Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014: StarCraft II: Legacy of the Void zaprezentowane. Zobacz zwiastun

37 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2014 o 14:49, HamadaMasatoshi napisał:

> Niby tak ale nie do końca. Gdy odejmie się czasu to masz słowo okres który może
oznaczać
> kilka różnych rzeczy a przynajmniej dwie w tym zdaniu co napisał Muradin_07. :)


? okres
1. pewien przedział czasu
2. owulacja

Zapewne wiesz co to kontekst? On ci podpowie, o które znaczenie chodzi w danej sytuacji.

"Okres czasu" to pleonazm, taki sam bubel jak np. "akwen wodny", "cofać się do tyłu".
Jest to błąd, Błędy się zdarzają. Jednak trzeba je korygować, a nie "E tam i tak wiadomo
o co chodzi".

Język służy do komunikacji i każdy używa go troszkę inaczej, czy jest w ogóle sens wszczynać o to wojenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja będzie się toczyć po zakończeniu Liberty a przed dodatkiem z Kerrigan ? Dziwne. Możliwe, że będą różne perspektywy kampanii. Początek może być pokazany po wydarzeniach z Libery a druga połowa już po dodatku Heart of the Swarm, co by potem pchało fabułę do przodu. Zeratul pojawił się w drugim dodatku, więc może to będzie miało coś z tym wspólnego. Oby po prostu nie cofało nas do tyłu, bo ten dodatek ma być ostatnim a nie przed ostatnim, żeby zarobić więcej dolarów. Trochę długo trzeba czekać, ciekawe ile czasu im zajmie na wypuszczenie pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Język służy do komunikacji i każdy używa go troszkę inaczej, czy jest w ogóle sens wszczynać
> o to wojenki?

jest sens, ponieważ niedługo zamiast używać języka polskiego, będziemy wydawać z siebie bliżej nieartykułowane okrzyki typu "yolo", "lol", "sponio", "siemeczka", zaś do znajomych zwrócimy się per "mordo" lub "ryju". zatem zamiast usprawiedliwiać się i szukać "szerszego kontekstu komunikacyjnego", należy wbić sobie do głowy, że nie ma czegoś takiego jak "okres czasu", czy "cofanie do tyłu" i błąd poprawić. od usprawiedliwiania się i kontekstów mamy 460 tuzów intelektu przy ulicy Wiejskiej (560, jeśli doliczyć Senat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 16:37, Oscar_Oks napisał:

jest sens, ponieważ niedługo zamiast używać języka polskiego, będziemy wydawać z siebie
bliżej nieartykułowane okrzyki typu "yolo", "lol", "sponio", "siemeczka", zaś do znajomych
zwrócimy się per "mordo" lub "ryju". zatem zamiast usprawiedliwiać się i szukać "szerszego
kontekstu komunikacyjnego", należy wbić sobie do głowy, że nie ma czegoś takiego jak
"okres czasu", czy "cofanie do tyłu" i błąd poprawić. od usprawiedliwiania się i kontekstów
mamy 460 tuzów intelektu przy ulicy Wiejskiej (560, jeśli doliczyć Senat).

Język się zmienia czy się to człowiekowi podoba czy nie. Idę o zakład że przez tysiąclecia starsi narzekali na młodych że niszczą język i że nadchodzi KONIEC ŚWIATA, a język ma się jak na razie świetnie. Nie ma się o co spinać i stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 16:17, vegost napisał:

Akcja będzie się toczyć po zakończeniu Liberty a przed dodatkiem z Kerrigan ? Dziwne.
Możliwe, że będą różne perspektywy kampanii. Początek może być pokazany po wydarzeniach
z Libery a druga połowa już po dodatku Heart of the Swarm, co by potem pchało fabułę
do przodu. Zeratul pojawił się w drugim dodatku, więc może to będzie miało coś z tym
wspólnego. Oby po prostu nie cofało nas do tyłu, bo ten dodatek ma być ostatnim a nie
przed ostatnim, żeby zarobić więcej dolarów. Trochę długo trzeba czekać, ciekawe ile
czasu im zajmie na wypuszczenie pudełka :)

Powiem ci że nawet by mnie nie zmartwiło gdyby po Legacy of the Void zaplanowali jeszcze jedną grę. Dobrego nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 17:08, Hubi_Koshi napisał:

Powiem ci że nawet by mnie nie zmartwiło gdyby po Legacy of the Void zaplanowali jeszcze jedną grę. Dobrego nigdy za wiele.


Pozostaje mieć nadzieję, że kończąc jednego RTSa wezmą się w końcu za Warcrafta, bo ich ostatnie gry średnio do mnie trafiają (HS, Heroes czy nowy Overwatch) - chyba, że obrali taką ścieżkę; wtedy cóż, dobrze, że wyjdzie jeszcze jedna dobra gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 17:08, Hubi_Koshi napisał:

Powiem ci że nawet by mnie nie zmartwiło gdyby po Legacy of the Void zaplanowali jeszcze
jedną grę. Dobrego nigdy za wiele.


Czy to będzie dobry dodatek to się okaże, jeszcze nie wyszedł. Jeśli wyjdzie średniak, to nowy dodatek wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 18:24, vegost napisał:

Czy to będzie dobry dodatek to się okaże, jeszcze nie wyszedł. Jeśli wyjdzie średniak,
to nowy dodatek wyjdzie.

Cóż żadna gra Blizzarda w jaką grałem mnie nie zawiodła (a grałem w większość) więc jestem dość spokojny o Legacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 19:10, Hubi_Koshi napisał:

Cóż żadna gra Blizzarda w jaką grałem mnie nie zawiodła (a grałem w większość) więc jestem
dość spokojny o Legacy.

W takim razie nie masz się czego obawiać. Mnie natomiast zawiódł dwa razy. Dla mnie jakość ich gier spadła przez ostatnie lata. A, że ich gry nie są tanie to trzeba zawsze uważać, czy aby nie jest to kot w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie SC II jak najbardziej. Ale kolejne MMO - cóż niech robią, niech sobie będą... ale CO NIEKTÓRZY BŁAGAJĄ O WARCRAFT IV z porządnym Single Campaign jak w Warcraft III (bez znaczenia dla fabuły WOW) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Język służy do komunikacji i każdy używa go troszkę inaczej, czy jest w ogóle sens
> wszczynać
> > o to wojenki?
>
> jest sens, ponieważ niedługo zamiast używać języka polskiego, będziemy wydawać z siebie
> bliżej nieartykułowane okrzyki typu "yolo", "lol", "sponio", "siemeczka", zaś do znajomych
> zwrócimy się per "mordo" lub "ryju". zatem zamiast usprawiedliwiać się i szukać "szerszego
> kontekstu komunikacyjnego", należy wbić sobie do głowy, że nie ma czegoś takiego jak
> "okres czasu", czy "cofanie do tyłu" i błąd poprawić. od usprawiedliwiania się i kontekstów
> mamy 460 tuzów intelektu przy ulicy Wiejskiej (560, jeśli doliczyć Senat).
Skuć ci morde? To rozumiesz picusiu? Czy ci przetłumaczyć na nasze?
Historia ta zawżdy jest epicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się Legacy of the Void."
Wiadomo - Będzie kiedy będzie.
Dobrze jednak że zaczynają się pojawiać konkretne zapowiedzi, oznacza to że Blizz zaczyna już myśleć o wydaniu tej gry a nie tylko o jej dopracowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 23:55, Istarii napisał:

Skuć ci morde? To rozumiesz picusiu? Czy ci przetłumaczyć na nasze?
Historia ta zawżdy jest epicka!


BAN za megachamskie zachowanie. Ładnie zacząłeś swoją przygodę z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było innej możliwości jak tylko dać zapowiedź LotV na Blizzcon 2014 ;]
Ostatnie dodatki do SC i Diablo były wydawane w marcu, każdego przyszłego roku... no ale coś mi się wydaje że trzeba będzie tym razem nieco dłużej poczekać, biorąc pod uwagę jeszcze testy Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować