Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwartki z Assassin`s Creed Unity - kooperacja i misje typu Black Box, czyli największe nowości w serii

12 postów w tym temacie

Wszystko bardzo fajnie ale po pierwsze ciężko będzie znaleźć ludzi do tego trybu, a po drugie jaki komputer uciągnie Unity. No chyba że ktoś ma PS4 lub XBO albo GTX 980 za ok 2000 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze kupie. Ale nie. Ubi mowi nie. Wiec nie kupie ^^. Licze na następną odslone, jak i na niespieszenie sie z nią. Ciekawe jak będzie prezentowal sie najnowszy Wiedźmin. Hmmm. Jak cdp to spieprzy to bd wielce zawiedziony. Bo AC i tak wyjdzie co roku. Wiec, nie podoba mi sie? Czekam na czesc następną. W końcu zaraz wychodzi. Ale co do Wiedźmina to nie jest juz tak kolorowo. A przecież samo cdp powiedziolo: ,,To nie jest gra na kazdy komputer". Mam nadzieje, ze chociaz na playu/xboxie będzie śmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko bardzo fajnie ale po pierwsze ciężko będzie znaleźć ludzi do tego trybu, a po
> drugie jaki komputer uciągnie Unity. No chyba że ktoś ma PS4 lub XBO albo GTX 980 za
> ok 2000 tys.
Jak chcesz grać na FHD + 60 klatek + wysokie ultra to się zgodzę. Ja gram na i5 4670K GTX 770 i 8 giga ramu i na wysokich gram na 900p i około 40 klatek mam spokojnie ( bez vsync i mam mxaa )
Więc nie trzeba kupować grafy za 2K żeby pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko bardzo fajnie ale po pierwsze ciężko będzie znaleźć ludzi do tego trybu, a po
> drugie jaki komputer uciągnie Unity. No chyba że ktoś ma PS4 lub XBO albo GTX 980 za
> ok 2000 tys.
Nawet na GTX 980 są spadki fps - wystarczy obejrzec materiał Rocka aby to zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na ultra, chyba tylko wygładzanie mam x4 a nie x8 i gra działa płynnie i bez większych problemów mimo iż mam radeona. Nie wiem skąd Ci ludzie mają te problemy, tak samo było w przypadku Lords of the Fallen gdzie czytałem o tym, że gra crashuje itp, a gdy grałem przez 18 h to dosłownie raz mnie wywaliło. Ludzie mają zasyfiony komp albo z tyłka poskładany sprzęt to później są problemy. Jak dla mnie AC trzyma poziom, chociaż boryka się z pewnymi problemami to gra się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czwartki z Assassin''s Creed: Unity to wspólna akcja promocyjna firm Ubisoft Polska i gram.pl."

Zyczylbym sobie tego na początku tekstu, abym nie musiał go czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za off top ale czemu gram nie pisze o sytuacji w wowie? nic nie mozna zrobic w nowym dodatku poza kilkoma questami do garnizonu a potem juz tylko pisac i zwiedzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się zapytać gdzie mogę wykorzystać kod "Jedność" który otrzymałem wraz z pre-orderem gry Assassin''s Creed Unity? Próbowałem w "zrealizuj kod" w Uplay ale tam to nie działa. Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapytaj w wyszukiwarce ;) W pudelku nie ma zadnej kartki na ten temat?-dziwne
http://www.gram.pl/news/2014/07/07/czas-na-jednosc-przedstawiamy-program-przedsprzedazy-gry-assassins-creed-unity.shtml (w poscie 12 wyjasnione korzysci szczegolowo co i jak)
http://assassinscreed.ubi.com/pl-pl/assassinscreed-unity/unite-program/index.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować