Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity - dwa zwiastuny w jednym dniu, czyli premiera coraz bliżej

19 postów w tym temacie

Witam!
Mam pytanie odnośnie grafiki. Mianowicie zamówiłem już preordera ale zastanawiam się czy nie anulować, bo moja karta graficzna to GTX650 Ti Boost i nie wiem czy dam radę odpalić grę na takiej karcie. Czy mógłby ktoś dać mi znać czy jest w ogóle szansa na zagranie? Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie odnośnie grafiki. Mianowicie zamówiłem już preordera ale zastanawiam się czy nie anulować, bo moja karta graficzna to GTX650 Ti Boost i nie wiem czy dam radę odpalić grę na takiej karcie. Czy mógłby ktoś dać mi znać czy jest w ogóle szansa na zagranie? Z góry dziękuję za pomoc :)
PS: Przepraszam za podwójny post, ale myślałem że pierwszy się nie dodał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam!
> Mam pytanie odnośnie grafiki. Mianowicie zamówiłem już preordera ale zastanawiam się
> czy nie anulować, bo moja karta graficzna to GTX650 Ti Boost i nie wiem czy dam radę
> odpalić grę na takiej karcie. Czy mógłby ktoś dać mi znać czy jest w ogóle szansa na
> zagranie? Z góry dziękuję za pomoc :)
> PS: Przepraszam za podwójny post, ale myślałem że pierwszy się nie dodał :/
Nikt tego nie wie. Można tylko podejrzewać, że skoro śmiga na Xboxie to na karcie pokroju HD7770/GTX650Ti będzie działało, tym bardziej przy lepszym cpu. Ale teraz możemy wróżyć z fusów. Ja zamówiłem, a mam R9 270X. Wszystko się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nikt tego nie wie. Można tylko podejrzewać, że skoro śmiga na Xboxie to na karcie pokroju
> HD7770/GTX650Ti będzie działało, tym bardziej przy lepszym cpu. Ale teraz możemy wróżyć
> z fusów. Ja zamówiłem, a mam R9 270X. Wszystko się okaże ;)
Dzięki za odpowiedź. Tak w ogóle to chciałem przeprosić za tego typu pytania, ale tak jak pisałem nie wiem co mam zrobić z tym preorderem. Tak jak ostatnio zamówiłem przedpremierowego CoDa, a tu się okazuje, że moja karta graficzna nie obsługuje directax 11.... :)

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dzięki za odpowiedź. Tak w ogóle to chciałem przeprosić za tego typu pytania, ale tak
> jak pisałem nie wiem co mam zrobić z tym preorderem. Tak jak ostatnio zamówiłem przedpremierowego
> CoDa, a tu się okazuje, że moja karta graficzna nie obsługuje directax 11.... :)

Jak nie obsługuje? Ta karta posiada directa 11.1.

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie obsługuje? Ta karta posiada directa 11.1.
Ale jeszcze wtedy nie miałem GTX650 Ti Boost. Wtedy to miałem jakiegoś radeona i po tym wydarzeniu byłem zmuszony zmienić go na moją obecną kartę graficzną.

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrex97, v3M
Proszę się ograniczyć w cytowaniu do ostatniego posta. Piramidki nie są potrzebne i psują estetykę tego forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 00:43, Rick napisał:

Wrex97, v3M
Proszę się ograniczyć w cytowaniu do ostatniego posta. Piramidki nie są potrzebne i psują
estetykę tego forum. ;)


To może w końcu czas na nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2014 o 09:45, Fang napisał:

To może w końcu czas na nowe forum?

Co ma piernik do wiatraka? :P Niech nawet i będzie forum w wersji 8.0, a i tak będziemy na to zwracali uwagę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nikt tego nie wie. Można tylko podejrzewać, że skoro śmiga na Xboxie to na karcie pokroju
> HD7770/GTX650Ti będzie działało, tym bardziej przy lepszym cpu. Ale teraz możemy wróżyć
> z fusów. Ja zamówiłem, a mam R9 270X. Wszystko się okaże ;)
Niestety tak to nie działa, może konsole są słabe, ale gry są bardziej optymalizowane pod nie dlatego nawet na niby słabych konsolach będzie to lepiej chodzić niż na troszkę lepszych PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> > z fusów. Ja zamówiłem, a mam R9 270X. Wszystko się okaże ;)
> Niestety tak to nie działa, może konsole są słabe, ale gry są bardziej optymalizowane
> pod nie dlatego nawet na niby słabych konsolach będzie to lepiej chodzić niż na troszkę
> lepszych PC :P

Dokładnie przykład patrz ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest? Ja już wczoraj otrzymałem grę dokładnie 5 dni przed premierą.
Zamówiłem edycję Notre Dame, oczywiście klucza wprowadzić jeszcze nie mogę, ale sam fakt mnie dziwi że kilka dni przed premierą wysyłają. 5 płyt dvd, instalacja trwała u mnie godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 11:20, Rick napisał:


> To może w końcu czas na nowe forum?
Co ma piernik do wiatraka? :P Niech nawet i będzie forum w wersji 8.0, a i tak będziemy
na to zwracali uwagę. :P


Akurat w tym wypadku ma dużo... to forum jest archaiczne. Praktycznie każde forum w sieci ma dobrze rozwiązane opcje odpowiedzi. Tutaj natomiast, jeśli ktoś odpowiada mi, następnie ja odpowiadam mi automatycznie tworzy się piramidka. Społeczność forum jest fantastyczna, ale mechanika... Jestem tu niemal od samego początku, jak jeszcze gram.pl było stroną CD Projektu i niewiele się na forum zmieniło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 15:58, Slimeq27 napisał:

Jak to jest? Ja już wczoraj otrzymałem grę dokładnie 5 dni przed premierą.
Zamówiłem edycję Notre Dame, oczywiście klucza wprowadzić jeszcze nie mogę, ale sam fakt
mnie dziwi że kilka dni przed premierą wysyłają. 5 płyt dvd, instalacja trwała u mnie
godzinę.


A gdzie zamawiałeś? Gram, Empik czy coś jeszcze innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat w tym wypadku ma dużo... to forum jest archaiczne. Praktycznie każde forum w
> sieci ma dobrze rozwiązane opcje odpowiedzi. Tutaj natomiast, jeśli ktoś odpowiada
> mi, następnie ja odpowiadam mi automatycznie tworzy się piramidka. Społeczność forum
> jest fantastyczna, ale mechanika... Jestem tu niemal od samego początku, jak jeszcze
> gram.pl było stroną CD Projektu i niewiele się na forum zmieniło :-P
>

Już nie wspominając o zepsutym cytowaniu gdy komentujemy spod newsa, nie z forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować