52, Mateio napisał:

Chciałbym założyc temat o dobrych programach w tv.
Forumowicze by sobie podawali kiedy na jakim i o której [żeby nie przegapic]
Ale nie wiem jakie hasło wpisac w wyszukiwarce.
Zna ktoś taki temat?


taki temat już istnieje ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4548&u=11
przykro mi musisz wymyślić coś oryginalniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o regulaminie forum którego zobowiązałeś się przestrzegać poza tym jest to już kolejne twoje wykroczenie. Niestety nie pozwalamy by na tym forum użytkownicy się wyzywali. mimo wszystko kultura powinna być wszędzie. Niestety w tym wypadku BAN

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował CDP ten temat przypiąć bo nowy forumowicz jak wejdzie na forum i zobaczy przypiety temat to go powinien przeczytać, a tak to go nie znajdzie bo nie będzie umiał korzystać z wyszukiwarki.:) Oczywiście przypiąć na strone główną forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:30, Akashi napisał:

Przypominam o regulaminie forum którego zobowiązałeś się przestrzegać poza tym jest to już
kolejne twoje wykroczenie. Niestety nie pozwalamy by na tym forum użytkownicy się wyzywali.
mimo wszystko kultura powinna być wszędzie. Niestety w tym wypadku BAN

pozdrawiam

a mam pytanie gdzie moge przeczytac lub dostac(lub kupic) ten tajemniczy "regulamin" do forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gdy patrze jakie mam gry to żadnej nie pokazuje ? i jeśli mam 50 zł to nie moge wyorzystac tych pieniedzy ? moge wykorzystac tylko 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehh, podałem Ci linka do wyszukiwarki tak żebyś mógł znaleźć wątek techniczny... pomyśl troszkę zanim sie gdzies dopiszesz, spróbuj wpisać w wyszukiwarkę "problemy", albo "wątek techniczny" a powinien wyskoczyc odpowiedni temat. Co do Twojego pytania, jest to pewnie spowodowane wprowadzaniem wielu zmian na forum i nie tylko, w związku z czym pojawia się masa błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:19, ProteZ napisał:

dlaczego gdy patrze jakie mam gry to żadnej nie pokazuje ? i jeśli mam 50 zł to nie moge wyorzystac
tych pieniedzy ? moge wykorzystac tylko 10 zł


Wszyscy tak mamy. jest to spowodowane przeciążeniem serwera po wprowadzeniu stroblonów i irca...
Tu jest odpowiedni temat na rozmowy o tym ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=2127
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować