Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare przedstawia i komentuje najważniejsze założenia dla Mass Effect Trilogy

19 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2014 o 12:41, Kadaj napisał:

Szkoda, pierwsza część z mechaniką "trójki" byłaby świetna.


A ja jestem właśnie z tej grupy, która wcale nie uważa, aby mechanika z ME3 była tą najlepszą. Może mechanika z ME1 nie była idealna ale nie chciałbym, aby jej odświeżone wersja miała mechanikę trójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójkę łatwo byłoby zupdatować do mechaniki trójki, bo tam różnicy były nieduże. Wprowadzenie tej mechaniki do jedynki wiązałoby się jednak z przerobieniem dużej części gry. Musieliby też wyrzucić rzeczy typu stare inventory. Możliwe, że trzeba by wyrzucić wtedy całe zbieranie ekwipunku i kompletnie wywalić talenty, zastępując je tymi na wzór trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu mechanika walki powinna zostać jak jest. Choć tej z jedynki sporo brakowało, to miała swój dziwny styl. Mi w pełni wystarczy tuning graficzny i zapakowanie do wora wszystkich DLC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali by normalny dostęp do DLC. Do dzisiaj na oczy nie widziałem DLC do ME2 i ME3 (również DA2), a to z powodu... Bioware Points :(

Nie mogą wydać jakiś paczek DLC, ale za normalne pieniądze? Najwyraźniej idea BP polegała na tym, by zarobić dużo na początku. A nie lepiej zarabiać trochę mniej, ale ciągle (np. ktoś kupił Trylogię, jak ja, a potem chce kilka DLC za parę złotych)? Bo DLC nadal kosztują, tyle ile w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pytanie dlaczego , dlc do 3 są takie drogie?
Tak, bo używają archaicznych bioware pointów, co powoduje że nigdy nawet nie są przeceniane (ani DLC ani BWP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pytanie dlaczego , dlc do 3 są takie drogie?
Bo to EA. Nie, żeby coś. Potępiam też Ubi za nawalanie DLC na ilość, ale Ubi nie tnie gier, tylko daje 2-3 krótkie misje i ew. DLC z czymś po zakończeniu fabuły gier. Dowala pierdółkami pokroju szabelki, czy koszuli. Chyba jeszcze nigdy Ubi nie wycieło z gry całego bohatera jak Zaeed, Kasumi, czy Javik (no ten Proteanin, nie pamietam, czy miał tak, czy inaczej). No i dają SP, a nie "kup sobie 20 osobnych DLC za 150 zł łącznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak swego czasu kłóciłem się na polskim fanpage''u którejś z gier BioWare, właśnie odnośnie ceny punktów i DLC, to argumentem na brak przecen BWP było to, że jest to wirtualna waluta, a na rynku nie występuje taka sytuacja, żeby np. dolar staniał o połowę i tak stał przez kilka dni. No dobra, tylko dlaczego w takim razie nie tanieje towar, który za tę walutę możemy zakupić? Na to pytanie nie uzyskałem, żadnej sensownej odpowiedzi, ale nie zmienia to faktu, że waluta też jest droższa i tańsza i o tym zapomnieli. Co by nie było, jestem jedną z tych osób, która zainwestowała w te punkty i w efekcie mam komplet DLC-ków do wszystkich gier BioWare od Dragon Age: Początek po Crap Effect 3. Wiem, że nie za bardzo jest się czym chwalić, ale byłem ciekaw tych DLC i muszę przyznać, że niektóre trzymają dużo wyższy poziom niż produkt bazowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 19:51, bora napisał:

Może jak Complete to wreszcie będzie na Steamie

Nie ma szans. Gry wydawane przez EA na PC wychodzą teraz tylko na Origin. Wolą wspierać własną platformę.

Oczywiscie dobrze by było aby powstała edycja ze wszystkimi dlc. Posiadam wszystkie, ale nowym by się taka edycja przydała, zwłaszcza z uwagi na stosowanie w nich punktów Bioware, których ze starszych tytułów nie chcą zdejmować. Źle zrobili, gdy poprzednio wydana trylogia dlc nie miała. Jeśli jednak coś takiego jeszcze miałoby wyjść, to raczej niestety tylko na PS4 i X1, przy okazji czymś mogliby wtedy uzasadnić premierową cenę takiego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2014 o 01:32, TTTr96 napisał:

/.../komplet DLC-ków do wszystkich gier BioWare od Dragon Age: Początek po Crap Effect 3.


Ostrzeżenie, za obraźliwe przekręcanie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować