Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft pracuj z AMD nad rozwiązaniem problemów w Assassin`s Creed Unity

34 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2014 o 14:28, jasnygwint napisał:

głównie mówi się o wersji na pc, a na konsolach wcale lepiej nie jest. niby miało być
30 fps, a jest 19-25...

Nie pamiętasz jak ubisoft pisał, że chcą mieć filmowe doznania w swoich grach (a filmy w większości są w 24 klatkach). I teraz strach pomyśleć co odstawią za fuszerkę przy FC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie wróciłem od kumpla, który zagrywa się w nowego AC (on ma kartę od zielonych) i gra wygląda pięknie, ale bugi są wszędzie, a największy bug jaki widziałem w przeciągu trzydziestu minut oglądania to brak tekstur w pomieszczeniu związanym z zadaniem głównym ~~. To ja jednak poczekam i to bardzo długo, obejdę tą grę bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem na pół godzinki i jestem miło zaskoczony, są pewne bugi ale ogólnie gra sprawia bardzo miłe wrażenie, szczególnie gdy włączy się francuskie głosy. Co najważniejsze na ultra śmiga całkiem dobrze, chociaż czuć faktyczne spadki przy cutscenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 17:42, FeelThePvoeR napisał:

FC4 jest na starym silniku to chyba powinno być dobrze.

I co z tego Unity jest też na starym a jak działa każdy widzi, ale z drugiej strony za FC4 odpowiada zupełnie ekipa. A potem przypomina mi się cyrk z downgrade FC3 i WD więc sorry nie jestem pozytywnie do tego nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 4 to cross-gen i leci na silniku, który musi działać też na PS3/X360. Inna sytuacja niż w przypadku Unity, które nie miało wersji past-genowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 07:55, manolu666 napisał:

Assasins to je najgorszo gra !
Na Ślonsku gromy yno w Simsy ! Kopalnioki Edyszyn.


Nawet nie wiem jak skomentować Twoją wypowiedź. Póki co daje Ci szansę, więc ostrzeżenie. Mimo iż wyczuwam prowokację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje prosty hotfix na fpsy na PC i potwierdzony - uplay offline XD powtórka z rozrywki i podobna sprawa na PS4 też trzeba wł. wifi, odpalić konsolę w safe mode i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 21:08, EL96Alberto napisał:

To ja przepraszam , skoro tyle błędów na AMD to muszę kupić Intela i Nvidie Geforce ?

cytując TB jego kumpel ma 3 GTX 980 podkręcone i Intel Core i7 5960X 3,0 GHz BOX podkręcony i wyobraź sobie że na takim potworze koleś nie ma szans na maks detale i 60 fps w rozdziałkach 1080p i 1440p. No i teraz pomyśl sobie co się stanie jak będziesz miał słabszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować