Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja cyfrowa Pillars of Eternity dostępna w dwóch wydaniach! Ruszyła przedsprzedaż w sklepie gram.pl!

29 postów w tym temacie

gram.pl

Pillars of Eternity ukaże się w wersji Hero Edition, czyli standardowej, oraz Champion Edition - bogatszym wydaniu, które zawiera liczne bonusy! Premiera na początku przyszłego roku, pre-order (z 10-procentową zniżką!) już teraz!

Przeczytaj cały tekst "Wersja cyfrowa Pillars of Eternity dostępna w dwóch wydaniach! Ruszyła przedsprzedaż w sklepie gram.pl! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 15:47, Gohan1989 napisał:

Jeżeli gra jest z kickstartera to cena rzędu 130 i 170 jest nie do przyjęcia, to powinno
być po 9.99 euro czyli na nasze 40 złociszy max


Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, cena prawdopodobnie spadnie, podobnie było w przypadku Divinity czy Wasteland 2 - obie gry w edycji zawierające wszystkie możliwe dodatki wyceniono na ~40 euro. Wszyscy wiemy, za ile można dostać je u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 16:52, Shinigami napisał:

Spokojnie, cena prawdopodobnie spadnie, podobnie było w przypadku Divinity czy Wasteland
2 - obie gry w edycji zawierające wszystkie możliwe dodatki wyceniono na ~40 euro. Wszyscy
wiemy, za ile można dostać je u nas.

co tylko świadczy o tym jak koszmarnie wysokie marże naliczają sobie sklepy.
Zresztą nie rozumiem marudzenia, ja swojego wastelanda dostałem za 15$ dorzucając się zwyczajnie na KSie. Potem tylko dokupiłem upgrade packa i pudełkową kickstarterówkę bo uznałem, że twórcom zwyczajnie się należy za kawał dobrej roboty.
Nie rozumiem tym bardziej, ze ~40€ za premierę to dalej o 25€ mniej niż za normalną premierę każdej innej gry, a tu dodatkowo był szereg bonusów, w tym świetne opka z edycji digital deluxe.

aczkolwiek jak patrzę na te "bonusowe przedmioty do preordera" to zaczynam się zastanawiać czy wybór paradoxu na wydawcę był dobrym pomysłem, dodawanie ''ekskluzywnych'' przedmiotów do jakiejś edycji zawsze ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurza twarz... cena wysoka muszę powiedzieć. U mnie na Steamie jest za 35 funtów... poczekam na premierę i oceny :)

"otrzymasz dwa tajemnicze przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki, które zostaną ujawnione przez wydawcę, Paradox Interactive, w późniejszym terminie."

Aha... zapłać teraz, a my potem powiemy Ci co dostaniesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 15:47, Gohan1989 napisał:

Jeżeli gra jest z kickstartera to cena rzędu 130 i 170 jest nie do przyjęcia, to powinno
być po 9.99 euro czyli na nasze 40 złociszy max

Żeby dostać gwarantowaną cyfrową kopię na kickstarterze trzeba było wyłożyć 20 albo 25 dolarów. Coś Ty chłopie pił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 18:34, Arcling napisał:

Czyli nie będzie wersji pudełkowej?


Poczekamy, zobaczymy. Po cichu liczę na taką edycję. Na KS zaczynała się od 65$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 18:18, Budo napisał:

Aha... zapłać teraz, a my potem powiemy Ci co dostaniesz ;]

na steam jest grafika pokazująca kontury przedmiotów, jednym z nich jest zwierzak, który był bonusem do 50$ tieru na KSie (a przynajmniej cień pyska podobny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tych panow Bog opuscil. Sam wsparlem ich na KS, wiec i tak dostane swoja kopie, ale ceny, ktore zaspiewali po kampanii sa wziete z krzaka. Ktos kto dostal grubo ponad 4$ na gre od fanow, nie powinien zdzierac z reszty jakby jego gre wydawalo activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:04, Garett napisał:

Niestety, tych panow Bog opuscil. Sam wsparlem ich na KS, wiec i tak dostane swoja kopie,
ale ceny, ktore zaspiewali po kampanii sa wziete z krzaka. Ktos kto dostal grubo ponad
4$ na gre od fanow, nie powinien zdzierac z reszty jakby jego gre wydawalo activision.

Obstawiam, że to Paradox podyktował taką cenę. W sumie mnie to nie dziwi, ogólnie ceny gier na pc coraz bardziej idą w górę (przynajmniej w naszym pięknym kraju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obstawiam, że to Paradox podyktował taką cenę. W sumie mnie to nie dziwi, ogólnie ceny
> gier na pc coraz bardziej idą w górę (przynajmniej w naszym pięknym kraju).

Tak, Paradox zrobil sie strasznie pazerny, ale jednak, Obsidian powinien miec swoj rozum, najwyrazniej go zatracil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, tych panow Bog opuscil. Sam wsparlem ich na KS, wiec i tak dostane swoja kopie,
> ale ceny, ktore zaspiewali po kampanii sa wziete z krzaka. Ktos kto dostal grubo ponad
> 4$ na gre od fanow, nie powinien zdzierac z reszty jakby jego gre wydawalo activision.
Dlaczego? Dlaczego tyle osób uważa, że twórca nie ma prawa wycenić swojego produktu tak, jak uważa za stosowne? Dlaczego uważacie, że developer nie powinien pieniędzmi za dobry produkt zabezpieczyć swojej przyszłości i sfinansować kolejnego projektu? To im daje niezależność, a to bardzo ważne. Poza tym 130 złotych wprawdzie nie jest małą kwotą za grę, ale też nie przebija jakoś bardzo aktualnych standardów. Dodatkowych czterech dych za pierdoły nikt nikomu nie każe wydawać. Nikt nikomu nie każe też robić teraz preorderu - głosujemy portfelem koleżanki i koledzy, proponuję kupić grę, jak cena będzie akceptowalna. A ile to jest ta dobra cena, niech każdy sobie sam indywidualnie ustali. Ja zapewne kupię grę w okolicach premiery, bo uważam, że potrzeba nam porządnych oldschoolowych RPGów i cena PoE jest adekwatna do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię jednej rzeczy, skoro cała gra powstała z crow-fundingu to z jakiej racji Paradox brany jest jako wydawca skoro nie ma praw do stworzonej właśnie marki, chyba powinno ich stać na wprowadzenie gry na steam oraz gog bez zewnętrznych podmiotów, argumenty typu promocja/reklama produktu do mnie nie trafiają - bez takich rzeczy projekt został ufundowany i to z niezłą nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować