Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najładniejsze bohaterki w grach - zdjęcia

109 postów w tym temacie

W tym temacie będziemy zamieszczać zdjęcia bohaterek z gier komputerowych które najbardziej wam się podobają i są według was najładniejsze. Ja zaczne. Oczywiście Lara Croft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:51, Probos napisał:

W tym temacie będziemy zamieszczać zdjęcia bohaterek z gier komputerowych które najbardziej
wam się podobają i są według was najładniejsze. Ja zaczne. Oczywiście Lara Croft :)



Kejt Woker( fonetycznie bo nie wiem jak to się pisze xD) jest to bohaterka z gry "Syberia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:15, PAPISHON napisał:

Nie wiem co Wy widzice w "komputerowych" laskach ?? Nie lepiej sobie wyjśc na miasto i pooglądać
prawdziwe i to na żywo ?


popieram w 100% nic nie widzie w "komputerowych laskach"ale grają w jakąś fajną grę zawsze miło na czymś zawieść oko nawed tak sztucznemu jak Panela xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:25, Arlik napisał:

> Nie wiem co Wy widzice w "komputerowych" laskach ?? Nie lepiej sobie wyjśc na miasto i
pooglądać
> prawdziwe i to na żywo ?

popieram w 100% nic nie widzie w "komputerowych laskach" ale grają w jakąś fajną grę zawsze
miło na czymś zawieść oko nawed tak sztucznemu jak Panela xD



Tylko proszę bez skojarzeń :D
P.S *nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:15, PAPISHON napisał:

Nie wiem co Wy widzice w "komputerowych" laskach ??
Nie lepiej sobie wyjśc na miasto i pooglądać prawdziwe i to na żywo ??

Hehehe. Niby masz rację, ale może jeszcze dasz prostą receptę jak nieco napalony czternastolatek mógłby zmusić obłożoną biżuterią laseczkę wysiadającą w sukni z beemki :), żeby mu zatańczyła, albo zrzuciła szatki?
A w grze wystarczy, że odpowiednio kliknie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, taki nastolatek woli sobie przyjść do domu włączyć Tomb Raidera wpisać jakiś kod żeby Lara była naga (nie wiem czy taki jest xD) i się hmmmmm....rozpala :D A nie to co widzi na ulicach te babki jakieś takie unrane są i brzydsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęcia nie dam, ale ta z Dreamfall''a jest cool! Tak samo jest z Larą Croft! Znajdą się też z Need for speed''a Most wanted!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:51, PAPISHON napisał:

Masz racje, taki nastolatek woli sobie przyjść do domu włączyć Tomb Raidera wpisać jakiś kod
żeby Lara była naga (nie wiem czy taki jest xD) i się hmmmmm....rozpala :D A nie to co widzi
na ulicach te babki jakieś takie unrane są i brzydsze :D

Albo w takim GTA SA programik Hot cafe bez ceznzury. Pamięki CJ-a idą do jego razem z im i wybierasz pozycje jeszcze a to nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.grałem w GTA SA i jakoś nie mogę sobi wyobraźic jak takie brzydkie (dlatego że w GTA SA nie ma ładnej grafiki)laski mogą rozpalać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.grałem w GTA SA i jakoś nie mogę sobi wyobraźic jak takie brzydkie (dlatego że w GTA SA nie ma ładnej grafiki)laski mogą rozpalać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć może gierka nie była najwyższych lotów to jednak "panienka" (jedna z postaci w gierce) była całkiem całkiem:) Oczywiście z Unreal 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:15, PAPISHON napisał:

Nie wiem co Wy widzice w "komputerowych" laskach ?? Nie lepiej sobie wyjśc na miasto i pooglądać
prawdziwe i to na żywo ??


Nie przesadzaj. Na takiej zasadzie to nikt by nie kupował czasopism typu "CKM" czy "Playboy", bo przecież "lepiej popatrzeć na żywo". :)

Besides, można by zrobić jakiś mały plebiscycik na najładniejszą bohaterkę gier komputerowych. Ale to juz chyba kiedys było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować