Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014: Life mistrzem Starcrafta, Firebat mistrzem Hearthstone

10 postów w tym temacie

Kamil Ostrowski

Blizzcon 2014 jest już zakończony, a wraz z imprezą, zamknięto również sezon e-sportowy dla wszystkich gier Blizzarda. Kto wygrał w dwóch najważniejszych „kategoriach”, czyli w Starcrafta II i Hearthstone?

Przeczytaj cały tekst "Blizzcon 2014: Life mistrzem Starcrafta, Firebat mistrzem Hearthstone" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jednak WoW był na podobnym "pułapie" co SC II i Hearthstone, bo wcześniej także robiono do niego eliminacje. Fakt - nie jest to aż tak popularne, ale wyglądało wszystko mniej więcej podobnie jeśli chodzi np. o kwalifikacje.

Natomiast to, co faktycznie mi się nie podobało w samych finałach Starcrafta to fakt, że przez te dwa dni Blizzconu organizatorzy musieli wojować z padającą infrastrukturą. Z jednej strony mówią że to wina DDOSów, z drugiej że niektóre rzeczy po prostu nie wytrzymywały ciśnienia. Trzeba jednak przyznać, że sama scena, a także liczba oglądających finał MMA vs Life na żywo czy podczas streamów robi duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, pod kazdym wpisem widze komentarze typu [m], lub tym podobne.
co to oznacza? wbijaja sobie rangi na wpisaniu 3 znakow? ja tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 18:10, Muradin_07 napisał:

Natomiast to, co faktycznie mi się nie podobało w samych finałach Starcrafta to fakt,
że przez te dwa dni Blizzconu organizatorzy musieli wojować z padającą infrastrukturą.


Nie tylko, HS też się wysypał w sobotę... Najpierw jednemu z graczy wyskoczył losowy disconnect (moja uwaga: dużo ludzi się skarzy na dc, blizz twierdzi że to wina po stronie użytkowników... na pewno? ;) a drugie - smutna ta moda na robienie wszystkiego przez sieć, aż się przypomniały finał drugiego sezonu w LoLu gdzie też pojawiły się problemy z łączem podczas eventu... Naprawdę trzeba takich akcji żeby ktoś pomyślal o zabezpieczeniu przynajmniej jakimś LANowym klientem?)... A potem sypnęło się wszystko (zgaduję, że nie tylko w hearthstonie), stream zgasł, a ja poszedłem spać bo powrót do sprawnego działania trwałza długo.

A jeszcze do tego jak codziennie były powtórki przed kolejnym live streamem, tak ten jeden raz nie było...
Mówiac krócej - esport jak najbardziej, organizacja do poprawki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie rozumiem, pod kazdym wpisem widze komentarze typu [m], lub tym podobne.
> co to oznacza? wbijaja sobie rangi na wpisaniu 3 znakow? ja tak to widze
Przecież to oznacza, że moderator coś edytował. Tutaj pewnie była jakaś reklama albo nic poza wulgaryzmami, więc cały post został wyczyszczony. Też nie wiem, po co to robią, bo lepiej byłoby po prostu usunąć/zarchiwizować posta - i nikt by potem nie musiał zadawać takich pytań - ale gram.pl ma jakieś inne metody. Tak czy inaczej mogliby to zrobić lepiej, pisząc np. "komentarz usunięty przez moderatora" albo coś takiego, bo faktycznie to dziwnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 23:51, Infinitiv napisał:

Też nie wiem, po co to robią,
bo lepiej byłoby po prostu usunąć/zarchiwizować posta - i nikt by potem nie musiał zadawać
takich pytań - ale gram.pl ma jakieś inne metody. Tak czy inaczej mogliby to zrobić lepiej,
pisząc np. "komentarz usunięty przez moderatora" albo coś takiego, bo faktycznie to dziwnie
wygląda.

Robimy co możemy, niestety pierwszych postów nie możemy usunąć. :P :( Niestety, ale to forum upatrzył sobie jakiś wyjątkowo nachalny spambot, więc już lepiej żeby było widoczne malutkie [m], niż esej na pół strony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 00:36, Rick napisał:

Robimy co możemy, niestety pierwszych postów nie możemy usunąć. :P :( Niestety, ale to
forum upatrzył sobie jakiś wyjątkowo nachalny spambot, więc już lepiej żeby było widoczne
malutkie [m], niż esej na pół strony. ;)


Captcha maybe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, ze tez na to nie wpadlem, ze [m] oznacza moderator
tak samo jak w tresci newsow (dopisal red) czy cos takiego.
Jestem kretynem ze wczesniej nie wpadlem na to ze dopisal redaktor haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować