Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forbes - „Ubisoft nowym EA”

23 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2014 o 14:20, sebogothic napisał:

Czyżby tym razem złote gówienko trafiło do Ubi? :D

Problem w tym, że Ubisoft to francuska firma więc i tak nagroda dla najgorszej firmy w USA trafi do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post nie pojawił się na oficjalnej stronie Forbes, tylko na blogu hostowanym przez Forbesa. Cytując nagłówek: "Opinions expressed by Forbes Contributors are their own.". Nie mają oni nic wspólnego z redakcją Forbesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylący tytuł, to nie jest artykuł napisany przez redakcję Forbes''a tylko przez członka społeczności; nie jest on redaktorem, a jego artykuły nie są przeglądane przez nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wprowadzenie 99-dolarowych mikrotransakcji do płatnej gry"

Że co?! 99$ to mikrokwota?!
Mama nadzieję, że skończy się to katastrofalną porażką Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyżby tym razem złote gówienko trafiło do Ubi? :D
> Problem w tym, że Ubisoft to francuska firma więc i tak nagroda dla najgorszej firmy
> w USA trafi do EA.
To nie ma na "konkursu" na najgorszą firmę świata w branży gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w napisie był chodziło o 0,99$ mikropłatności.

zombie44 - nie ma sensu na taki konkurs bo wtedy Activision, EA i Ubisoft były by jednocześnie na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor ma sporo racji pisząc o Ubisofcie - ciężko zasłużyć na dobrą opinię, ale bardzo łatwo ją stracić. Po bardzo dobrym Black Flag myślałem, że Ubi utrzymuje wysoką formę, jednak niezwykle rozczarowało mnie Watch Dogs, a teraz i Unity wygląda blado.
Bardzo łatwo zrazić do siebie klientów, a Ubisoft jest na najlepszej drodze do tego, żeby tak się stało (a wiele osób już do siebie zraził). Bardzo krotkowzroczna taktyka, skierowana na osiągnięcie jak najwyższych zysków w najbliższej przyszłości, ale całkowicie ignorująca rozwój firmy w dłuższym okresie.
Mam wielki sentyment do tej firmy, jednak w ciemno ich produktów na pewno nie zamierzam kupować. Unity na razie dostałem w gratisie, z zakupem FC4 się wstrzymam jakiś czas.
Być może firma powinna lekko przyhamować z wydawaniem kolejnych części serii z częstotliwością karabinu maszynowego i skupić się na dopracowywaniu swoich produktów. Szkoda, że tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 14:34, DeithWX napisał:

Mylący tytuł, to nie jest artykuł napisany przez redakcję Forbes''a tylko przez członka
społeczności; nie jest on redaktorem, a jego artykuły nie są przeglądane przez nikogo.


Clickbait musi być :)

A Unity to bardzo dobra gra, tylko recenzenci oraz gracze po prostu "się nie znają".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Ja tam myślę, że odeszła właśnie dlatego, że jej pimpki zgłupiały.
> mądra kobieta
Wyszła na chwilę z domu to dzieciaki urządziły sobie imprezę. A tak na serio, wątpię, by Ubisoft nagle stał się szczery wobec graczy. Dalej będą wciskać kit graczom, pokazywać odpicowane zwiastuny, gameplay''e i będą co roku wypuszczać po kilka części AC, których fabuła z roku na rok wygląda, jak wypluta przez psa. Przecież przy fabule widać, że nawet się nie starają, wątek współczesności mają gdzieś, bo nie umieją wymyślić już nic oryginalnego. A w następnym roku co? Tym razem trzy części z premierą w tym samym dniu? EA jakie jest, takie jest, ale w tej chwili to Ubisoft jest gorsze od nich, bajkopisarze, byleby zarobić kolejne zielone na obietnicach bez pokrycia. Jestem ciekaw jak im wyjdzie The Crew i w razie co, jak będą się tłumaczyć, jak i przy tej grze dadzą ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam trochę nie rozumiem stwierdzenie ze ubi to nowe EA - już od dawna były sygnały, że Francuzi skupiają się przede wszystkim na dojeniu kasy z graczy. nie mam nic przeciwko zarabianiu na własnym produkcie, ale ubisoft jakby jest jeszcze w poprzedniej erze traktując swoich graczy jako potencjalnych złodziei (jedne z bardziej irytujących DRM), interesując się franczyzą tylko pod względem koszenia kasy (M&M), czy nawet w ekstremalnych przypadkach kończeniem studia deweloperskiego (Black Hole Entertainment). ale ubi i ea nie są jedynymi producentami, którzy przekładają marketing ponad fanów, przykład z tego roku - Sacred "3" od Deep Silver..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIECH żyje Ubisoft! To jedyna firma do której mam bezgraniczne zaufanie! Jeszcze nigdy mnie nie oszukała!Tworzy same znakomite i świetnie zooptymalizowane gry!Nie wiem jak możecie jej cokolwiek zarzucać! Zobaczcie na innych wydawców! Bugi uniemożliwiające zakończenie gry!!! nadmierna reklama!!! karmienie bullshotam!!!i Ubisoft jeszcze nigdy tego nie zrobił! Przemyślcie swoje zachowanie wobec tej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech Ubi zobaczy że gracze nie są zadowoleni z tego co robią z grami, rzeczywiście ostatnio można zauważyć że Ubi zastępuję miejsce EA pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować