Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon 2014 - podsumowanie i wrażenia

12 postów w tym temacie

Co do Heroes of the Storm, nie mogę się wypowiedzieć bo nie grałem, jedynie pozytywne opinie słyszałem. Jednak spłycenie rozgrywki mi nie odpowiada, ale na pewno przetestuje. Wielu osób odpuszcza Lola nie z powodu trudności rozgrywki, a z poziomu toksyczności community. Jeżeli HotS będzie miał na nich pomysł, sporo ludzi może się przerzucić na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do Heroes of the Storm, nie mogę się wypowiedzieć bo nie grałem, jedynie pozytywne
> opinie słyszałem. Jednak spłycenie rozgrywki mi nie odpowiada, ale na pewno przetestuje.
> Wielu osób odpuszcza Lola nie z powodu trudności rozgrywki, a z poziomu toksyczności
> community. Jeżeli HotS będzie miał na nich pomysł, sporo ludzi może się przerzucić na
> niego.
Po SC2, HS i WoW widać, że Blizzard ma sposoby więc spokojna Twoja głowa :). Cóż każdy chce zostać mistrzem Pokemon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spłycenie rozgrywki?To tak jak by COD-owi zarzucić że nie naśladuje BF-a.HotS jest po po prosu bardziej przystępny,każualowy i tyle.Sam wolę zagrać w Smite który potrafi być równie wymagający co LoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu, nie kojarzę aktorów po nazwisku i sprawdzają ich w google znalazłem chyba błąd, Travis Gimmel nie powinien nazywać się Travis Fimmel?
Edit: Dominic Cooper jako King Klane niepotrafię znaleźć tej postaci na wowiki itp. jest zato King Llane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do hotsa to każdy się spodziewał że to będzie drugi LoL z postaciami z universum Blizzarda a tu niespodzianka całkowicie co innego gra jest bardziej dynamiczna na wyższym poziomie i bardziej drużynowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do filmu, nie kojarzę aktorów po nazwisku i sprawdzają ich w google znalazłem chyba
> błąd, Travis Gimmel nie powinien nazywać się Travis Fimmel?
> Edit: Dominic Cooper jako King Klane niepotrafię znaleźć tej postaci na wowiki
> itp. jest zato King Llane

Ofc, oczywiście literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcajcie tak hype''u na Overwatch... piękna grafika? No chyba coś przeoczyłem. Więcej klas? Wow, no to za wiele inwencji nie wymaga, prawda? Wyraźniejsze wyznaczenie granic zabawy? Bez podania żadnych szczegółów o co chodzi, to zdanie to wydmuszka. Nic nie znaczy. Sorry, ale póki co Overwatch wygląda na wtórną kalkę i shooter jakich mamy dziesiątki na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Blizzcon tylko dobitnie pokazał kierunek jaki obiera Blizz. Główny target ich gier to dzieci w wieku 10-16 lat i szeroko pojęta casualowość. Przykro patrzeć jak wielki niegdyś marki zostają zmielone na papkę. Jedynie Starcraft 2 się jakość trzyma. To co zrobili z D3 woła o pomstę. Nie chce aby kiedykolwiek pojawił się Warcraft 4, nie w takiej formie.

Ich największa marka czyli WoW staje się teraz ich gwoździem do trumny. Graficy są przesiąknięci stylem graficznym tamtej gry i nie potrafią już wymyślić niczego nowego.

Nie zdziwił bym się gdyby za kilka lat Blizz kompletnie olał PC na rzecz tabletów, smarthphonów i konsol. Firma która dała światu takie gry jak Warcraft 2 i 3, Starcraft 1 no i oczywiście Diablo 1 i 2 stacza się coraz niżej. Robią łatwą kasę bazując na legendzie. Nawet nowo pokazany dodatek nie robi wrażenia.

Blizz wracajcie z mocnymi tytułami a nie uproszczonymi bajkami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 11:52, Kaziu02 napisał:

O Diablo III nic nie było na Blizzconie???


Jeśli chodzi Ci o zapowiedź drugiego dodatku to nie było zapowiedzi, jedynie mówili o nowym patchu i zmianach w grze jakie chcą wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzcon przedni. Overwatch zapowiada się bardzo fajnie i do tego jeszcze piękna grafa, świetnie. Hearthstone z dodatkiem co jest spoko, HofS nie znaju, ale zobaczym jak to będzie, pewnie jak zwykle, czyli bardzo przednio. Liczyłem cicho na zapowiedź W4, ale się nie doczekałem, albo jakiego dodatku do D3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować