Zaloguj się, aby obserwować  
Oskalpowany

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki

34 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 11:56, Furrbacca napisał:

A mi to wisi, czy on kłamie czy nie...
Simsów nie wydaje CDP, więc czemu zwraca się tutaj ze swoim problemem dotyczącym wydania gry?
Rozumiem, jakby był problem z samą grą... Ale on cierpi z powodu źle napisanego cd-keya.
A skoro ma problem z wydawnictwem, a nie grą, niech idzie do wydawców. Czyli do EA Games.

Już pomijając fakt, że dzielenie się cd-keyem jest niezgodne z wszelkimi licencjami...


Racja jakoś ja kupując gry od CP nie mam takich problemów, ani kumple których znam, a cd-key nie jest łatwo zmywalny sam próbowałem, wylałem troszke gorącej wody i poszorowałem paluchem i nic dalej go widzę więc cos tu nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatkaliście mnie:P
Wiem, że nie można się wymieniać cd key`ami ale chłopak może nie wiedzial co ma zrobić gdzie się zglościć z pomocą i może założył temat?
Odp. Treść do takiego czegoś nie nawiązuje.
Może macie racje, że ma pirata bo prosi o kod:D
Jak coś to mój błąd :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:30, Oskalpowany napisał:

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ tylna okładka instrukcji,
gdzie znajdował się kod została przeze mnie przez przypadek zalana herbatą i się rozmazał.
Proszę o podanie takiego.


Siostra dawniej kupowała Simsy i tam w Balandze oraz w Randce kod seryjny był... wewnątrz pudełka DVD. Czy ktoś tutaj ściemnia i chce zagrać w pirata...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu mają się nie nasówać się myśli, że chłopak ma pirata :P Niech se lepiej kupi Piratów z Karaibów to nie będzie miał problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:24, Markus89 napisał:

> Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ tylna okładka
instrukcji,
> gdzie znajdował się kod została przeze mnie przez przypadek zalana herbatą i się rozmazał.

> Proszę o podanie takiego.

Siostra dawniej kupowała Simsy i tam w Balandze oraz w Randce kod seryjny był... wewnątrz pudełka
DVD. Czy ktoś tutaj ściemnia i chce zagrać w pirata...??

No!!!!! wreszcie tak też przeczówałem ale że nigdy nie miałem simsów siedziałem cicho, EA zazwyczaj keye daje w pudełku nie na instrukcji :) pan oskalpowany coś tu ściemnia i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No!!!!! wreszcie tak też przeczówałem ale że nigdy nie miałem simsów siedziałem cicho, EA

Dnia 15.07.2006 o 12:37, Dark SMG napisał:

zazwyczaj keye daje w pudełku nie na instrukcji :) pan oskalpowany coś tu ściemnia i to mocno


A wcale, że nie. Kiedyś jak kupiłem MOH: AA to rzeczywiście kod był w pudełku, ale teraz jest z tyłu instrukcji (patrz Battlefield 2 i Battlefield 2: Jednostki Specjalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:40, Pingus napisał:

>> No!!!!! wreszcie tak też przeczówałem ale że nigdy nie miałem simsów siedziałem cicho,
EA
> zazwyczaj keye daje w pudełku nie na instrukcji :) pan oskalpowany coś tu ściemnia i to
mocno

A wcale, że nie. Kiedyś jak kupiłem MOH: AA to rzeczywiście kod był w pudełku, ale teraz jest
z tyłu instrukcji (patrz Battlefield 2 i Battlefield 2: Jednostki Specjalne)

a wiesz kiedy zostały wydane simsy?? wydawało mi się że przed BF2...ale może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj, ale sie rozwinela debata :P juz kilka osob napisalo co ma gosciu zrobic, jezeli ma oryginala to skontaktuje sie z EA a jezeli pirata to bedzie siedzial cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z większością.
Ja mam simsy (mój kumpel wszystkie), więc wiem że cd-key jest na instrukcji (raz mi się zgubiła i nie miałem jak zainstalować bo mi się twardy dysk rozsypał :D ), tylko 1 się spotkałem żeby było z tyłu --> na opakowaniu Gothica II, ale to przecierz jest pokryte jakąś folią/plastikiem, więc nie da sie tego zalać ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściema na maxa to chyba tyle można założyć nowy temat albo dopisywać się do tego ( chodziło by tutaj o takie właśnie przejawy piractwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslicie, ze lepszym rozwiazaniem jest zbanowanie uczciwego czlowieka, ktorego spotkal wielki pech na podstawie domyslow? jelsi tylko to macie do powiedzenia, to moze lepiej sie wstrzymajcie, bo w tym momencie obrazacie Oskalpowanego wyzywajac go od piratow... Zostal jzu skierowany do pomocy EA i tyle. Wszyscy wiemy, ze CD-Key''a tutaj nie dostanie,w iec po co tyle halasu? A mi od Was "smierdzi piractwem", a chcecie zwrocic uwage na Oskalpowanego, zeby odwrocic ja od siebie. Glupie domysly, prawda? Wiec co Was upowaznia do robienia tego samego? Dajcie spokoj. Delegaci, Przewodniczacy, Przodownicy, a tak sie zachowuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 01:05, Wiadroman napisał:

Myslicie, ze lepszym rozwiazaniem jest zbanowanie uczciwego czlowieka, ktorego spotkal wielki
pech na podstawie domyslow? jelsi tylko to macie do powiedzenia, to moze lepiej sie wstrzymajcie,
bo w tym momencie obrazacie Oskalpowanego wyzywajac go od piratow... Zostal jzu skierowany
do pomocy EA i tyle. Wszyscy wiemy, ze CD-Key''a tutaj nie dostanie,w iec po co tyle halasu?
A mi od Was "smierdzi piractwem", a chcecie zwrocic uwage na Oskalpowanego, zeby odwrocic ja
od siebie. Glupie domysly, prawda? Wiec co Was upowaznia do robienia tego samego? Dajcie spokoj.
Delegaci, Przewodniczacy, Przodownicy, a tak sie zachowuja...



Z mojej strony krótka piłka prawdopodobieństwo ze cd key sie zamaże po wylaniu na niego wody jest praktycznie zerowe musiby sie papier rozpuscici wiem bo sprawdzałe u kumplei która ma wszytkie simsy ( zgodziła sie bo juz nie gra w 1 tylko w 2 a pozatym jest blondynka :D) wiec herbata odpada jeśli am orginał i w jakis inny (Głupi,Wstydliwy) sposób stracił cd-key to powinien postapic jak juz pisali inni skierowac sie do Pomocy technicznej EA Polska nic innego nie mozemy mu poradic on sa najlepieje wie co i jak i jesli go teraz sumienie nie gryzie to skierował sie z pomoca do EA i nam opowie o tym czy mu sie udało czy nie zdobyc nowy cd key do jego orginalanych simsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować