Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze DLC do Lords of the Fallen zaprasza do starożytnego labiryntu

4 posty w tym temacie

Wyniki sprzedaży jak najbardziej godne podziwu. A to sumy z kilku dni po premierze. Więc to na pewno wielki sukces dla CI Games. W końcu udało im się przełamać złą passę;) Świetna wiadomość z tym dodatkiem:) Czas spędzony z Lords of the Fallen się przedłuży, co cieszy pewnie nie tylko mnie. Trzymam kciuki za to, aby trzymali się tej ścieżki i nie obniżali już poziomu:) Dodatek na pewno kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej korzystna wiadomość o dodatku. Widać nie tylko samą grą chcą nam graczom umilić czas. Bardzo fajny pomysł z tym dodatkiem urozmaici ich najnowsze dzieło, które samo w sobie jest świetne. Ja również z pewnością zakupię dodatek, bo sama gra jak dla mnie jest bardzo dobra i ciekawa jestem dodatku bo zapowiedzi o nim są zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Nim przejdę grę, To wyjdzie DLC i doda mi kilkanaście bądź kilka dziesiąta godzin grania:) Dodatkowe lokalizacje rozeżrą grę i poszerzą jej horyzonty. heh dodatkowo może więcej osób się skusi na jakąś rozszerzoną wersję czyli z dodatkiem i szybko będzie można się spodziewać nowej gry czyli Lords of the fallen 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować