Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 i Mount & Blade za darmo dla każdego!

30 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2014 o 20:03, Deusolbert napisał:

I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/.


Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wersja fizyczna najlepiej z darmową przesyłką i zniżką na pre-order Wiedźmina 3. Naprawdę, szkoda. Ja tam biorę w tym udział tylko dla tego "movie gift", bo Wiedźmina 2 mam już od jego premiery, a Mount&Blade''a na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że nie wersja fizyczna najlepiej z darmową przesyłką i zniżką na pre-order Wiedźmina
> 3. Naprawdę, szkoda. Ja tam biorę w tym udział tylko dla tego "movie gift", bo Wiedźmina
> 2 mam już od jego premiery, a Mount&Blade''a na Steamie.

Ja tak samo! Sklonowano mnie !!
Apropo - co to za film, produkcja Wieśka 2? Jeszcze nie wskoczyłem na gog''a dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 21:04, Martimat napisał:


Ja tak samo! Sklonowano mnie !!
Apropo - co to za film, produkcja Wieśka 2? Jeszcze nie wskoczyłem na gog''a dziś...


Jakiś film "The Gamers: Director''s Cut". Nie wiem co to, ale zgodnie z moją polityką - jak coś dają to bierz (o ile zgodnie z prawem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza wersja na steam''a jak już, ale jak dają za darmo :) Ogólnie za dużo kombinowania, ale rozumiem inicjatywę, że nic za darmo :) Pobawmy się chociaż trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikam ten "Stempel" wylogowuję się z GOGa, potem znowu się loguje i okazuje się że nie mam go klikniętego, tak ma być, ktoś tak miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 00:31, kuzyn123 napisał:

A później chwalą się ile to oni tych wiedźminów na sprzedawali ;))

Powiększają potencjalną liczbę ludzi, która będzie kojarzyć markę. I tak już wiedźmin 2 szedł na wyprzedażach po 5 zł, więc teraz puścili za darmo. Wieść się rozniesie, ktoś nowy pewnie zagra i kto wie, może nawet zakupi trójkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować