Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014: Blizzard zapowiada Overwatch, pierwszą nową markę od 17 lat

78 postów w tym temacie

Bardzo fajnie i przede wszystkim różnorodnie prezentują się ci bohaterowie, ciekawe jak będzie z rozgrywką. Jeśli będzie tak przyjemna jak we wspomnianym TF2 to zapowiada się dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie :) już widze postac dla siebie, Dwarf Marine ze Szwecji :D Może znajdę na to kiedyś czas... Chociaż miedzy WoWem i D3, a czasem SC2, oraz sporadycznie Hearthstonem i HotS słabo to widzę..

PS. Ilość płaczu i trollowania na MMO champion ( bo tam śledzę Blizzcon) doprowadza mnie do śmiechu. Ledwo się impreza zaczęła, a fani WoWa rozpaczają że nic o 10-leciu gry. Jeez, przecież Panel WoWa jeszcze się zaczął, do tego mało im ze za parę WoD ma premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co wszystko po ang a tam nagle zniwiarz po polsku i nikt tego nie obczail?:d Gra prezentuje się mega ciekawie każda postać ma fajne i unikalne zdolności i ładna grafika do tego pasująca do klimatu wylewajacego się z trailera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - ta gra to lustro, które pokazuje prawdziwe oblicze tej firmy (i tego, co uczynili ze swoimi starymi markami). Zero głębi, klimatu czy charakteru. Zastąpiły je dziecinada i przyprawiające o mdłości efekciarstwo.
Klon TF2 w stylistyce, która do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1) filmik ok ale wyższy poziom prezentują te z WoWa które moim zdaniem są mistrzowskie ;) i po 2) szkoda że to kolejna f2p bo na bank tak będzie. Więc taka zmiana polityki blizzarda do mnie niedociera. Jak kiedyś będzie warcraft 4 żeby się ludzie nie zdziwili że będzie z mikropłatnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Team Fortressa (stylistyka, kilka pomysłów - działka, teleporty, promienie leczące) z trwającą modą na moby i twory mobopodobne, jak Gigantic czy Battleborn. Wygląda zabawnie, ale mało oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem - ta gra to lustro, które pokazuje prawdziwe oblicze tej firmy (i tego,
> co uczynili ze swoimi starymi markami). Zero głębi, klimatu czy charakteru. Zastąpiły
> je dziecinada i przyprawiające o mdłości efekciarstwo.
> Klon TF2 w stylistyce, która do mnie nie przemawia.

Sporo osób się tu jara ,ale jak na blizzarda pomyślał bym że to ich jakaś nisko budżetówka. Prezentacja filmiku fajna nie powiem jednak w rozgrywce nic specjalnego nie widać. Bardziej się ludziom postacie spodobały niż sama gra myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować