Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014: StarCraft II: Legacy of the Void zaprezentowane. Zobacz zwiastun

37 postów w tym temacie

Zaraz, "Kampania rozpocznie się w momencie, w którym zakończyła się historia w StarCraft II: Wings of Liberty" Nie chodziło przypadkiem o Heart of the Swarm? Skoro na cinematic''u widać dokładnie Kerrigan która idzie walczyć z rasą Xel''naga. Chyba że część LofV będzie się dziać w tym samym czasie co HotS a potem zakończy historię SC2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie w całości CGI, pierwszy z Heart of The Swarm bardziej mnie zaciekawił. Troszkę sztywni ci Protossi, ahh no tak, przecież oni tak już z natury :) Hehe, uwielbiam Starcraft i w tą część pogram, poprzednie przeszedłem, a w jedynkę grałem tak długo jak mi zdrowie pozwoliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle, chociaż zwiastun mógłby być bardziej filmowy. Liczyłem, że coś pokażą o tych sojuszach zawieranych w kampanii wśród wewnętrznych frakcji protossów, ale nic o tym nie ma, być może zrezygnowano z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu :) Najbardziej oczekiwana przeze mnie część SC2 :) Moja ulubiona rasa w końcu z własnym dodatkiem :)
Gdzie mogę złożyć pre-order na EK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być historia, która będzie działa się w pewnym momencie równolegle do Heart of the Swarm w trakcie wędrówki Zerathula. Potem możemy przejść do tego, co dzieje się po HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z największych nowości w Legacy of the Void będzie kooperacja."
Szkoda myślałem że chodzi o coś takiego ja w Red Alert 3 że kampanie można razem przechodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Jedną z największych nowości w Legacy of the Void będzie kooperacja."
> Szkoda myślałem że chodzi o coś takiego ja w Red Alert 3 że kampanie można razem przechodzić
> :(

To było naprawdę świetne, przeszedłem chyba 2 razy ze znajomym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 10:54, MisioKGB napisał:

To było naprawdę świetne, przeszedłem chyba 2 razy ze znajomym !


No właśnie to było genialne. Sam Red Alert 3 był niestety co najwyżej przeciętny ale ten co-op w RTS wypadał super dziwie się że nikt nie podchwycił pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może to być historia, która będzie działa się w pewnym momencie równolegle do Heart of
> the Swarm przez pewien okres czasu np. wędrujacego Zerathula. Potem możemy przejść do
> tego, co dzieje się po HotS.
Boże, Ty widzisz i nie grzmisz... i to pisze redaktor poczytnego (a mojego ulubionego) serwisu o grach. szanowny Panie (lub Pani) redaktorze. stwierdzenie "okres czasu" jest błędem językowym. okres sam w sobie jest określeniem czasu, więc stosowanie takiego stwierdzenia jest niczym "masło maślane". podobnie, jak "cofać się do tyłu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jest niczym "masło maślane". podobnie, jak "cofać się do tyłu"...

Niby tak ale nie do końca. Gdy odejmie się czasu to masz słowo okres który może oznaczać kilka różnych rzeczy a przynajmniej dwie w tym zdaniu co napisał Muradin_07. :) Radze aż tak naszych Polonistów językowych nie słuchać.

Chciałbym aby Polacy w końcu wyluzowali z tą pisownią bo chyba ze znanych mi krajów tylko nasz ma fioła na tym punkcie i wolą pisać POPRAWNIE niż ZROZUMIALE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Kafar dobrze to rozpracował - chodziło mi o okres, w którym rozgrywała się akcja HotS, a w tym czasie Zerathul mógł robić coś zupełnie innego. Ważne, że sens zdania jest taki, jaki być powinien.

Poza tym - na pana trzeba mieć wygląd, stanowisko i jakieś posiadłości, księstwa. A błędy zdarzają sie każdemu. Kto ich nie popełnia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania raczej będzie dziać się po HotS. Wskazuje na to skład postaci, wśród których ujęli Raynora i Kerrigan, którzy zapewne będą sojusznikami. Do tego pewnie Dominium pomoże wszystkim. Na dalszy plan zepchnęli Umoję i Kel-Morian, ich rola w całym SC2 cały czas była marginalna najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niby tak ale nie do końca. Gdy odejmie się czasu to masz słowo okres który może oznaczać
> kilka różnych rzeczy a przynajmniej dwie w tym zdaniu co napisał Muradin_07. :)

► okres
1. pewien przedział czasu
2. owulacja

Zapewne wiesz co to kontekst? On ci podpowie, o które znaczenie chodzi w danej sytuacji.

"Okres czasu" to pleonazm, taki sam bubel jak np. "akwen wodny", "cofać się do tyłu". Jest to błąd, Błędy się zdarzają. Jednak trzeba je korygować, a nie "E tam i tak wiadomo o co chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować