Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II w niecałą godzinę bez wykorzystywania błędów w grze? Da się!

12 postów w tym temacie

Dusze są potrzebne do otworzenia kapliczki zimy ? Pierwsze słysze. Raczej są potrzebne potężne dusze. Nawet nie wiedziałem, że płomień ascezy wskrzesza bossów. Raczej to miało wpływ tylko na przeciwników w grze i dawało wyższy poziom trudności, tak jak by to było w NG++++ itd... Musieli dużo zmienić. Tak czy siak great.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 12:04, vegost napisał:

Dusze są potrzebne do otworzenia kapliczki zimy ? Pierwsze słysze.

Było tak od pierwszego dnia po premierze. Albo 4 potężne dusze albo po prostu coś koło miliona Soul Memory.

Dnia 13.11.2014 o 12:04, vegost napisał:

Raczej są potrzebne potężne dusze. Nawet nie wiedziałem, że płomień ascezy wskrzesza bossów.

Znowu, tak było od zawsze :P W końcu w ten sposób się farmiło niektórych bossów po 30 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 12:12, ziptofaf napisał:

Było tak od pierwszego dnia po premierze. Albo 4 potężne dusze albo po prostu coś koło
miliona Soul Memory.

Tego nie wiedziałem ;) To i tak stanowczo za dużo, więc nie dziwie się, że jest alternatywna droga wejścia do zamku..

Dnia 13.11.2014 o 12:12, ziptofaf napisał:

Znowu, tak było od zawsze :P W końcu w ten sposób się farmiło niektórych bossów po 30
razy.

Hmmm... U mnie to nie działało ;( Wrzuciłem żar ascezy do ogniska i tylko przeciwnicy dropili nowe itemki z NG+ a jak wchodziłem do bossa to była tylko mgła a jak wszedłem to nie było nikogo. Taki sam efekt jest przy przyzwaniu fantomów, gdy boss był wcześniej pokonany. Może miałem buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie boss się regenerował zawsze. Swoją drogą też kiedyś nie wiedziałem, że potrzeba było 1000000 dusz by kapliczkę otworzyć bo jak miałem ponad milion to do niej doszedłem a nafarmiłem dużo w żelaznej warowni. Ale takie już jest DS ;D co oczywiście jest na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 19:22, Anonimfastmocnohard napisał:

Ale żałosna ta gra taka krótka i 92% na metacritic. Powinniśmy coś z tym zrobić jako
gracze i nie kupować takich bubli


Krótka ? Krótkie to jest Diablo 3 czy StarCraft. Tutaj masz ponad 40 h gry. Jak ktoś robi speedruna to nie oczekuj, że będzie grał najdłużej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 21:30, bora napisał:

Będąc Moderatorem dałbym bana za samą ksywę

Już dostał. Nie tylko za ksywę, ale za to , że jest trollem, notorycznym spamerem i "reklamodawcą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 22:01, Abi_Dalzim napisał:

Już dostał. Nie tylko za ksywę, ale za to , że jest trollem, notorycznym spamerem i "reklamodawcą".

Wypraszam sobie !. Trolluje ? Tak. Spamowanie co najwyżej kolejnych kont. Ale jeśli chodzi o te reklamy ( Od iluś tam lat 300 tys użytkowników sciąga u nas itd itd to to nie jestem ja, bo to wgl zabawne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować