• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rkBrain

Sklep gram.pl - gra w punkcie odbioru [m]

Pytanie

gram.pl to najgorszy sklep w jakim robiłem do tej pory zakupy. Wysłać grę nawet małpa by potrafiła. Działanie sklepu ocenia się jednak dopiero wtedy, gdy dojdzie do jakiejś awarii czy incydentu - jednym słowem problemu. W przypadku mojego zamówienia niestety przekonałem się, że gram.pl nie radzi sobie nawet z najprostszymi i najczęściej występoującymi reklemacjami.

Zamówiłem DOA5: Ultimate w dniu 20.10. Do tej pory gry nie otrzymałem. Przesyłka dotarła do punktu odbioru, ale pudłeko jest w opłakanym stanie. Płyta najprawdopodobniej jest zniszczona. Pracownik punktu odbioru wielokrotnie wysyłał e-maile w mojej sprawie i jak do tej pory nie uzyskał żadnej odpowiedzi. DOK spławił mnie lakonicznym tesktem: "Przeyłka została opóźniona". Sęk w tym, że ona już dawno dotarła.

Sytuacja na dziś dzień wygląda tak, że zniszczona gra nadal znajduje się w punkcie odbioru, a gram.pl nie raczy odpowiedzieć ani mi, ani własnemu pracownikowi. Z tego co rozumiem gry już nie dostanę, a pieniędzy też już raczej nie odzyskam. Nie będę latał do UOKiK z powodu 74 zł i oni dobrze o tym wiedzą.

W poniedziałek idę kupić grę w innym sklepie, bo nie mam czasu zadawać się z [m]. Ta wiadomość ląduje na wszystkich forach, na których mam utworzone konta. Mam nadzieję, że przeczyta ją chociaż ze 100 osób, które zdecydują się zrobić zakupy w innym sklepie.

PS. Od premiery GTAV minął już ponad rok i cena powinna spaść do 100-120 zł, ale co ja tam wiem o prowadzeniu sklepu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93137&u=73 Link do konsulatu Działu Obsługi Klienta. Szybciej będzie jeśli tam opiszesz swoją sprawę (zaznaczam: w kulturalny sposób). Na pewno coś na to poradzą. Podaj numer zamówienia i dokładnie wyjaśnij problem.

Braku szacunku dla pracowników gram.pl nie będe jednak tolerował, bez względu na otoczkę. Ostrzeżenie za obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować