Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Armageddon z datą premiery

19 postów w tym temacie

Ja już w takie coś grałem w latach 90. To też była strategia turowa. Nie pamiętam nazwy, ale można było grać jakąś kampanię, albo tworzyć własne bitwy gracz-pc albo gracz-gracz (wybierało się rasę, teren, ilość punktów do wydania). Na pewno byli Marines, Orki i Gwardia, chyba tyle z ras. Google nic mi nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja już w takie coś grałem w latach 90. To też była strategia turowa. Nie pamiętam nazwy,
> ale można było grać jakąś kampanię, albo tworzyć własne bitwy gracz-pc albo gracz-gracz
> (wybierało się rasę, teren, ilość punktów do wydania). Na pewno byli Marines, Orki i
> Gwardia, chyba tyle z ras. Google nic mi nie pomogło.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Epic 40,000: Final Liberation było świetne, swojego czasu zagrywałem się w to ;) Oby wyszło coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 11:23, aku666 napisał:

Wygląda jak Final Liberation tylko ze smerfami zamiast parszywych Eldarów. Chcęto. Mam
nadzieję że nie będzie shitem.

Chyba jak Rites of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda troszkę słabawo. Grafika sugeruje, że główną platformą okażą się pewnie telefony i tablety, a nie PC (mimo, że najpierw tam ma wyjść). Czyli spamu małymi gierkami ciąg dalszy. W tej chwili mam nawet wątpliwości, co do samego Eternal Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy 21 wiek a ja dalej telefonu w 95% używam do gadania i pisania, ostatnio też zdjęcia robię do pracy na studia. Jak ja na tym telefonie (a mam go już 3 lata), grałem 5 godzinny to będzie dużo. A gra się zapowiada na tableta czy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja już w takie coś grałem w latach 90. To też była strategia turowa. Nie pamiętam nazwy,
> ale można było grać jakąś kampanię, albo tworzyć własne bitwy gracz-pc albo gracz-gracz
> (wybierało się rasę, teren, ilość punktów do wydania). Na pewno byli Marines, Orki i
> Gwardia, chyba tyle z ras. Google nic mi nie pomogło.

WH:
Final Liberation
Rites of War
Chaos Gate
Ale pewnie chodzilo Ci o ten pierwszy tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda troszkę słabawo. Grafika sugeruje, że główną platformą okażą się pewnie telefony
> i tablety, a nie PC (mimo, że najpierw tam ma wyjść). Czyli spamu małymi gierkami ciąg
> dalszy. W tej chwili mam nawet wątpliwości, co do samego Eternal Crusade.

Sugerujesz się grafiką w strategii turowej? Ciekawe. Czyli Panzer Corps też jest grą typowo na tablety i telefony? A ja myślałem że w tego typu grach liczy się raczej dopracowany gameplay i "strategiczność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja już w takie coś grałem w latach 90. To też była strategia turowa. Nie pamiętam
> nazwy,
> > ale można było grać jakąś kampanię, albo tworzyć własne bitwy gracz-pc albo gracz-gracz
>
> > (wybierało się rasę, teren, ilość punktów do wydania). Na pewno byli Marines, Orki
> i
> > Gwardia, chyba tyle z ras. Google nic mi nie pomogło.
>
> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=983

AW YISS THAT''S IT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Po prostu stwierdzam, że jest to kolejna niskobudżetowa produkcja. Również zbyt wiele "strategiczności" bym nie oczekiwał po takim tytule, biorąc pod uwagę jakiej klasy jest to gra. Od dłuższego czasu spod znaku Warhammera nie było żadnej dobrej i rozbudowanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Po prostu stwierdzam, że jest to kolejna niskobudżetowa produkcja. Również zbyt
> wiele "strategiczności" bym nie oczekiwał po takim tytule, biorąc pod uwagę jakiej klasy
> jest to gra. Od dłuższego czasu spod znaku Warhammera nie było żadnej dobrej i rozbudowanej
> gry.
Czyli większość indie można wywalić do kosza idąc tym tokiem rozumowania, a po tych kilku screenach faktycznie można powiedzieć wszystko o tym jaka gra będzie. Jeżeli ma tylko przenosić zasady tabletop na ekran i chce to zrobić dobrze to nie musi wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 08:09, Afgncap napisał:

Czyli większość indie można wywalić do kosza idąc tym tokiem rozumowania, a po tych kilku
screenach faktycznie można powiedzieć wszystko o tym jaka gra będzie. Jeżeli ma tylko
przenosić zasady tabletop na ekran i chce to zrobić dobrze to nie musi wyglądać super.

Gdzie jest "Lubię to" gdy go potrzeba.
Mi się bardzo design spodobał, grafika jest może prosta ale bardzo szczegółowa i estetyczna. gra nie musi mieć bazylionów różnych efektów by można się było dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować