Dared00

Overwatch - temat ogólny

76 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2016 o 02:00, Noma napisał:

Tak jak pisałem kilka postów wcześniej potrzebowałem bety żeby zdecydować czy grę kupić
czy olać..
Zdecydowanie kupuje, gra jest świetna i już po pierwszym meczu mnie porwała. Tylko teraz
dwa pytania, plików z bety nie usuwać i w dniu premiery pobierze się reszta czy lepiej
to teraz odinstalować?

Finalna wersja ma wymagać 30GB wolnego miejsca. Lepiej usunąć i po premierze zainstalować nową premierową wersję niż nadpisywać bete.

Dnia 11.05.2016 o 02:00, Noma napisał:

Jak już mówicie o wersjach gry to chyba każda będzie miała klucz
do battle.net''u, tak?

Inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,wnetrze mojego komputera to:
-Amd athlon ii x4 640
-Gt 610
-Windows 7 (64-bit)
-8Gb RAMu

Mam pytanie czy zadziała mi Overwatch a jak zadziała to ile FPS''ów mam się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj na PS4 i powiem tak: wiedziałem, że to będzie dobra gra, pozytywne recenzje, fajne gameplaye, super filmy promocyjne, jak filmy Pixara. Odpaliłem grę, przetestowałem w trybie practice wszystkich herosów by znać ich umiejętności, odpaliłem pierwszy mecz ... i wsiąkłem! Jezu, jak to cholernie wciąga, jaką ta gra daje radochę, jak jest świetnie zaprojektowana! Każda postać jest świetna, ma charyzmę, charakter, dobre skille dzięki czemu można cuda wyczyniać na polu bitwy. Nie sądziłem, że aż tak dobrze Blizzowi uda się wyczuć FPSy, skoro nigdy żadnego nie robili. A tu hit! Wiadomo, że korzystają ze sprawdzonego schematu Team Fortress 2 (w którego też wiele lat temu namiętnie ciupałem), ale biorą tę ideę i rozwijają ją i ulepszają! Naprawdę rewelacja. A jaką ma się satysfakcję z wszelkich Play of the Game, albo jak zostanie się docenionym przez graczy w głosowaniu jako MVP :D

A sterowanie padem też bardzo dobrze zrobione, bardzo wygodne, nawet klasami snajperskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dostalem bana bo moj rankingowy jest zaciemniony i nie moge go wybrac, nie ma tez czasu pokazanego wiec chyba ban na caly sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2016 o 01:05, Cykada85 napisał:

Chyba dostalem bana bo moj rankingowy jest zaciemniony i nie moge go wybrac, nie ma tez
czasu pokazanego wiec chyba ban na caly sezon.


Wychodziłeś z meczy rankingowych? Na PS4 zaskakująco dużo osób wychodzi, co jest irytujące, bo i tak otrzymuje się porażkę ... a jak raz wygrałem rankeda w 5 osób to wcale więcej punktów nie dostałem! Blizz coś powinien z tym zrobić :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wyszedlem z gry nie raz, wiec dostalem bana. W sumie bez znaczenia i tak juz mnie zaczela nudzic, a ze na PS4 to moge oddac do GameStopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System rankingowy w Overwatch to jest jakas totalna porazka. Jeszcze nigdy jak gram tyle lat w gry nie zdazylo mi sie aby po wlozeniu tyle wysilku w gre, ta odplacila mi sie ukaraniem mnie. Przegralem 19 meczy pod rzad, we wszystkich (mozecie mi wierzyc lub nie) mialem od 3-4 zlotych miedali, czasami ''play of the match'', wiem ze gralem dobrze i robilem co do mnie nalezy. Ile mozna dostawac bande noobow za druzyne?! Rozumiem raz na kilka meczy ale 19 razy pod rzad?! I to nie to ze bylo blisko, zaciety mecz, czy cos, po prostu byli miazdzeni. Kompletnie nie mysla, biora postacie i nie wykonuja swojej pracy. Dobor druzyn lezy, mi daja kolesi z gold ligi a druzyna przeciwna nie dosc ze 1-2 graczy z diamond to jeszcze w grupach. I system punktow - kto to wymyslil?! Za trzy wygrane mecze dostalem 38pkt,a za jedna przegrana -32!! To jest najbardziej niesprawiedliwy system z jakim sie spotkalem w grze online. Z rankingu 2750 spadlem na 2300...i juz mi sie po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2016 o 20:18, Reston napisał:

Cześć,wnetrze mojego komputera to:
-Amd athlon ii x4 640
-Gt 610
-Windows 7 (64-bit)
-8Gb RAMu

Mam pytanie czy zadziała mi Overwatch a jak zadziała to ile FPS''ów mam się spodziewać?

JA MAM GORSZY I MAM STAŁE 30 FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, matrioszka987 napisał:

Oni chyba są wkurzeni bo ich gra która jest nawet spoko nie wypaliła za bardzo... Mówię ofc o HOTS'ie. 

"Cholera coś nam nie wypalił ten HOTS, ale jestem wściekły!! Sprzedajmy tego Overwatcha drogo!!"

Brzmi logicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HotS ma tak niską widownie, że muszą wciągać ludzi specjalnymi wyzwaniami i prezentami do innych gier. Nexus Challenge bo o nim mowa daje 2 skiny do OW, 10 lootboxów i jakieś pomnijesze nagrody. Tonący brzytwy się chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się