Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014: ujawniono nowe szczegóły i datę betatestów Heroes of the Storm

14 postów w tym temacie

Gram w Alphe i nie jest to tytuł wysokich lotów. mechanika jest płytka, rozgrywka nijaka. Mogę zrozumieć, że nie miała być to kopia lola, ale Blizz mógłby się bardziej wysilić :/ A szkoda, bo potencjał to jakiś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 11:29, luQ_89 napisał:

@up bo to jest ogłupiony LOL nic więcej, ale to nie dziwi, bo Blizz robi tylko ogłupione
gry.


Ogłupione gry? :D Troll alert/butthurt LoL fanboy detected.
Dlaczego uważasz, że Blizz robi ogłupione gry? Moim zdaniem Blizz robi fenomenalne gry, które utrzymują się na rynku już od tylu lat i ludzie w nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 23:34, thomassonn napisał:

Gram w Alphe i nie jest to tytuł wysokich lotów. mechanika jest płytka, rozgrywka nijaka.
Mogę zrozumieć, że nie miała być to kopia lola, ale Blizz mógłby się bardziej wysilić
:/ A szkoda, bo potencjał to jakiś ma.


Przecież o to chodzi. Każde gry Blizzarda z całym szacunkiem do firmy na takiej zasadzie powstają. Bierze się wszystko od konkurencji i upraszcza rozgrywkę do minimum. Taki jest przepis na sukces wg. Blizzarda i ja to rozumiem.

W tym przypadku właśnie za to cenię HotS bo osobiście uważam że LoL czy DotA to rozbudowane niepotrzebnie tak zwane crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie HotS to zdecydowany lider w kategorii "casualowa MOBA". W tej samej kategorii widzę między innym LoLa, czy Strife''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ogłupione gry? :D Troll alert/butthurt LoL fanboy detected.
> Dlaczego uważasz, że Blizz robi ogłupione gry? Moim zdaniem Blizz robi fenomenalne gry,
> które utrzymują się na rynku już od tylu lat i ludzie w nie grają.

Nazywanie kogoś fanboyem LoLa, bo powiedział, że Blizz robi ogłupione gry (co jest zresztą prawdą) brzmi jak to byś ty raczej był fanboyem Blizza. Gry Blizzarda są tak spłycone i proste w mechanice, że każdą grę Blizzarda mój 5 letni bratanek by ogarnął bez większego problemu. Wyjątkiem są Starcrafty, ale ich skomplikowanymi bym też nie nazwał. World of Warcraft został już tak strasznie wykastrowany i uproszczony od dnia premiery, że można sobie robić raidy jednocześnie gadając przez telefon, a do zwykłych dungeonów wystarczy 1 DPS i healer. Możecie sobie wielbić gry Blizzarda i uważać je za najlepsze na świecie, ale zaprzeczanie, że są niesamowicie uproszczone i spłycone są już naprawdę ostrym przejawem ignorancji i fanboyizmu (nie wiem jak to się odmienia). Ok, to teraz czekam aż ktoś mnie nazwie haterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie LoLa "casualowym" w momencie gdy jego bariera wejścia jest obecnie najwyższa ze wszystkich MOBA dostępnych na rynku, zawsze mnie bawi. Nie mówię, że jest to najbardziej skillowy tytuł, ale w życiu początkującemu bym tej gry nie proponował.

Heroes of the Storm natomiast zasługuje na miano najprostrzego przedstawiciela tego gatunku ever, bariera wejścia w praktyce nie istnieje, gra jest łatwa i przyjemna dla początkującego. Oczywiście wszystko wyjdzie w praniu, gdy wszystkie wyrzutki z LoLa, Dota 2 i innych tytułów rzucą się na open betę i zaczną zatruwać życie innym swoim gosu podejściem a Blizzard zacznie pchać tytuł w stronę esportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nazywanie LoLa "casualowym" w momencie gdy jego bariera wejścia jest obecnie najwyższa
> ze wszystkich MOBA dostępnych na rynku, zawsze mnie bawi. Nie mówię, że jest to najbardziej
> skillowy tytuł, ale w życiu początkującemu bym tej gry nie proponował.
>
> Heroes of the Storm natomiast zasługuje na miano najprostrzego przedstawiciela tego gatunku
> ever, bariera wejścia w praktyce nie istnieje, gra jest łatwa i przyjemna dla początkującego.
> Oczywiście wszystko wyjdzie w praniu, gdy wszystkie wyrzutki z LoLa, Dota 2 i innych
> tytułów rzucą się na open betę i zaczną zatruwać życie innym swoim gosu podejściem a
> Blizzard zacznie pchać tytuł w stronę esportu.

Ale blizz i tak chce juz e-sport z HOTSA, dlatego beda ligii i rankingi, ale rowniez chce malej bariery wejscia. Pod wzgledem team fightow wiele osob twierdzi, ze bije lola na glowe.

Sam za duzo w lola nie gralem, ale HOTS jest naprawde fajny, a normalnie srednio za MOBA bylem. Obecnie niewiele brakuje mi do 40 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 16:01, Gamer-Fox napisał:

Przecież wychodzą 4 nowe postacie a nie dwie. Oprócz Jainy i Thralla to The Lost Vikings
i Sylvanas. Jak redaktorzy gram mogli to przeoczyć ?


Oraz The Butcher, King Leoric i Crusader w blizej nieokreslonym czasie. Byli pokazani a propo mapki Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować