Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen można przejść w niecałą godzinę

16 postów w tym temacie

> Dark Souls 2 to, jak się nie mylę, 20 coś minut........
Na wykorzystywaniu błędów typu bieganie pod teksturami/mapą i przeskakiwaniem całych lokacji tym sposobem to owszem, normalną grą bez glitch''y jest to o wiele dłużej.
Chcę tylko przypomnieć że speedrun skyrima to były 2 godziny, a mirror''s edge 50 minut, więc to, że grę od startu do napisów końcowych da się przejść w okolicach godziny nie znaczy zupełnie nic skoro omija się 90% zawartości, naprawdę śmieszne jest podejście ludzi którzy po przeczytaniu takiego news''a nabijają się z danego tytułu jaki to on jest krótki (mówię ogólnie nie tylko w odniesieniu do loft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Speed-runy same w sobie nie maja sensu jako rozrywka, ale są fajne dla jaj, albo, żeby się sprawdzić. ale wykorzystywanie błędów programu w speed-runach to głupota. To ja mogę przejść Dooma 3 w 2 minuty. Kod na ostatni rozdział (jest taki) + kod na nieśmiertelność + wszystkie bronie + przenikanie przez ściany. Niby błędy to nie kody, ale to i to oszustwo.
To tak jak idzie przejść poniżej 10 sekund 1 poziom Half-Life''a (nie pamiętam czy 1., czy 2.) włączając przenikanie ścian i omijając cała planszę idąc "poza nią" prosto od startu do końca najkrótszą drogą. Sam to zrobiłem. Speed-runy powinno się robić jak najszybciej, bez odblokowywania czegokolwiek dodatkowego, pomijając filmiki, idąc najkrótszymi ścieżkami, ale tylko i wyłącznie wg. tego co przewidzieli twórcy. Już skakanie po skałach w Skyrimie jest nieco lewe (ale sam to robiłem, bo nie miałem całych lat na szukanie ścieżek), a wykorzystywanie jakiś numerów z rzucaniem postacią przy wczytywaniach? To równie dobrze można skopiować zapis gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEH , tak jak piszą jest wiele gier które idzie przejść w 1h i nikt z tego afery nie robi. Przejść w h grę to dla mnie jest bezsensowne, jak można czerpać radość z gry która ma wiele do zaoferowania w 1h. To tak jak by przejechać super samochodem 100m i skończyło by nam się paliwo:). Mało satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looool co za szajs tyle kasy za grę co starcza na godzinę zabawy wtf. A mówią że EA i Ubi doją graczy a tu polske studio i robi takie cuda. Jakim cudem ta gra ma średnia 70%+ powinny być oceny w granicach 0-2 skoro taka krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu do przejścia gry w tak krótkim czasie był wykorzystany błąd, niepokonanie pierwszego przeciwnika i ominięcie rozmowy z Kaslo. Gra starcza na dużo więcej zabawy, ja nie wiem co to za frajda szukanie dziur w grze i kończenie jej w bezsensowny sposób. Gry są po to żeby trzymać się fabuły a nie ją omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak czyta się tylko tytuł, a resztę się olewa, ja mam kilkanaście godzin gry i końca nie widać:) Fakt że mam mało czasu na grę, mimo to nie doszukuje się błędów związanych z ominięciem rozgrywki. Po co robić coś takiego ? W taki sposób można omijać wiele ciekawych wątków jak i świetnie wyglądających walk. Według moich obliczeń (mojej gry) to myślę że jakies 30 h będę grał:) Fakt nim ja ją skończę to trochę potrwa ale przynajmniej czerpie pełną satysfakcje z rozgrywki i pięknej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Looool co za szajs tyle kasy za grę co starcza na godzinę zabawy wtf. A mówią że EA i
> Ubi doją graczy a tu polske studio i robi takie cuda. Jakim cudem ta gra ma średnia 70%+
> powinny być oceny w granicach 0-2 skoro taka krótka
Oprócz tytułu poczytaj jeszcze treść! Koleś myk zrobił i dlatego skończył w godzinę. Gra ma średnią taką na jaką zasługuje.
Skoro ktoś na to wpadł no to niech mu będzie, tylko pogratulować. Ja tam wolę jednak spędzić trochę godzin w grze. I na spokojnie pozwiedzać i pozaglądać w każdy zakamarek. Niż pędzić na łeb na szyję. Każdy ma swoje podejście do rozgrywek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować