Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja - Halo: The Master Chief Collection

18 postów w tym temacie

Piękna kolekcja. Ograłem do tej pory wszystkie części gry łącznie z tą strategią. Świetne uniwersum, postacie, pomysł. Samą kolekcję kupię pewnie jeszcze przed świętami, ale nie aby w nią grać, dla sentymentu tej świetnej serii. Dla 5 chyba zdecyduję się w końcu na Xboxa One : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niektóre osiągnięcia".

Brak mi gifa do przedstawienia mojej reakcji... Widok tego minusa mnie zdegustował. Bardzo.

Proponuję autorowi, na spokojnie przeczytać recenzję i poprawić błędy, póki jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dycha gdyby nie matchmaking i nagle z dychy zrobliło się 7.2? A czemu nie 5.8 albo i 4.6?

Ta ocena jest centralnie z d...y, gdyby nie to że nad Twoją głową lata dywizja meserszmitów czekająca na zły ruch (wpis) z mojej strony to napisałbym Ci recenzencie co myślę o takim ocenianiu... Recenzja rzeczowa, ocena niestety spłukała ją do kibla.

Ja dla tej gry w końcu zdecydowałem się na drugą konsolę pod TV. Pewnie to ostatnia generacja w którą będę jeszcze grał, dlatego gaming chciałbym zakończyć z przytupem. Halo 5 nadchodź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niedziałający matchmaking" - Już naprawiony.
"Niektóre osiągnięcia" - ???

Imo Halo MCC powinno dostać 8 jak nie 9. Jest to wzór dla wszelkiej maści wersji HD i remasterów dla innych starszych gier. Plus sam fakt że za 200zł dostajemy 4 rewelacyjne gry jest już wielkim plusem samym w sobie. Jak ktoś jeszcze nigdy nie grał to nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie czas przejścia? Zakładam, że recenzję pisano dopiero po ukończeniu gry, a ja osobiście często sugeruję się czasem, jaki potrzeba do ukończenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:49, Berkel napisał:

A gdzie czas przejścia? Zakładam, że recenzję pisano dopiero po ukończeniu gry, a ja
osobiście często sugeruję się czasem, jaki potrzeba do ukończenia gry.

Jako, że zestaw składa się z czterech już wypuszczonych gier, to wystarczy wejść tutaj i sobie zsumować czasy z Halo 1, 2, 3 i 4 ;D http://czasgry.gram.pl/ListaGier/szukaj/halo

Ale będzie gdzieś z 30-40 godzin singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z ciekawości - co masz na myśli, pisząc "niektóre osiągnięcia" w minusach? NIe wspomniałeś
> o tym w recenzji.
> Splitscreen obniża klatki o połowę, bo ma dwa ekrany, które obciążają sprzęt w tym samym
> czasie...


Kolekcja poza matchmakingiem praktycznie nie ma minusow. Wpisujac jako minusa arcyciezkie osiagniecia, chcialem zwrocic uwage, ze minusow wyszukuje sie na sile.


> Dycha gdyby nie matchmaking i nagle z dychy zrobliło się 7.2? A czemu nie 5.8 albo i
> 4.6?
>
> Ta ocena jest centralnie z d...y, gdyby nie to że nad Twoją głową lata dywizja meserszmitów
> czekająca na zły ruch (wpis) z mojej strony to napisałbym Ci recenzencie co myślę o takim
> ocenianiu... Recenzja rzeczowa, ocena niestety spłukała ją do kibla.
>
> Ja dla tej gry w końcu zdecydowałem się na drugą konsolę pod TV. Pewnie to ostatnia generacja
> w którą będę jeszcze grał, dlatego gaming chciałbym zakończyć z przytupem. Halo 5 nadchodź!

Mnie wyszlo z moich wyliczen, ze matchmaking to ok. 30% gry, stad jego brak obniza ocene o tyle samo.
Jestem zmeczony grami wydawanymi na premiere w ktorych nie dziala cos co powinno dzialac. Nie bede na slowo dewelopera ocenial produkcji wyzej. Paru recenzentow przejechalo sie tak z BF4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne Ubi zaliczył większą papkę z Unity a tu z powodu błędu multi niska ocena bez poczekania na stosowną łątkę postarali się i wydali bez większych problemów i wymówek nie wszystko można przygotować w 100% bo się nie da
W tym momencie autor powinien odpalić grę jeszcze raz i sprawdzić multi skoro działa

Nie mamy tu cod lecz klasykę z konsoli która dała do myślenia że jak się chce to się i na konsolę potrafi zrobić pełnokrwistego fpsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 00:15, MasterChiefGT napisał:

wydali bez większych problemów

No, ale skoro NIE DZIALA matchmaking to to nie jest brak wiekszego problemu. Bo dlaczego recenzent ma czekac na jakas latke, ktora moze sie pojawic, a przeciez nie musi? Zobacz sobie co sie dzieje z multi w Driveclub na PS4. Gra miala premiere ponad miesiac temu, a multi nadal calkowicie nie dziala i brakuje na przyklad wyzwan graczy/klubow (wyzwan, ktore np. licza sie do trofeow/achievementow ;D). Nie wiem tylko czemu gram.pl ANI TROCHE nie zajaknal sie tym w recenzji: http://www.gram.pl/artykul/2014/10/06/driveclub-recenzja.shtml .

Dnia 13.11.2014 o 00:15, MasterChiefGT napisał:

nie wszystko można przygotować w 100% bo się nie da

Mnie jako klienta interesuje produkt kompletny. Jesli cos NIE dziala to licze, ze recenzent o tym wspomni. Ocene gry zawsze mozna zaktualizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować