Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft pracuj z AMD nad rozwiązaniem problemów w Assassin`s Creed Unity

34 postów w tym temacie

Wypuścili grę, która potrzebuje spokojnie pół roku na dopracowanie. Szkoda słów ;/
Nie tylko na kartach AMD jest kaszanka. Już akcje Ubi$oftu poleciały 10% w dół. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna żenada. Na szczęście to ostudziło mój zapał do tej części i pewnie jak spadnie do poziomu 100zł na ps4 to kupię. Także ostudziło to zapał do FC4 na który czekam, najpierw opinie ludzi którzy pograją (nie pismaków którzy są kupieni embargami) i podejmę decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 12:37, Kadaj napisał:

Czyli powinni dać teraz Rogue na wszystkie platformy, a Unity dopiero za rok. ;p


Akurat Rogue to jest dla mnie totalnie odgrzewany kotlet 9 choć na PC zakupię 0 a skoro nie ma tam praktycznie żadnych zmian to nie dziwota, że większych problemów nie ma, skoro jest to praktycznie to samo, co AC IV BF.
Nawet menu gry jest dokładnie takie samo jak w w. w. produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale w tytule jest drobny błąd,
zamiast:
Ubisoft pracuj z AMD nad rozwiązaniem problemów w Assassin''s Creed Unitye
powinno być:
Ubisoft pracuje z AMD nad rozwiązaniem problemów w Assassin''s Creed Unity

Ogólnie nawet na steam jest więcej negatywnych opinii niż pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli powinni dać teraz Rogue na wszystkie platformy, a Unity dopiero za rok. ;p
>
>
> Akurat Rogue to jest dla mnie totalnie odgrzewany kotlet 9 choć na PC zakupię 0 a skoro
> nie ma tam praktycznie żadnych zmian to nie dziwota, że większych problemów nie ma, skoro
> jest to praktycznie to samo, co AC IV BF.
> Nawet menu gry jest dokładnie takie samo jak w w. w. produkcji.

Ja tam stawiam historię i questy nad mechanikę. Zatem naprawdę w niczym mi nie przeszkadza, że wykorzystali silnik z Black Flag. Przynajmniej są większe szanse na brak problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kupujcie niedokończonego badziewia. Nie piszę tego złośliwie. Lubię tą serię, ale to są jakieś jaja. Zagłsujcie portfelami. Jak gra się dobrze sprzeda, to Ubi dalej będzie myślał, że jest OK. A nie jest. Jest jeszcze gorzej niż WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuje.
Po premierze gry wzięli się za pracę nad optymalizacją.
Nawet na testerach zaoszczędzili.
Po co bulić skoro parę milionów graczy jeszcze nam za testowanie zapłaci ;P
Całe Ubi. Od paru lat konkretnie walą w zielonego krasnala.
Sorry guys ale żadnego AC ani FC nie kupie jeśli nie zmienicie podejścia do klienta.
Może amerykanom czy anglikom nie szkoda 250zł na niegrywalną grę ale tu jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 13:09, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Ludzie nie kupujcie niedokończonego badziewia. Nie piszę tego złośliwie. Lubię tą serię,
ale to są jakieś jaja. Zagłsujcie portfelami. Jak gra się dobrze sprzeda, to Ubi dalej
będzie myślał, że jest OK. A nie jest. Jest jeszcze gorzej niż WD.

Nie ma sensu nawet tłumaczyć...
I tak kupią. Nie wiem co z tymi ludźmi nie tak. Chyba kaski mają za dużo i kupują: jak ta nie będzie chodzić to odpalę sobie tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2014 o 13:05, Kijkowaty napisał:

Przynajmniej są większe szanse na brak problemów
technicznych.


Jak już pisałem, nie dziwota, że żadnych problemów nie ma, skoro nie ma też żadnych zmian.
Dla mnie, Unity jest o wiele ciekawszą pozycją: bohater, historia i sam Paryż przemawiają na + a bugi? Każda gra je ma, takze wychwalany pod niebiosa Skyrim, także Black Flag ( min. statek stający dęba ), a mimo wszystko Unity to więcej szczegółów i postaci na ekranie, więc i bugów może być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w tym tempie to będzie jak WD gdzie jakaś super edycja byla ostatnio za 40zł a wersje podstawową można było wyhaczyć za ...25zł? :D Za pół roku może kupie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kartach AMD ze średniej pułki 7850-7870 270x-280 w FullHD obojętne czy na niskich,średnich czy wysokich ustawieniach to i tak jest 17-33 fps lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konfiguracjach AMD? A konfiguracje Nvidii mają w dupie tak? Śmiechłem jak dzisiaj zaglądałem na oficjalne forum gry, a tam zamieszczony temat jakiegoś gracza z i7 i Titanem skarżącego się na bardzo niski framerate... Ubi kolejny raz dało ciała z optymalizacją, a szkoda, bo gra pomijając "terrbile framerate" jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować