Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch - pierwsze screeny z nowej gry Blizzarda

18 postów w tym temacie

Blizzarda ceniłem, ale w czasach Diablo 1, Warcraft 1. To typowa firma, która już dawno przestała być firmą dla graczy, a stała się korporacją dla $$$$$$$$
A teraz wypuszczają jakąś bajeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 09:47, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Blizzarda ceniłem, ale w czasach Diablo 1, Warcraft 1. To typowa firma, która już dawno
przestała być firmą dla graczy, a stała się korporacją dla $$$$$$$$
A teraz wypuszczają jakąś bajeczkę.

Pewnie a do Starcrafta 2, WoWa, Diablo 3 wydają bazyliony DLC i jeszcze każą płacić byś miał w ogóle szansę w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 09:49, Hubi_Koshi napisał:

> Blizzarda ceniłem, ale w czasach Diablo 1, Warcraft 1. To typowa firma, która już
dawno
> przestała być firmą dla graczy, a stała się korporacją dla $$$$$$$$
> A teraz wypuszczają jakąś bajeczkę.
Pewnie a do Starcrafta 2, WoWa, Diablo 3 wydają bazyliony DLC i jeszcze każą płacić byś
miał w ogóle szansę w multi.


I jeszcze co roku wydają tą samą grę tylko pod inną nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 09:59, Rizzan napisał:

I jeszcze co roku wydają tą samą grę tylko pod inną nazwą.

Biorąc pod uwagę ile nowego materiału w każdym dodatku wychodzi to czy naprawdę jest sens narzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolonym graczem każdej z gier blizzarda żadna mnie jeszcze nie zawiodła na całej linii. Dodatki do WoWa nie wychodza co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie to jest. Mogliby się postarać i wymyślić coś naprawdę nowego, a nie robić kolejną kreskówkę pokroju WOW''a. Kiedyś ich gry miałby prawdziwy klimat. Teraz szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile zgadzam sie ze overwatch to typowa kreskowka niczym ze studia pixara to nie rozumiem jak mozna to zarzucac wowowi ?? to ze tekstury sa recznie malowane nie czyni jej kreskowkowa na milosc boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hejtu na Overwatch. Moim zdaniem spoko, że Blizzard zaczyna robić gry w trochę innym kierunku (strzelanka) i ciekawe co z tego wyjdzie. Jeżeli komuś nie pasuje styl graficzny to po prostu nie jego gusta - mi się b. podoba, bo jest kreskówkowa/bajkowa, ale nie zasłodzona jak japońskie MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w gry Blizzarda od Warcrafta 1. Nigdy nie zwiodłem się na ich grach, w przeciwieństwie do EA, Ubisoft czy innych wydawców, którzy doją kasę gdzie tylko się da wydając od lat tasiemce.
Overwatch też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tu powiedział Blizzard to Blizzard, bubla jeszcze się im nie zdarzyło wypuścić więc zamiasta krytykować grę tylo po zobaczeniu zwiastuna i krótkiego gameplayea powinniśmy dać im spory kredyt zaufania, w końcu zapracowali na niego swoimi poprzednimi grami.
Więc zanim zaczniecie hejtować tylko dlatego że to coś nowego czego jeszcze nie znacie to poczekajcie chociaż na beta testy.
Blizzard to Blizzard i choćby tylko dlatego JA zamierzam im zaufać w przypadku Overwatch i przed jakąkolwiek próba wyrażania opini poczekam na więcej materiałów lub najlepiej na wspomniane Beta testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl graficzny to kwestia gustu. Prawdą jest jednak to, że taka kreskówkowa stylistyka nie starzeje się szybko i to jest plusem gier Blizza.
Co innego sam pomysł... patrząc na zapowiedź i screeny to widzę CS, TF2 itd. itp. tylko w innej skórze.
Takie gry już są i są ograne do bólu. Czy jest sens wydawać kolejną produkcję tego typu?
Mam wrażenie że Blizz jakoby obudził się nagle i uświadomił sobie że: "o kurde nie mamy MOBy i nie mamy gry w FPS w stylu team fight, to robimy teraz"
Chyba wolał bym coś zupełnie nowego...


@up Czy ktoś komuś coś powinien dać, czy nie, to jego prywatna sprawa. A zresztą czemu to właśnie POWINNO się dać, bo co? Jak by kupę na talerzyku podali tez by się im powinno dać kredyt zaufania?
Właśnie dlatego że to Blizzard słuszne są ostre wymagania i oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 12:59, Dvight napisał:

Chyba wolał bym coś zupełnie nowego...

Problem w tym że ludzie za nowym nie przepadają co goście w korporacjach widzą. Dlatego biorą się za sprawdzone i opłacalne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować