Dared00

Overwatch - temat ogólny

76 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2015 o 21:39, Arcling napisał:

Czyli na pewno nie będzie f2p? Origins to nie jest po prostu zestaw skórek? W sklepie
nie widzę wyboru kupna innej wersji niż Origins, więc to wygląda jakby sprzedawali zestaw
kosmetycznych rzeczy, jak to było z HotS. Mogę się mylić, ale normalnie w takich sytuacjach
zawsze oprócz wersji "deluxe" była do kupienia zwykła, a tutaj takowej nie widać. No
i ciekawe czy później nie dodadzą płatnych herosów dostępnych tylko za kasę.

Zwykła wersja za 40 euro: http://eu.battle.net/overwatch/pl/buy/ (zmień zakładke na OverwatchT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem na f2p :( No niestety, nie wiem czy w takim razie kupię Overwatch. Gdybym dostał się do bety może bym się do gry przekonał na tyle, aby ją w przyszłości kupić. Ale dostępu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nowa marka co prawda wygląda nieźle, ale nie przekonuje na tyle, żeby z góry wydawać na to pieniądze. Myślę jednak, że Blizzard zdaje sobie z tego sprawę i czeka nas jakaś otwarta kilkudniowa beta w okolicach premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 01:28, Runners_High napisał:

Dokładnie nowa marka co prawda wygląda nieźle, ale nie przekonuje na tyle, żeby z góry
wydawać na to pieniądze. Myślę jednak, że Blizzard zdaje sobie z tego sprawę i czeka
nas jakaś otwarta kilkudniowa beta w okolicach premiery.

W najbliższym czasie podobno ma odbyć się open beta weekend. Co do gry, ciekawi mnie polityka blizza co do nowego contentu, prawdopodobnie pojawią się nowe postacie itp. Czy będzie można je nabyć bez wydawania realnej waluty? Odpowiedź na to pytanie pewnie poznamy dopiero po premierze, blizz na tym etapie wymiguje się od odpowiedzi co źle wróży. Osobiście odczekam przynajmniej jakieś 2-3 miesiące po premierze i zobaczę faktyczny stan tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli, że na razie nie mają planów dodawać następnych postaci, powyżej tych startowych 21. Aczkolwiek według tego artykułu/wywiadu ( http://www.polygon.com/2015/11/7/9688324/overwatch-buy-to-play-blizzard-pricing-model-plans ), znowu wymijają pytanie mówiąc, że nie wiedzą czy DLC będą płatne czy nie. Wychodzi na to, że trzeba poczekać tak jak mówisz, bo co Blizzard wymyśli jeśli chodzi o wyciąganie kasy to nigdy nie wiadomo. O ile płacenie za skórki i samą grę rozumiem, to za postacie czy mapy płacić nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2016 o 16:37, Malevyn napisał:

gdzie najtaniej mozna kupic wersje standardowa lub deluxe ?

W Polsce jedyną obecnie dostępną wersją jest origin, a to wydatek powyzej 200 zeta. Z resztą nie tylko w Polsce jest z tym problem, ciężko znaleźć coś innego niż origin gdziekolwiek poza stroną blizza. Wyjątkiem są key shopy, lecz cena oscyluje między 35 a 40 euro za edycje standard (o G2A raczej nie mam dobrego zdania więc nie wliczam). Trzeba będzie poczekać do premiery może coś wtedy ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy do wczesnej bety (tej 3 maja), dostają się tylko osoby, które kupiły wersje Origins, czy zwykła też już kwalifikuje do dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za trochę ponad 3 godziny wczesne beta testy, a tutaj taka cisza? :)
Nikt nie wybiera się na battle net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2016 o 21:28, Feno napisał:

Za trochę ponad 3 godziny wczesne beta testy, a tutaj taka cisza? :)
Nikt nie wybiera się na battle net?


Chodzi Ci o otwarte beta testy? Jeśli tak to są one od 5-9 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2016 o 00:08, Isildur napisał:

Chodzi Ci o otwarte beta testy? Jeśli tak to są one od 5-9 maja :P


Beta testy wczesnego dostępu (dla tych, którzy kupili grę w pre-orderze) zaczynają się już dzisiaj o 1 w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2016 o 00:32, Feno napisał:

dla tych, którzy kupili grę w pre-orderze


To jest słowo, a nawet zdanie "klucz". Ja czekam na betę żeby zdecydować czy grę kupię czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przechodząc przy metro centrum w Warszawie zauważyłem że na jednym z budynków jest dosyć pokaźnych rozmiarów reklama Overwawtch ;)

20160503155747906

20160503155749796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że byłem nastawiony sceptycznie, to po ponownym ograniu bety stwierdzam, że jest to bardzo dobra gra. Może nie na tyle, żebym ją kupował, na pewno nie za takie pieniądze, ale gra się bardzo przyjemnie. Postacie mają ciekawe zestawy zdolności, które dobrze ze sobą współgrają. Sporo pomysłów jest podebranych z Team Fortressa i ogólnie gra się dosyć podobnie, ale jest zdecydowanie szybciej i trochę mniej drużynowo. Nie miałem też wrażenia, żeby któraś postać była przegięta, balans jest zachowany.

Pewnie bym kupił, gdyby nieco staniała, ale że to Blizzard, to pewnie nigdy nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, szczerze mówiąc sam liczyłem na free2play, no ale cóż... Jednak jak dla mnie gra warta pieniędzy. Poza tym jestem spokojny o przyszłość gry i jej dalszy rozwój, bo blizzard dba o swoje marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś, czy po zakupie polskiej wersji językowej w przedsprzedaży np. tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=6069934134 będę mógł później zmienić wersję na angielską?

Zrobiłem coś takiego z Warcraft III - kupiłem polską wersję językową w pudełku i korzystając z klucza pobrałem instalator z battle.net w wersji angielskiej. Chcę się upewnić, czy to samo będzie możliwe z Overwatch, bo spolszczonych gier unikam jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2016 o 04:08, Kardithron napisał:

Kojarzy ktoś, czy po zakupie polskiej wersji językowej w przedsprzedaży np. tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=6069934134
będę mógł później zmienić wersję na angielską?

Zrobiłem coś takiego z Warcraft III - kupiłem polską wersję językową w pudełku i korzystając
z klucza pobrałem instalator z battle.net w wersji angielskiej. Chcę się upewnić, czy
to samo będzie możliwe z Overwatch, bo spolszczonych gier unikam jak ognia.

Nie wiem jak pełniak, ale Beta pozwalała wybrać język instalacji: nawet kilka języków. A w samej grze ustawienia języka są osobno dla napisów i dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem kilka postów wcześniej potrzebowałem bety żeby zdecydować czy grę kupić czy olać..
Zdecydowanie kupuje, gra jest świetna i już po pierwszym meczu mnie porwała. Tylko teraz dwa pytania, plików z bety nie usuwać i w dniu premiery pobierze się reszta czy lepiej to teraz odinstalować? Jak już mówicie o wersjach gry to chyba każda będzie miała klucz do battle.net''u, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się