Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014: Blizzard zapowiada Overwatch, pierwszą nową markę od 17 lat

78 postów w tym temacie

Raczej chcieli podchodzić ostrożnie i stworzyć grę dla możliwie najszerszej grupy odbiorców. Niestety zazwyczaj oznacza to maksymalnie kategorię 13+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Krasnolud jak z Warcraft 3 ze swym okrzykiem "AVATAR"! Narzekacie, że słabe, a to nawet nie wiadomo czy alfa jest. Mi sie osobiście gra podoba i myślę, iż jak każdą grę Blizzarda można brać w ciemno. Ale oczywiście "Is not Warcraft 4", nad czym szczerze ubolewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się kierunek, w którym zmierza Blizzard, jeśli chodzi o wizję artystyczną ich gier.
Mroczne Diabolo, surowy Starcraft, Warcraft (akurat trójka mało mroczna, przez raczej pocieszną, kanciastą grafikę) ;), a w ostatnim czasie wypuszczają plastikowe Starcrafty 2 i HotS (ten sam silnik, więc to zrozumiałe), kreskówkową grę i Disney''owski trailer do niej.
Raczej nie ma wątpliwości, że wyglądem i skomplikowaniem rozgrywki celują w niską wiekowo grupę odbiorców, co i tak pewnie nie przeszkodzi im w wypromowaniu nowej gry na tytuł e-sportowy (fanatyczna społeczność i piniądz zrobią swoje). ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shooter ? Ble.. Myślałem, że będzie to coś lepszego. Na tym polu może być mnóstwo możliwości do nad użyć a znając Blizzardowskie serwery to i lagi się pojawia, co zniszczą grę. Widać, że to ambitniejszy projekt, niż TF2, które jest zbyt zabawne. Fajnie to wszystko wygląda na filmiku a co to będzie w grze to się zobaczy. Może będzie pełna polska wersja językowa ? Liczę na to. Mnóstwo klas, trochę supporterów. Najważniejsze jest balans, jak go nie będzie to będzie kaplica. Może być darmowa, ale tutaj jeszcze bym nie mówił hop. Jeśli chodzi o filmik, to mogli by rywalizować z pixarem o miano lepszej kreskówki i bajki. Snajperka była wzorowana na duchach ze stara, strasznie to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie w moim stylu, ale wygląda całkiem przyjemnie. Osobiście nie grałem w TF bo mi się strasznie nie podobało. I za pewne w to też nie pogram.
Sam zwiastun jest imponujący, pomysł do wykorzystania przez pixar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 01:18, Naimad-PL napisał:

Mam nadzieje że to dzieło blizzarda zniszczy Team
Fortress 2

Ta gra ma 7 lat, "zniszczenie" jej raczej nie jest celem Blizzarda.

Dnia 08.11.2014 o 01:18, Naimad-PL napisał:

bo szczerze rzygać mi się chce tymi wszystkimi śmieciami na youtube o Team
Fortress 2 jakieś parodie nie parodie a połowa z tego nic nie wprowadza ani śmiechu ani
nic nie przekazuje.

Nie wiem o czym mówisz.
https://www.youtube.com/watch?v=JqDo0Y0GYJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe podobnie było z WoW jak ogłosili co chcą robić mało kto był zachwycony a tutaj 10lat później i gra ma się świetnie więc na prorocze osądy lepiej poczekać do finalnej wersji gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, jaka by nie była, i tak pewnie odniesie spory sukces - w końcu to jest Blizzard. Ja np. wciąż psioczę na to, co zrobili z Diablo 3, ale mimo wszystko jak już przysiądę, to nie mogę się oderwać. Do tego ten trailer - tylko czekać na film. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczę co z tego wyjdzie. Oczywiście wolałbym żeby Blizzard zrobił coś dużego, z rozmachem (Warcraft 4?), ale mam na uwadze , że mimo mojego sceptycznego podejścia do takiego Hearthstone''a czy Heroes of the Storm po zagraniu odkrywałem iż są to jednak zaskakująco dobre gry. Cóż, mam szczerą nadzieję że w tym wypadku będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje, nawet nie pogniewałbym gdyby powstałby film pełnometrażowy dodatkowo :) ale Blizzard zaskoczył mnie bardzo miło prezentacją OVERWATCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem - ta gra to lustro, które pokazuje prawdziwe oblicze tej firmy (i tego,
> co uczynili ze swoimi starymi markami). Zero głębi, klimatu czy charakteru. Zastąpiły
> je dziecinada i przyprawiające o mdłości efekciarstwo.
> Klon TF2 w stylistyce, która do mnie nie przemawia.

Lepiej bym tego nie ujął...
Rozgrywka raczej prosta, stylistyka infantylna, brak jakiegokolwiek pomysłu, klimatu i nastroju, który wylewa się z każdej produkcji "starego" blizzarda. Zdecydowanie bardziej activision niż blizzard.

Cóż, czekam na nowego warcrafta - oby tylko nie zrobili z niego przeglądarkowej popierdółki na mikrotransakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Blizz poczuł pismo nosem i nie jest to klon TF2, ale zerżnięcie pomysłu z Battleborn od Gearbox''a. Lepiej to wypromują i znacznie lepiej się sprzeda.

Będzie F2P i może z tego wyjść niezła gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować